PDA

Zobacz pełną wersję : Odchudzająca siła czerwonej herbaty

Nie zarejestrowany
06-06-07, 17:13
mi ona nie pomogła przez nią miałam tylko zaparcia

Nie zarejestrowany
09-09-07, 12:58
bardzo lubie jej smak.. wypijam od 6 kubkow dziennie.najwiecej ile wypilam to 9.. moja mama twierdzi ze boli mnie watroba przez nia, ale ja nie przestane jej pic bo ja kocham.. moj ulubiony napoj

Nie zarejestrowany
15-10-07, 05:26
Lubię smak tej herbaty, ale nie pijam jej za dużo ze względu na swoje nadciśnienie. Boję się też nadmairu kofeiny, która może sie gromadzic w organiźmie. Al jest dobra, to prawda.

Nie zarejestrowany
16-04-08, 01:24
niestety nie moge pic czerwonej herbatuy powoduje u mnie krwawienie

Nie zarejestrowany
14-07-08, 17:39
Czerwona herbata Pu-Erh wspomaga odchudzanie. Można o niej poczytać w necie, osobiście ją polecam, piję ją regularnie 3 tygodnie i widze pozytywne rezultaty. Ponadto - herbata uspokajająca, kojąca , jakby nerwy nie istniały. Po prostu spróbujcie !!

Nie zarejestrowany
20-07-08, 09:12
Ja piję czerwoną herbatę od ok 7 lat. Na początku nie moglam sie przyzwyczić do jej smaku, ale teraz jest dla mnie idealnym napojem na przemian z zieloną herbatą. Co ciekawe - herbata Pu-Erh łagodzi skutki wypicia dużej ilości alkoholu... Jest to wielokrotnie sprawdzone (nawet prze mojego męża) :-)
Ale sa i skutki uboczne - przy piciu więceji niż 3 kubk dzienniei, po jakimś czasie może boleć wątroba (2 moje koleżanki się na to skarżyły).

Nie zarejestrowany
19-08-08, 23:17
to od tego alkoholu boli wątroba a nie od czerwonej herbatki;-)

Nie zarejestrowany
06-09-08, 11:59
Ja od czerwonej herbaty mam zawroty głowy, to samo się dzieje u kilku moich znajomych

Nie zarejestrowany
13-09-08, 14:13
mam dopiero 15 lat i boje się pić czerwoną herbate bo boje sie o moje ciśnienie ale bardzo chce schudnąc

Nie zarejestrowany
09-10-08, 14:26
Piszesz 5-6 filizanek dziennie. O jakiej pojemnosci 150 czy 300 ml?

Nie zarejestrowany
19-01-09, 15:51
ja ja pilam tez w takich ilosciach jak pisza i najpierw dzialala wyproznialam sie elegacko ale po kilku tygondiach picia mam teraz zaparcia i juz w ogole ona na mnei nei dziala

Nie zarejestrowany
03-04-09, 11:06
czerwona herbata + ŻP + ćwiczenia (około pół godzinki dziennie, wieczorkiem) i schudłam 8 kg w 3 miesiące ;) przestałam ją pić na jakiś czas, przytyłam tyle, ile schudłam, ale zamierzam to powtórzyć ;D polecam pu erh + a6w i ćwiczenia rozciągające, chudnie się cudownie;)

Nie zarejestrowany
22-04-09, 16:18
hej tyle się tu naczytałam waszych wypowiedzi,że postanowiłam spróbować
tej waszej ferbatki-bo chce aby moje kilogramy troche spadly zanim wyjde w kostiumie kąpilowym...he,he

Nie zarejestrowany
24-04-09, 20:18
wiem ze czerwona herbata ,jak tez inne zawiera witaminę A, czy ktoś wie ile jej może być? dużo? mało? to dla mnie ważne bo nie mogę spożywać zbyt dużej ilości wit. A. a herbatę bardzo lubię dlatego to dla mnie ważne. jeśli ktoś wie to z góry dziękuje za informacje

Nie zarejestrowany
30-04-09, 11:15
ja tez pije ta herbate z 7 lat, ale uwazam ze jestem juz od niej uzalezniona i nie moge sie uwolnic . Moze na poczatku schudłąm ,ale teraz organizm jest tak przyzwyczajony ze juz nie działa napewno odchudzająco .Kupuje tylko sypaną bo ma mocny smak natomiast te wszystkie w saszetkach to najgorszy gatunek chyba ,bo nie ma porównania smakowo z lisciastą. Wiele razy zastanawiałam sie nad jej właściwosciami zdrowotnymi bo jest wszędzie opisywana w samych superlatywach ,ale czy faktycznie tak jest to stawiam mały znak zapytania .

Nie zarejestrowany
06-05-09, 16:23
Ja mieszalam raz taka raz taka ale i mialam duzy wysilek w pracy i schudlam w coagu miesiaca szybciutenko ponad to mam tarczyce wiec bardzo ciezko mi zrzucic te zbedne i duze kg :(:( ale proponuje taka mieszanke:)

Nie zarejestrowany
11-05-09, 18:17
dzięki czerwonej herbacie w ciągu 4 miesięcy straciłam prawie 10 kg których przy innych dietich nie mogłam się pozbyć i wcale nie potrzebowałam żadnych ćwiczeń ani wyżeczeń kulinarnych poprostu zmniejszył mi sie apetyt

Nie zarejestrowany
19-05-09, 10:09
Piję 3 rodzaje herbatek, ale najbardziej lubie czerwoną Pu-erh z aromatem grejpfrutowym ;] Żadnych zaparć, boleści nie mam, w głowie też mi się nie kręci ;] Świetnie się po niej czuję i co do odchudzania...chudnę ale czy przez to, że ją piję to nie wiem :D Bo ćwicze sobie na twisterze i mam dietke 1000kcl ;)

Nie zarejestrowany
30-05-09, 21:52
czy taką herbatkę mogą pić kobiety w ciązy lub karmiące?

Nie zarejestrowany
02-06-09, 17:56
na opakowaniu pisze, ze nie jest zalecana dla kobiet w ciazy i karmiacych, ja zaczelam pic wczoraj i musze przyznac ze po pierwszej filizance tak bolaly mnie nie wiem chyba jajniki ze szok, ale teraz jest lepiej choc pobolewaja, nie wiem czy herbata jest przyczyna, ale nic nie przychodzi mi do glowy np. po zielonej czyje sie dobrze

Nie zarejestrowany
12-06-09, 16:05
Ja pije na przemian raz czerwona a raz zielona herbate i czuje sie rewelacyjnie, mój brzuch zmniejszyl sie, nie oduczuwam ubocznych skutków. Wiadomo ze samo picie nie da super efektow, dieta i cwiczenia to podstawa odchudzania!!!!!!! A po za tym co jakis czas zmieniam marki herbat, bo kazada ma jakies troche inne wlasciwosci.

