PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego na diecie warto jeść śniadania

Nie zarejestrowany
21-08-08, 15:01
w wakacje to każdy chce się pewnie wyspać dlatego gdy wstawałam ok. 12stej i jadłam odrazu obiad przytyłam 2kg tak przez miesiąc,przez nasteony miesiąc przebudzałam sie ok godz 8,9 jadłam activie i szlam dalej spać :) nie zrzuciłam tych 2 kg ale też nic nie przytyłam

Nie zarejestrowany
14-04-09, 20:47
jedzenie sniadania naprawde pomaga! ja kiedys wogole nie jadlam sniadan i... tyłam! a kiedy zadzelam codziennie jesc rano sniadanie po 2 tygodniach schudlam 3kg! a jadlam dalej tak samo + rano sniadanie!

Nie zarejestrowany
13-07-09, 12:54
z mojego doswiadczenia wiem, iz jedzenie sniadania to juz pierwszy krok do tego by schudnąć!:) kiedys wazylam ok 66 kg. dobre 2-3 lata a nawet i dluzej w ogole nie jadlam sniadan. no, sporadycznie. kiedy ok roku temu postanowilam sie odchudzac, wstawalam rano glodna i wcinalam jak glupia( wczesniej poprostu nie mialam ochoty na ranne jedzenie). kiedy przestalam sie odchudzac, a jednak wciaz rano jadlam sniadania, waga przez rok wygladala tak 54-57. 57 kilo to max jaki moge teraz przytyc poniewaz uniknelam efektu jojo- wydaje mi sie ze glownie przez podjecie decyzji o jadaniu śniadan-jakze waznych dla organizmu:)
pozdrawiam:)

Nie zarejestrowany
12-08-10, 17:17
Tak jadam od lat, powinnam wyglądać jak linijka. Tymczasem bliżej mu do kulki. Najskuteczniejsza dieta - po prostu jedz mniej

Nie zarejestrowany
12-08-10, 18:08
gdy zjem śniadanie jestem potem bardzo głodna przez cały dzień i jem...

Anastazja Proboszewska
30-08-13, 21:04
w wakacje to każdy chce się pewnie wyspać dlatego gdy wstawałam ok. 12stej i jadłam odrazu obiad przytyłam 2kg tak przez miesiąc,przez nasteony miesiąc przebudzałam sie ok godz 8,9 jadłam activie i szlam dalej spać :) nie zrzuciłam tych 2 kg ale też nic nie przytyłam

Jak budzisz się tylko żeby zjeść i dalej idziesz spać to jeszcze gorzej jak byś w ogóle nie jadła.
Przyczyna tych 2 kg na plus musi być inna.

kalamata
12-09-13, 11:48
Bo śniadanie to podstawowy posiłek, który trzeba zjeść. Najważniejsza jest rezygnacja z kolacji, która jest tym najgorszym posiłkiem. U mnie jednak nawet to nie dawało efektu. Dopiero kiedy wprowadziłam tabletki Foreverslim, coś faktycznie się ruszyło i zaczęłam tracić na wadze. Tak więc u mnie efekt dało dopiero połączenie tabletem i rozsądnej diety, bo sama dieta niestety efektów nie przynosiła...

Gosia--
17-09-13, 16:54
Śniadanie to najważniejszy posiłek zjadany w ciągu dnia, napędza nas do pracy, przede wszystkim dostarcza energii na cały dzień. Rano mamy niski poziom cukru we krwi, jeśli pominiemy ten posiłek będziemy źle czuć się w ciągu dnia. Trzeba też pamiętać, że należy w odpowiedni sposób dobrać produkty http://vivalavita.pl/artykul/sniadanieznaczeniewcodziennejdiecie-900.html pierwszy posiłek nie powinien składać się ze słodkich płatków. To ważna zasada.

kamil87
27-09-13, 15:13
Ale te wypowiedzi mnie śmieszą. Dziwią się ,że jedzą śniadanie a nie chudną. No tak wystarczy zjeść śniadanie i nie martwić się niczym. To bardzo dobry zwyczaj zjeść śniadanie, ale nie tylko to jest ważne.
Śniadanie jemy po to żeby dostarczyć organizmowi niezbędną energię. Mogę się założyć ,że większość osób które nie je śniadania obżera się na noc.

Agito.pl
09-10-13, 18:32
Śniadanie daje energię na cały dzień, to najważniejszy posiłek. Może być bardziej kaloryczny niż kolacja, bo w ciągu dnia je spalamy.

MariuszRyłko
27-10-13, 19:39
Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Nawet przy odchudzaniu, prosty przykład jak nie zjesz śniadania będziesz cały dzien chodziła głodna, nawet jak zjesz 3 obiady to zaraz znowu będziesz głodna, ponieważ organizm potrzebuje uzupełnic braki związane z paro godzinnym brakiem energi dostarczanej z posiłkiem.

MariuszRyłko
06-11-13, 00:11
Masz w zupełności rację, nawet udowodniono , że jak stosujesz spalacze tłuszczu to śniadanie wpływa zarówno na mięsnie jak i mózg (wiadomo na wszytsko) ale mówie w szczególności:)

Thaira
26-11-13, 18:35
jedzenie śniadań jest istotne ponieważ pozwala nam rozłożyć obciążenie w żołądku. Jeśli ktoś pędzi rano do pracy to w okolicach lunchu ma wciąż skurczony żołądek ale jest mega słaby więc je olbrzymi obiad który potem się nie strawia i się tyje... Śniadanie to taka rozgrzewka dla systemu trawiennego, powinno być dość lekkie.

malaksiezniczka
08-02-14, 11:44
Śniadanie po pierwsze dostarcza nam energię, a po drugie Ci co jedzą śniadania zazwyczaj nie mają tendencji do objadania się potem

hubek
07-07-14, 21:01
Śniadanie to podstawa - jedząc je mamy energię na cały dzień. Jeśli dzień zaczniesz od obiadu wtedy Twoja popołudniowa porcja jedzenia będzie dużo większa.

Nie zarejestrowany
25-09-14, 11:50
Ale podobno już naukowcy udowodnili, że to mit z tym śniadaniem. Kurcze, nigdy nie lubiłam jeść śniadań, a na diecie, którą chcę rozpocząć, jest taki obowiązek :/ poradźcie cooooś! :)

Katrin_
28-09-14, 14:54
W zasadzie przez całą swoją edukację szkolną nie jadałam śniadań ponieważ kompletnie nie czułam głodu (teraz wiem, że było to spowodowane stresem). Dopiero na studiach zaczęłam jeść regularnie (małe porcje - jogurt, płatki z mlekiem, tosta) i od razu zauważyłam poprawę. Spokojnie wytrzymywałam do obiadu bez skrętu żołądka i dziś nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez śniadania ;) Kwestia przyzwyczajenia. Warto zacząć od bardzo małych przekąsek :)

Asterion
29-09-14, 14:14
Najlepiej jeść co 2-3 godziny, 5 razy dziennie, zamiast podjadać. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja.

Nie zarejestrowany
29-09-14, 15:23
Trzeba jeść śniadanie bo to jest najważniejszy posiłek dnia także dla osób przebywających na diecie.Ja na diecie radziłam sobie z pomocą amerykańskich tabletek Foreverslim.Dzięki tym tabletką schudłam bardzo dużo a efekt jo-jo po prostu nie wystąpił.Dla mnie rewelacja.