Nie zarejestrowany
26-06-09, 14:08
Myślę, że marka ma nie wielkie znaczenie jeśli chodzi o właściwości tej samej herbaty czy to zielonej, czerwonej. Myślę, że jedynie mogą się różnić jakością, ze względu na sposób przechowywania herbaty, właściwości wydają się być takie same. Ja kupiłam czerwoną pu-erh liściasta jakiś czas temu , stała sobie w szafce. od dziś postanowiłam ją pić. zgodnie z opisem na stronkach ma działanie odchudzające no zobaczymy :) Plan początkowy to 4 kg , a potem kolejne 4. Czas 2-3 miesiące :) no zobaczymy

Nie zarejestrowany
28-06-09, 17:21
a ja ja sprobuje i zobaczymy efekty a moze sie okaze ze pomaga w zrzuceniu kilku kg.Pozdrwiam

Nie zarejestrowany
03-07-09, 09:53
uważam ze czerwona herbata jest dobra... jakiś czas temu piłam ja 3 razy dziennie i widziałam efekty... teraz czas na letnie odchudzanie z czerwona herbata... najlepsze efekty sa jak się ćwiczy

Nie zarejestrowany
08-07-09, 17:05
Witajcie,tez zaczelam pic ta herbatke,pije juz drugi dzien gdyz zaczelam sie odchudzac,mam nadzieje ze owe cudo mi pomoze,mam refluks nie wiem czy powinnam ale jak na razie czuje sie dobrze po niej,a moze to zaleta diety,chyba staram sie miescic w 1000 kaloriach,bo jem niewiele,np dzis dwa pulpety,kawa,pomidor i pol talerza rosolu,oczywiscie wyrabiam sie do 17,potem juz nic nie jem,pije herbatke i wode,czuje sie duzo lzej a mam do spalenia 10kg:(

Nie zarejestrowany
22-07-09, 15:32
Jeżeli kupujecie czerwoną herbatę to tylko w prawdziwej herbaciarni, ponieważ ta ze sklepu nie jest zbyt dobra. Ja jestem koneserką herbat i wiem na ich temat bardzo dużo. Polecam ją pić do 5 razy dziennie, po posiłku.

Nie zarejestrowany
02-08-09, 18:32
ta herbata smierdzi xD

Nie zarejestrowany
03-08-09, 09:10
Piję już długo czerwoną herbatę bo mi smakuje i pomaga w trawieniu, zielona jakoś mi nie smakuje. Czerwoną piję codziennie jedną "kosteczkę" parząc ją 3-4 razy, efekty są rewelacyjne, nie mam problemów z trawieniem.
Ostatnio dowiedziałam się że powinno się pić również zieloną herbatę i postanowiłam się przemóc, kupiłam też "kosteczki" i piję od tygodnia, co się nie robi dla figury!!!!!

Nie zarejestrowany
06-08-09, 14:35
Witam.Czerwoną cherbatę zaczęłam pić pamiętam w listopadzie.ważyłam 58kg.-przy wzroście 160cm:)Efekt-do marca schudłam do 49kg.Diety nie stosowałam,tylko nie jadłam kolacji.Cherbatkę piłam 3-4 razy dziennie.Jak schudłam przestałam ja pić.I co się okazało?że nie mogę przytyć a jadłam ojoj spooooro.Badanie krwi wykazało praktyczny brak żelaza.Lekarz powiedział że to uboczny efekt cherbaty.Kiedy wyleczyłam się z anemi przytyłam do 52kg.Cherbata generalnie dobra ale radze uważać:)

Nie zarejestrowany
06-08-09, 15:51
ja dzieki czerwonej nie mam problemow z trawieniem a zielona jest moczopedna i pozwala pozbyc sie toksyn i wody z organizmu.

Nie zarejestrowany
12-08-09, 14:19
Psiach MAć! HERBATA DZIECKO HERBATA

Nie zarejestrowany
13-08-09, 13:43
No tak HERBATA:)Chyba z pośpiechu napisałam cherbata:)Raz jeszcze polecam ale z ROZSĄDKIEM.

Nie zarejestrowany
19-08-09, 22:41
postanowiłam zadbac o siebie. :) ale...pilam czerwona przez tydzien (jeden kubek dziennie), nie jem kolacji i slodyczy i zgubilam przez tydzien okolo 2kg, nastepnego tygodnia nie pilam, zapominalam i co? przybylo mi 800 gram! wiec naprawde herbatka dziala, znow zaczelam pic i znow powoli gubie. :) wystarczy jeden sporawy kubek dziennie, zazwyczaj pod wieczor (ze snem nie ma problemu :)) i czuje sie lepiej, poza tym u mnie dziala tak, ze likwiduje uczucie glodu i zasysanie w brzuchu. :)

Nie zarejestrowany
21-08-09, 16:04
ja pije herbate codziennie po 3 kubki.Kolacje jem o 18 .Jem 5 posiłków dziennie,małe porcje.Nie jem słodyczy,fast foodów i nie pije słodkich napojów.Codziennie spaceruje kilka razy dziennie z psem.To działa.

Nie zarejestrowany
25-08-09, 14:47
Zamierzam zacząć pić herbatę, bo myślę, że ona mi spasuje. Mam dopiero 15 lat, więc za bardzo odchudzać na własną rękę się nie mogę, ale picie herbaty i ćwiczenia nikomu nie zaszkodzą ;D

Nie zarejestrowany
26-08-09, 21:18
Zielona czy czerwona co za różnica, trzeba odstawić korytko i więcej się ruszać, ot taka recepta!

Nie zarejestrowany
26-08-09, 21:45
Zgadzam się,że ruch jest ważny, dlatego od jakiegoś czasu ćwiczę coraz więcej...piję też zieloną herbatę(nie zaszkodzi na pewno a może pomóc) i mam zamiar spróbować czerwonej,
a dodam jeszcze że schudłam trochę, dokładnie nie wiem ile bo się nie ważyłam, ale widzę po wyglądzie ....i ubraniach:)
zobaczymy co będzie;)

Nie zarejestrowany
27-08-09, 20:18
dla mnie picie czerownej herbaty jest chyba niewskazane - nawet po jednej filizance czuje bol zoladka - przy piciu zielonej nic takiego mi nie towarzyszy...

Nie zarejestrowany
19-09-09, 17:16
próbowałam pić kiściastą, ziele się rozwinęło i wyłaziło ze szklanki, niesmaczna. Przypadkowo spróbowałam zielonej w torebkach, z opuncją, jest o niebo lepsza, olecam

Nie zarejestrowany
23-09-09, 14:51
pije czerwona herbate od dawna, tzn kilka lat . stosuje ja zamiast zwyklej czarnej i tez tak ja traktuje. jeski chudne to tylko dlatego ze ograniczam jedzenie slodycze i wiecej sie ruszam. nie lacze tego z herbata. kupie jeszcze zielona i bede pic na zmizne

Nie zarejestrowany
01-10-09, 11:53
ja teraz mam zamiar sie odchudzać jak myślicie powinnam ją pić da to coś?

Nie zarejestrowany
01-10-09, 21:55
ja zaczęłam pić czerwona herbate i nie jadlam slodkiego i przez 2msc schudlam 6 kg. Mialam prblemy bo mialam niedobor witamin ! trzeba tez uwazac zeby sie od niej nie uzaleznic ! ale pomogla mi bardzo w odchudzaniu !

Nie zarejestrowany
06-10-09, 17:34
kiedyś nie wyobrażalne było dla mnie wypicie herbaty, a już zwłaszcza bez cukru. pamiętam, jak zawsze był problem w zimie, że muszę pić rano ciepłą herbatę na rozgrzanie. od niedawna zaczęłam pić miętę, nauczyłam się ją pić bez cukru. od tego czasu nie potrzebuję już go do herbaty. w ogóle bardzo przepadam za słodyczami, a mimo to wystarcza mi herbata bez cukru. nie wiem jak to się dzieje, ale potrafię wypić bądź zjeść cos całkowicie bez smaku i nie robi mi to większej róznicy, za to dla moich znajomych jest to obrzydliwe.

Nie zarejestrowany
25-10-09, 12:51
Jak wy to możecie pić? U mnie druga filiżanka tego paskudztwa nie przechodzi przez gardło. Zatyka mnie tak bardzo, że w ogóle nie chce mi się jeść bo skupiam się tylko, żeby po niej nie zwymiotować. Nie przełknę też zielonej i białej. Nie ruszę wody mineralnej bo to jest wybitnie niedobre. W czasie diety przerzuciłam się na soczki, multiwitaminy, Kubusie - i też schudłam. Poza dietą nie wyobrażam sobie życia bez napojów gazowanych - cellulitu, wbrew tego co piszą - nie mam.

Nie zarejestrowany
26-10-09, 13:31
Ja od niedawna zaczęłam pic zarówno czerwona jak i zielona herbatkę, bardzo mi smakuje, ale nie przesadzam z ich ilością. Zielona faktycznie działa trochę moczopędnie, a czerwona zaspokaja mój głód. Jednak to co mogę polecić wszystkim którzy nie przepadają za gorzkawym smakiem tych herbat, to to żeby wybrali się do herbaciarni i tam zakupili takie, bo smakują całkiem inaczej niż te ze sklepowych polek supermarketów. Maja delikatniejszy smak, pachną ślicznie i są przepyszne z odrobina miodu. Pozdrawiam, "na zdrowie" :)

Nie zarejestrowany
08-11-09, 20:13
czyli to jest tak że tyle ile się schudnie przez tą herbate to potem tyle samo sie grubnie jak sie przestanie ja pic??

Nie zarejestrowany
17-11-09, 21:37
Witam wszystkie zwolenniczki czerwonej herbaty!Od wczoraj przeszlam na diete nisko weglowodanowa.Jem 5 posilkow dziennie,pieczywo wasa,owoce,twarogi i chuda szyneczke.Od wczoraj takze zaczelam cwiczyc 6 weidera-nie powiem zeby bylo latwo,dzis mam zakwasy jak cholera ale mysle ze dam rade.Sesja trwa 42 dni a to jest moj drugi dzien ale slyszalam ze efekty sa super(to sa cwiczenia na brzuszek).Co do herbatki to pilam taka oczyszczajaca z (figury) ale dzis zakupilam zielona i czerwona i wlasnie teraz sobie ja popijam przyznam ze bardzo mi smakuje zobaczymy jakie beda efekty??oczywiscie chodzi mi o zrzucenie kilku kilogramow po ciazy.Bede pisala na biezaco jak mi idzie!A herbatka calkiem niezla-POLECAM!!

Nie zarejestrowany
18-11-09, 20:44
czy wie ktoś może czy czerwona herbata ekspresowa PU-ERH da takie same efekty jak liściasta ??

Nie zarejestrowany
18-11-09, 20:57
czy to prawda ze czerwona herbata może spowodować niepłodność ??

Nie zarejestrowany
19-11-09, 10:30
Drogie Dziewczyny ....Pije herbatke pu-erh i zielona od dawna.Pierwsza zasada!!!! Czerwonej herbaty sie nie słodzi!!!!Zielona można złamac odrobina cukry jak ktos potrzebuje.Można wcisnąc też troszkę cytrynki ale w kolonialnych sklepach lub herbaciarniach dostaniecie naprawde pyszne aromatyzowane liście.....Niestety czerwoną trzeba pić conajmniej 3 kubeczki dziennie,więc po wypiciu jednej filiżanki nie spodziewaj sie cudów. Napar nie powinien stac też dłużej jak 6-8 h -traci wszystkie właściwości......Życze wytrwałości a napewno zobaczycie efekty.

Nie zarejestrowany
19-11-09, 12:53
ja pije herbatke pu-erh czerwona na zmiane z zielona!Widze o tyle efekty ze chodze czesciej do WC a mialam z tym problemy!A jakie sa wady picia takiej herbatki??Ja pije 3 razy dziennie wiec chyba nie za duzo tylko w sam raz!

Nie zarejestrowany
19-11-09, 22:38
czy wie ktoś może czy czerwona herbata ekspresowa PU-ERH da takie same efekty jak liściasta ??

Nie zarejestrowany
20-11-09, 18:37
cześć dziewczyny ciekawa jestem czy schudne jak zaczne pić tę herbatke?? opisujecie ze schudliscie ja zobacze???

Nie zarejestrowany
21-11-09, 03:19
Witajcie:-).Piję czerwoną herbatkę od 5 dni....i 2kg mniej:-).Oby tak dalej!

Nie zarejestrowany
21-11-09, 17:47
Ja też piłam kiedyś czerwoną herbatę i byłam bardzo zadowolona z efektów. To złoty środek na odchudzanie, ale mimo to zdecydowanie odradzam. Ciocia mnie ostrzegła. Mówiła, że rozmawiała kiedyś z lekarzem od chorób wewnętrznych. I jej powiedział, że ta herbata niszczy rzęski jelitowe. Potem są problemy z trawieniem, nie można się wypróżnić, nie można strawić pokarmu, są hemoroidy, i inne przykre dolegliwości. Co gorsza czasu nie da się cofnąć. To jest pewna śmierć. Nie lekceważcie tego, ani nie śmiejcie się. Wiem że jedna czy dwie herbaty nie zaszkodzą, ale jakis dłuższy czas picia tego może przynieść złe skutki. Kiedyś do szpitala trafiła taka dziewczyna co piła tą herbatę, walczyła o życie. Kiedy umarła lekarze rozkroili jej jelita, i nie maiła żadnej rzęski jelitowej. To wciąga. Mi ta herbata bardzo smakowała, faktycznie pomaga schudnąć. Ale teraz jej nie piję, mogę się uzależnić i co wtedy? A poza tym to są zgubne skutki dla prawdziwego zdrowia. Naprawdę ostrzegam, proszę mi wierzyć, mimo że nie ma takich informacji na opakowaniu. Jeśli chcesz żyć dalej i cieszyć się zdrowiem to po prostu tego nie pij, albo jak najszybciej odstaw

Nie zarejestrowany
21-11-09, 18:03
wiesz co ja ci powiem noi nie wiem czy to jest prawda każdy organizm przyjmuje wszystko inaczej i nie jest powiedziane ze zaraz ktoś umrze każdy lek ma jakieś przeciwskazania jak wszystko ale dzieki

Nie zarejestrowany
27-11-09, 17:27
Witam wszystkich, od miesiaca jestem na diecie, od samego początku tej diety pije czerwona herbate bardzo mi smakuje jak narazie udalo mi sie zrzucić 13 kg...wypijam 3-5 szklanek dziennie nie wspomne ze dodatkowo ćwiczę bardzo mi smakuje polecam wszystkim ;-)))

Nie zarejestrowany
04-12-09, 19:18
Milka | 21.11.2009 godz 16.List
herbata czerwona

Ja też piłam kiedyś czerwoną herbatę i byłam bardzo zadowolona z efektów. To złoty środek na odchudzanie, ale mimo to zdecydowanie odradzam. Ciocia mnie ostrzegła. Mówiła, że rozmawiała kiedyś z lekarzem od chorób wewnętrznych. I jej powiedział, że ta herbata niszczy rzęski jelitowe. Potem są problemy z trawieniem, nie można się wypróżnić, nie można strawić pokarmu, są hemoroidy, i inne przykre dolegliwości. Co gorsza czasu nie da się cofnąć. To jest pewna śmierć. Nie lekceważcie tego, ani nie śmiejcie się. Wiem że jedna czy dwie herbaty nie zaszkodzą, ale jakis dłuższy czas picia tego może przynieść złe skutki. Kiedyś do szpitala trafiła taka dziewczyna co piła tą herbatę, walczyła o życie. Kiedy umarła lekarze rozkroili jej jelita, i nie maiła żadnej rzęski jelitowej. To wciąga. Mi ta herbata bardzo smakowała, faktycznie pomaga schudnąć. Ale teraz jej nie piję, mogę się uzależnić i co wtedy? A poza tym to są zgubne skutki dla prawdziwego zdrowia. Naprawdę ostrzegam, proszę mi wierzyć, mimo że nie ma takich informacji na opakowaniu. Jeśli chcesz żyć dalej i cieszyć się zdrowiem to po prostu tego nie pij, albo jak najszybciej odstaw
ahahahahahahah
a co to sa rzeski jelitowe???:))))
jak chcesz sie wypowiadac i zabrzmiec powaznie do przynajmniej sprawdz ze nablonek naszych jelit zbudowany jest z kosmkow jelitowych

Nie zarejestrowany
07-12-09, 15:14
bardzo lubie herbaty roznego rodzaju, oczywiscie sypane, z herbaciarni, na g kupuje, pyszne i zdrowe, wiem ze z miodem mozna pic kazda chyba.. a z sokiem malinowym?

nienawidze , gazowanych napojow, jesli chcecie scudnac pijcie poprostu duzo wody, zamiast sztucznych swinstw. wieczorem przed snem szklanka wody niegazowanej, a rano plaski brzuch. dziala.

Nie zarejestrowany
10-12-09, 12:56
pije ok 5 lat czerwona herbatę przyspiesza ona przemianie materii a le przy dłuższym jej stosowaniu mam wrzody żołądka,bakterie w żoładku i podejrzenie raka!nie pijcie tego jak chcecie żyć!

Nie zarejestrowany
11-12-09, 14:53
przeczytałam parę komentarzy i z tego co widzę to zdania są podzielne..Muszę przyznać, że też piję czerwoną herbatę i jak dla mnie jest ona naprawdę dobra. Piję ja już parę miesięcy trzy razy dziennie bo tyle razy jest całkowicie wystarczająco i powiem szczerze,że mi pomogła zwłaszcza jeśli chodzi o sylwetkę jednak przy tym oprócz picia ćwiczę codziennie wieczorem..nie są to nie wiadomo jakie ćwiczenia, ja akurat próbuje mieć płaski brzuch także zazwyczaj są to brzuszki itp...

Nie zarejestrowany
15-12-09, 12:47
Ja pijąc czerwona herbate z cytryna schudłam 8kg przez tydzień polecam.Zero słodyczy,nie jesc pieczywa,makaronów zemniakow itp i o 17 jesc ostatni posiłek.3mam kciuki za was a wy trzymajcie za mnie:):):).Pozdrawiam:***

Nie zarejestrowany
17-12-09, 15:12
Uważajcie ,czerwona herbata wypłukuje witaminy przy jej trzeba stosować różne suplementy witamizer soki pomidorowe ja się przez nią odwodniłam no ale teraz znów jestem na diecie i piję ja i zieloną herbatę na przemian z zieloną i dużo siusiam he he pozdrawiam pijcie z rozsądkiem

Nie zarejestrowany
20-12-09, 22:31
Dziś zaczełam pic cherbate ,wszyscypisza ze jest taka wspaniała, i ze ta k sie po niej szybko chudnie!zobaczymy!!!

Nie zarejestrowany
03-01-10, 02:43
Dobra jest

Nie zarejestrowany
06-01-10, 22:57
jak wszystko tak i czerwona herbata ma swoje dobre i złe strony...tez raczej nie pije jej bez przerwy, a jak pije ją w dużych ilościach to pamiętam zawsze o tym, że zarazem muszę pić więcej wody. No niestety nie ma wtedy takich efektów jak ktoś tu pisał 2kg w dwa dni, ale takie efekty owszem są spowodowane przez herbatę, ale to nie jest efekt spalenia tłuszczu, ale utraty wody. Jak każda herbata tak i ta jest moczopędna, zwłaszcza jak pije się jej kilka szklanek dziennie...oczywiście w skrajnych przypadkach może się to skończyć odwodnieniem, ale główne dolegliwości które mogą was dopaść, to znaczne pogorszenie wyglądu skóry, osłabienie, bo wraz z wodą tracimy tez cenne witaminy i mikroelementy z organizmu, jak ktoś już to zauważył wcześniej...dlatego drogie panie lepiej wolniej chudnąć ale z głową i z dobrem dla swojego zdrowia, a przede wszystkim RUCH, to jest złoty środek, a herbata niech będzie środkiem pomocniczym ;) do osiągnięcia wymarzonej sylwetki

Nie zarejestrowany
07-01-10, 15:34
Nie powinno się pic herbaty z cytryną, zwłaszcza kiedy są w niej fusy. Glin zawarty w herbacie, normalnie nieszkodliwy, pod wpływem cytrny zmienia swoją wartościowośc i staje się niebezpieczny dla zdrowia.

Nie zarejestrowany
10-01-10, 17:42
Czerwona herbata jest smaczna, ale mnie również, jak niektóre panie, pobolewa po niej wątroba. Z racji tego stawiam raczej na zieloną. :)

Nie zarejestrowany
12-01-10, 17:25
Do dorota23...Ciekawa jestem jakie efekty teraz sa u ciebie picia herbaty czerwonej..
Ja tez probuje zrzucic kilka kg po ciazy i pije na zmane z zielona...Dopiero zaczelam..ciekawe jakie efekty...A z cwiczen to spacery i czaem brzuszki bo po prostu nie mam sily...sama opiekuje sie dzieckiem i wieczorem padam jak maly idzie spac. Pozdrawiam i wytrwalosci

Nie zarejestrowany
17-01-10, 12:36
Hejka wszystkim :) Zaczęłam pić czerwoną herbatę :) No i mam takie pytanie do tych co dzięki niej schudli. Z jakiej wagi na jaką przeszliście no i w jakim czasie ;DD

Nie zarejestrowany
20-01-10, 14:33
hej!!
nie wiem jak to jest ja piłam zieloną herbate i schudłam, a teraz dołożyłam czerwoną i efekt jest podwójny...

Nie zarejestrowany
26-01-10, 20:14
dobra

Nie zarejestrowany
29-01-10, 15:18
Tyle się naczytałam tutaj ,że chyba zacznę pić na przemian czerwoną i zieloną mam nadzieję że zrzucę jakieś ok 7 kg oczywiście stosując diete lub ćwiczenia... Trochę obawiam się tych skutków ubocznych ale one chyba następują po dłuższym piciu herbaty tak Więc narazie postaram się zrzucić te 7kg potem przeżucę się na samą zieloną ...

Nie zarejestrowany
01-02-10, 16:34
Hej Ja zaczelam pic herbate ale mam problem z zaparciem takie dziwne uczucie jak bym miala peknac , czy to jest normalane

Nie zarejestrowany
05-02-10, 21:27
czerwona herbata pomaga ja też po niej schudłam ale nie wolno jej duzo pic faktycznie trzeba uwazac na wątrobe.Pijcie raz na jakiś czas.

Nie zarejestrowany
07-02-10, 16:26
a ja jestem jednego twardego zdania i tego nie zmienię... odstaw łyżeczkę
i miseczkę i na pewno schudniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! ja to gwarantuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i trochę ruchu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Alma

Nie zarejestrowany
07-02-10, 16:34
jeszcze jedno !!!!!!!!!! mężatki i panie w związkach !!!!!!!!!!! uprawiajcie seks !!!!!!!!!!! to odchudza i nie mówcie chłopakom , że was głowa boli , czy jesteście zmęczone!!!!!!!!!!! bo po seksie wszystko wraca do normy!!!!! Spróbujcie , bo naprawdę warto. A potem dziwicie się ,że chłopaki chodzą na boki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
09-02-10, 11:32
Sama herbata nic nie pomoze .. Musicie cwiczyc cwiczyc i cwiczyc oraz odpowiednio sie odzywiac ..!!

Nie zarejestrowany
09-02-10, 23:22
Ja pilam czerwoną herbatę i schudłam trwało to ok 5 mies. ale przy tym ograniczałam slodycze. Piłam herbatke po każdym posilku i udało się zrzucić 7 kilo.Teraz jestem po ciąży i troszkę mi zostało,ale niestety karmię piersią i muszę poczekać. Tym,którzy chcą schudnąć polecam czerwoną herbatkę tylko nie należy się zniechęcać a sukces gwarantowany

Nie zarejestrowany
14-02-10, 23:33
Od 3 miesięcy piję czerwona herbatę poniewaz koleżanka mi poleciła,posmakowała więc piję!
Przestałam jeść pieczywo i ziemniaki oraz ograniczyłam do minimum picie alkoholu!
Efekty są oszałamiające-sześć kilogramów w ciągu 2 miesięcy przy pomocy CZERWONEJ HERBATY!!!
POLECAM:)

Nie zarejestrowany
22-02-10, 08:12
Piję czerwoną herbatę już prawie miesiąc i jestem zadowolona zmniejszył mi się brzuszek i nie chce mi się tak jeść gdy ją wypiję. Piję 3 herbaty dziennie ,mam nadzieję ze schudnę jeszcze !!!

Nie zarejestrowany
24-02-10, 14:14
ja ja pije, nic mnie nie boli a pije 6 kubkow, fajtycznie , trzeba troche ruchu,,,,a efekty sa

Nie zarejestrowany
26-02-10, 14:05
ja piję od 11dni na przemian z zieloną . I jak na razie 1.5kg mniej :)
bez ćwiczeń ..

Nie zarejestrowany
04-03-10, 23:03
piję czerwona herbate i to naprawde dziala. no oczywiscie w polaczeniu z racjonlna dieta i odrobina ruchu!!! polecam

Nie zarejestrowany
06-03-10, 19:12
to jest nie prawda ja piłam czerwoną her. i schudłam 5 kg. w miesiąc ale jak przestałam ja pić tp przetyłam jeszcze wiecej niz schudłam waze 109 kg.a wazyłam 99/5.... ooo

Nie zarejestrowany
07-03-10, 12:57
Pije od 3 miesięcy 5-6 szklanek dziennie, pomaga, ale ograniczyłam jedzenie pieczywa i ziemniaków. Jem mniej i bardzo dużo ćwiczę, w ogóle nie słodzę i nie jem dużo słodyczy ;D Polecam wspomaga w odchudzaniu, ale "sama nie odchudza" ;

Nie zarejestrowany
13-03-10, 20:30
na zaparcia dobry jest sok z kiszonej kapusty albo musli z łyżką ziaren słonecznika i łyżką ziaren dyni polecam :))

Nie zarejestrowany
18-03-10, 17:45
W czym pomaga?

Badania prowadzone na uniwersytetach we Freiburgu i Heidelbergu oraz w Paryżu dowodzą, że Pu-Erh:
- wspomaga pracę wątroby,
- obniża poziom cholesterolu,
- oczyszcza organizm,
- pobudza procesy trawienne,
- skutecznie walczy z nadwagą,
- łagodzi skutki spożycia alkoholu,
- wzmacnia organizm.

Schudniesz bez wyrzeczeń

Amerykanie nazywają Pu-Erh "słynnym mordercą tłuszczu". Ta drastyczna nazwa dokładnie określa działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu miesiąca straciło 3,2-10,8 kg. Zaciekawić może fakt, że utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Jednak znacznie ważniejsze jest to, że spadek wagi się utrzymywał. Można więc tu mówić niejako o naturalnym sposobie odchudzania.

Jeżeli chcemy np. obniżyć poziom cholesterolu, a nie należymy do osób mających kłopoty z nadwagą, nie musimy obawiać się Pu-Erh. Ta czerwona herbata atakuje bowiem jedynie zbędne pokłady tłuszczu w naszym organizmie.

Nie zarejestrowany
26-03-10, 12:38
witam!ja piłam czerwona herbatę 6 miesięcy po 3 szklanki dziennie-jadłam normalnie-ruchu miałam bardzo mało-efekt był bardzo pozytywny-schudłam 13 kg-z wagi 65 kg do wagi 52 kg-po długiej przerwie stosuje ponownie i polecam wszystkim odchudzającym się-jest tylko jeden problem-zaparcia:(

Nie zarejestrowany
26-03-10, 12:42
Ps. po odstawieniu picia tej hebaty wcale dużo nie przytyłam-zalediwe 3-4 kg-dodam jeszcze jedynie, że nie jem wogóle słodyczy-reszte posiłków dowolnie, ale tez bez przesady:)

Nie zarejestrowany
26-03-10, 12:47
a nikt tu nie pisze, że czerwona herbata łagodzi skutki spozywania alkoholu:)wstarczy wcześniej się jej napić :)

Nie zarejestrowany
02-04-10, 14:26
a czy schlodzona rowniez działa?bo pije ja od niedawna,ale parze ja w dzbanku i chlodze. .i wlasnie nie wiem czy pod taka postacia rozniez daje efekty.

Nie zarejestrowany
02-04-10, 21:35
waże 68 kg przy 175 cm i mam grube nogi i brzuch co zrobnic?

Nie zarejestrowany
05-04-10, 16:48
nie wolno pić schłodzonej! w ogóke nie wolno studzić...
trza pić zaraz po przyrządzeniu

Nie zarejestrowany
12-04-10, 20:01
Niektórzy piszą tu ze ona moze doporowacic do smierci. Jeju.. przeciez czerwona herbata jest taka sama jak czrna zielona cz jeszcze inna . To to samo tyle ze ta spala tłuszcz . Tak jak na powyższym artykuje kieds w polsce polacy pili tylko tą herbate!! i co poumierali..???

Karol82
14-04-10, 12:33
mam 28 lat i przy wzroscie 175cm wazylem 105kg.masakra doslownie,od dwoch tygodni stosuje diete,dodatkowo lykam Bio-C.L.A. i pije wlasnie czerwona herbate dzieki temu schudlem 4kg a w pasie zgubilem 3cm.Duzo pomogla mi jazda na rowerku i biegi.

Nie zarejestrowany
19-04-10, 23:15
od jakiegoś czasu piję czerwoną herbate ale od 2 dni zaczęła boleć mnie wątroba i nie wiem czy to od herbaty czy czegoś innego ale raczej nie bo uważam na jedzenie i nie jem tłustych rzeczy, właściwie utrzymuje diete (pieczywo ciemne, jogurt naturalny, serki, musli itp). Czy to możliwe żeby zaczęło mnie tak boleć po tej herbacie??? Muszę dodać że jestem juz po usunięciu woreczka żółciowego. A co do herbaty to faktycznie jest dobra bo skutkuje w odchudzaniu

Nie zarejestrowany
21-04-10, 16:13
Jak chcecie schudnąć to nie żryjcie jak świnie !!!! Proste!!!!

Nie zarejestrowany
30-04-10, 11:43
Isea, watroba nie jest unerwiona wiec nie moze bolec

Nie zarejestrowany
01-05-10, 14:23
witam ,jestem pięc miesiące po ciąży ,w tej chwili ważę 58 kg przy wzroście 163 .herbatę czerwoną piję od tygodnia ,szybciej nie piłam ponieważ karmiłam piersią ,piję ją trzy razy dziennie mnie więcej pół godziny po jedzeniu ,do tego od dwóch miesięcy rano robię po 50 brzuszków dziennie no i staram się mniej jesc , najbardziej chcem schudnąc z brzucha no i mam straszny cellulitis , mam wielką nadzieje że herbata czerwona i małe cwiczonka mi w tym pomogą .nie długo się odezwę .

Nie zarejestrowany
15-05-10, 15:01
HEJ Mam pytanie czy od czerwonej herbaty mozna przytyc?? i powiedzcie mi jaka zastosowac diete przy niej?

Nie zarejestrowany
16-05-10, 20:13
czy czerwona herbata jest dla każdego czy są przeciwskazania

Nie zarejestrowany
18-05-10, 21:12
czesc ja wlasnie kupilam sobie dzisiej czerwonom

Nie zarejestrowany
19-05-10, 16:47
troche cwiczen grubasy i wam nie bendzie pootrzebna herbatka ha ha

Nie zarejestrowany
19-05-10, 22:28
do ewelki! nie wszyscy pija czerwoną herbate bo zra jak swinie uwazaj na słowa

Nie zarejestrowany
19-05-10, 22:31
a ty scoti lepiej naucz sie polskiego a nie wyzywaj wszystkich ludzi od grubasów!!

Nie zarejestrowany
24-05-10, 21:55
z jakiej firmy jest najlepsza mam zamiar zabrac sie do jej picia bo jak narazie pije tylko zielona pozdrawiam

Nie zarejestrowany
31-05-10, 11:20
czy można przytyć od herbaty czerwonej? nie piłam - bo karmiłam dziecko.... ludzie skąd wy się wzieliście??
Czerwona herbata jest bardzo zdrowa i można podawac ją nawet malutkim dzieciom. Przytyć? Dodaj do herbaty 5 łyżeczek cukru i zobaczymy - pewnie przytyjesz

Nie zarejestrowany
11-06-10, 18:22
Ja sobie postanowiłam że przez 3-4 miesiące będe pić 3-4 filiżanki (takie troszkę większe) tej czerwonej herbaty, a po tym jeśli coś schudnę to będę pić tylko jedną góra dwie, bo trochę mnie przestraszyliście tymi groźbami o tym że zanikają przez nią kosmki jelitowe, macie zaparcia, omdlenia itd... Chce schudnąć ale nie przesadzajmy nie za taką cenę (chociaż przy wzroście 166 waga 60 kilo to dość dużo). No cóż... Zobaczymy jak to będzie xD Postara się za miesiąc nie zapomnieć i napisać do was o efektach mojej pracy xD

Nie zarejestrowany
13-06-10, 16:33
co za pustaki!! oczywiście ze po niej nie schudniecie jak będziecie sie objadać czy też nie zastosujecie jakieś diety i ćwiczeń. to jest zwykła herbata tylko, ze zdrowsza od tej czarnej. ja ja pije codziennie od 10 lat i to w bardzo duzych ilościach i nie dlatego ze chce schudnąć po prostu ja uwielbiam bo jest smaczna, zdrowsza od czarnej i nie mam po niej zaparć. no i jak po tak duzżych ilosciach (bo ok 2l dziennie na pewno jej wypijam) żyje i mam sie dobrze

Nie zarejestrowany
26-06-10, 16:59
można przytyć jeśli pije się za dużo naparu. maksymalna dawka to 7 filiżanek z parzonych z liśći. pita nie w umiarze czy w za dużych ilościach wywołuje efekt odwrotny natomiast za mała porcja nie da efektów albo da jednak bardzo znikome.jeśli chodzi o zwykłe wydanie ekspresowe to jest ono o wiele słabsze od naparu z liści. do filiżanki wystarczy więc wrzucić dwie torebki po 2g a posłuży ona jako jeda z pięciu bądz siedmiu porcji dziennych. po tym jak zrzuciłam 20kg zaprzestałam diety i wróciłam do nieco zmodyfikowanych ale jednak do dawnych nawyków żywieniowych. Dzięki piciu pu-ehr efekt jojo ograniczył się tylko do 4kg w ciągu 2lat. Ta herbata to prawdziwy skarb-o wiele lepsza od zielonej której mój żołądek nie toleruje. Jeszcze raz serdecznie polecam .

Nie zarejestrowany
26-06-10, 17:06
zapomniałam wytłumaczyć dlaczego:)) jeśli po śniadaniu wypijemy mocny napar to może on nam zwiększyć przemianę materii nawet do 25%-teraz efekt odwrotny łatwo sobie wytłumaczyć. jeśli chodzi o marke produktu to ja pije VITAX, BIOACTIV?? nie pamiętam -nie mam przy sobie opakowania albo też JustFit z Biedronki-jest to najtańsze i b.dobre wydanie na rynku -niespełna 4 zł za 30 torebek.

Nie zarejestrowany
02-07-10, 15:13
Ja szczerze mówiąc od czerwonej herbaty wole czarne aromatyzowane. Ostatnio zauważyłam na półkach sklepowych dużo większy asortyment np marka Dilmah wypuściła na rynek niezwykłe połączenia aromatów np Blueberry & vanilla lub toffee & banana.

Nie zarejestrowany
28-07-10, 20:54
ja w ciągu prawie miesiąca schudłam 6kg. od wczoraj piję 5 szkl herbaty pu reh zobaczymy czy mi pomoże zrzucić coś wiecej oczywiście z diteą.

Nie zarejestrowany
28-07-10, 20:56
ja w ciągu prawie miesiąca schudłam 6kg. od wczoraj piję 5 szkl herbaty pu reh zobaczymy czy mi pomoże zrzucić coś więcej oczywiście z dietą.

Nie zarejestrowany
03-08-10, 15:49
Pisząc pracę magisterską na temat odchudzania i wydolność fizycznej, natknęłam się na badania, w których udowodniono (na przykładzie czerwonej Pu-erh, iż faktycznie ubywa masy ciała (średnio 0,5 kg na tydzień), ALE ubytek ten dotyczy nie tkanki tłuszczowej, a tkanki mięśniowej i wody! A niestety tkanka mięśniowa pozwala nam "spalać" tłuszczyk, więc im jest jej więcej tym lepiej dla nas!:)

Nie zarejestrowany
19-08-10, 11:39
@syca
Czy możesz zamieścić jakieś namiary na te badania? To ciekawe bo ogólnie net jest zalany marketingowymi artykułami wychwalającymi czerwoną herbatę, gdzie piszą o spadku masy ciała a nie o np. spadku % tłuszczu w ciele i % wody. W sumie miałoby to sens bo z pewnością odwadnia, a mięśnie też mają dużo wody. Być może nie następuje zanik mięśni ale ich odwodnienie... Tak czy inaczej niekorzystnie.

Z pewnością czerwona herbata ma swoje ogromne plusy, ale należy pamiętać że pita w nadmiarze obciąża nerki i wysusza skórę i pewnie z 10 innych rzeczy.

Co do zrzucania wagi to dwie uwagi.
- zrzucenie 6 kg w miesiąc to proszenie się o problemy ze zdrowiem (zmniejszenie metabolizmu, odwodnienie, problemy z poziomem cukru)
- stwierdzenie "zrzuciłam x kg" nic nie mówi. A ile z tego to tłuszcz, woda i mięśnie? Jak proporcje?
- Wagę można zrzucić dietą ale utrzymać da się tylko przez zmianę stylu życia.
- Dieta bez zwiększenia aktywności fizycznej to tylko półśrodek

Pozdrawiam i miłego (mądrego) zrzucania

Nie zarejestrowany
21-08-10, 23:30
zaprzyjaźniłam się z czerwoną herbatą ponownie, gdzies na przełomie maj/kwiecien. po przeczytaniu w artykule, ze wspomaga odchudzanie zaczelam ja pic tak jak zalecane 5-7 filizanek. stwierdzialam, ze sprawdze na sobie rezultaty. po miesiacu na wadze nic nie ubyło i dopuscilam dalsze potwierdzanie tych badan ;) ale dalej ja pilam w tych samych ilosciach. na dzien dzisiejszy zgubiłam 4 kg. czerwona ma moc! dodam tylko, ze nie jestem na zadnej diecie, o sporcie juz nawet nie wspomne.

Nie zarejestrowany
12-10-10, 18:02
mogę ze spokojem polecić jedną irving tea spa perfect slim, czyli naprawdę smaczną herbatę czerwoną.

Nie zarejestrowany
18-10-10, 18:01
filizanka herbaty znaczy kubek? odpiszcie prosze

Nie zarejestrowany
19-10-10, 11:57
filiżanka to zwykle ok. 150 ml, czyli trochę mniej niż kubek czy szklanka, co nie zmienia faktu, że ja pijam herbatę z filiżanki, a i owszem, o pojemności 330 ml, czyli 1,5 klasycznego kubka:)
załóż, że filiżanka=kubek.

Nie zarejestrowany
21-10-10, 23:52
Piję czerwoną herbatę od ponad dwóch lat. Expresową, bo tak szybciej i łatwiej. Czasami do 10 kubków (nie filiżanek) dziennie. I nie zauważyłem, bym od niej przybrał na wadze. Nie wiem również nic na temat wysuszenia skóry, ani tym bardziej odwadniania. Zresztą jeśli o to chodzi, to każda herbata w dużych ilościach jest moczopędna :D Ale uważam, że czerwona jest najlepsza.

Nie zarejestrowany
27-10-10, 11:56
A ja dowiedziałam się na dniach herbaty które obecnie trwają że herbata każda może nam pomóc w dochudzaniu tylko musimy ją pić razem z posiłkiem bo wtedy ma te właściwości że oddziela tłuszcze od potrawy i po prostu one spływają :)

Nie zarejestrowany
03-11-10, 17:18
Piłam przez dłuższy czas czerwoną herbatę,żeby zrzucić trochę tłuszczyku,ale nic mi nie pomagała i ostatnio zaczęłam dosypywać sobie taki proszek Nutri Slim. Moim zdaniem pomaga,bo na prawdę usprawnia trawienie i mam nadzieję,że już niedługo zrzucę parę zbędnych kilogramów ;)

Nie zarejestrowany
04-11-10, 11:36
Ja pije te herbate od tygodnia i jedyne co mam to to ze mnie przeczyszcza na maksa... wiec nie wiem czy to dobrze czy zle.. a na odchudzanie tylko sport! Zaczelam uprawiac Nordick Walking codziennie po 40-60 minut i powiem Wam ze bez niczego przez dwa tygodnie 3 kg! Jak na mnie sukcess......

Nie zarejestrowany
25-11-10, 18:00
Lol bo nie wystarczy tylko pić... rzeczywiście jak bd piły ta herbatę i jadły słodycze i itp. to napewno schudniecie ... pijcie herbate jedzcie mnie i ćwiczcie a na pewno pare kilo wam zniknie

Nie zarejestrowany
25-11-10, 21:45
Ja zaczęłam pić czerwoną herbatę już od 2 miesięcy.
Nie będę ukrywać że mi nie pomaga bo widzę różnicę ale nic nie jest bez wad...
Od czasu kiedy ją piję zaczęłam chorować spadła mi odporność organizmu, zaczęły mnie boleć jajniki co bardzo rzadko mi się zdarzało wręcz nigdy, jestem osłabiona i wciąż przemęczona choć jedno co mi wyregulowało to miesiączkę więc to kolejny plus.
Ja ją piję 2-3 czasem 4 KUBKI dziennie po każdym posiłku.
Więc jeśli chcecie pić czerwoną herbatę to polecam, ale radzę także pić zieloną bo ona mi podnosi odporność organizmu.
Pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
01-12-10, 11:52
Hej,
witam wszystkich. No mi właśnie pomogła. Piję ją przynajmniej raz dziennie i powolutku zaczynają być widoczne efekty.

Nie zarejestrowany
07-12-10, 11:57
<p>Nie wierzyłem, póki nie sprawdziłem. Po 2 tygodniach picia czerwonej herbaty zamiast kawy zrobiłem się spokojniejszy i straciłem 3 kg bez zmiany diety. Rewelacyjna jest herbata czerwona bez żadnych dodatków.

mazda
12-12-10, 00:08
Ja piję ją codziennie od pięciu lat , ale bardziej dla psychiki, bo nie chudnę.

Nie zarejestrowany
28-01-11, 19:03
Witam, czytam wasze komentarze i zastanawiam się jak to jest w rzeczywistości? Opowiem po krótce, że brałam przez 6 miesięcy Zelixe tj. odpowiednik meridii (na odchudzanie). Po tym czasie schudłam tylko 11kg, ale najgorsze stało się pewnego wrześniowego ranka. okazało się że w wieku 23 lat dostałam zawału serca. Co się okazalo od sybutraminy. :cry: mam zakaz używania jakichkolwiek leków i srodków na odchudzanie oraz napojów izotonicznych. Ale od tygodnia zaczęłam ćwiczyć i próbuję zgubić zbędne kg a naprawdę mam ich sporo. Więc mam takie pytanie, czy czerona herbata po zawale pomoże mi schudnąć bez skutków ubocznych ze strony serca? Może ktoś z Was wie coś na ten temat. mam małą córeczkę i kochanego męża, dlatego biore sie za siebie. pozdrawiam

Nie zarejestrowany
15-02-11, 17:27
Po czerwonej herbacie Pu-erth pitej 3 razy dziennie częściej oddaje stolce czyszcząc jelita i w miesiąc schudłem 7.5 kg.Oprucz tego stosuję dietę wegetariańską.Zieloną też piję 3 razy dziennie ale należy pamiętać że zieloną z pierwszego zaparzania się wylewa i pije dopiero drugie zaparzenie w temp.60-75 stop.C bo to pierwsze zawiera śmieci z produkcji i toksyny.Czytałem o tym w artykule o zielonej herbacie.Tak piją ją chińczycy.

Nie zarejestrowany
15-02-11, 18:30
<p>Czerwoną można pić ale nie więcej niż 3 razy dziennie.To samo tyczy się zielonej.</p>

Nie zarejestrowany
02-03-11, 21:53
będę BARDZO wdzięczna za informację, jaką czerwoną herbatę warto kupić??która jest herbatą z ,,prawdziwego zdarzenia" o największych walorach zdrowotnych i odchudzających???

Nie zarejestrowany
29-03-11, 15:02
Polecam poczytac sobie jak to z tą herbata rzeczywiście jest na blogu klubu miłośników dobrej herbaty dilmah :) Facet który to pisze naprawdę zna się na rzeczy. Ja po przeczytaniu otworzyłam oczy i teraz wiem co i jak żeby rzeczywiście to działało. A poza tym jest tam też fajny wpis o diecie herbacianej.

tania
04-02-12, 03:46
Uwielbiam czerwoną i zieloną, a ostatnio odkryłam uroki białej herbaty. Moje ulubionemięta maroko i biała jaśminowa na zimowe wieczory najlepszy roibos z miodem. Mimo wszystko mając na uwadze problemy z sercem zawsze można zapytać lekarza nawet rodzzinnego czy takie herbaty nie zaszkodzą ale chyba raczej nie. Wszystkie te herbaty działają oczyszczająco, czerwona wspomaga spalanie tłuszczu i naprawdę pomaga się odchudzić ale należy pić ją regularnie i zaparzać odpowiednio. Na efekty trzeba troszkę poczekać ale jest to takie łagodne odchudzanie, bez gwałtownych spadków wagi.

marek22
25-01-13, 14:43
Herbata czerwona to nie wszystko, musi być dieta ostatnio coś na temat diet dla mężczyzn czytałem na stronie Facetpo40.pl, Ja schudłem już 5kg i dieta jest najważniejsz

Anastazja Proboszewska
30-08-13, 14:39
mi ona nie pomogła przez nią miałam tylko zaparcia

zaparcia od herbaty to nie możliwe. Ona wspomaga organizm i oczyszcza to nie możliwe żebyś miała zaparcia od niej.