PDA

Zobacz pełną wersję : Czy moglam zajsc w ciaze choc nie doszlo do orgazmu?

malina1617
24-02-08, 00:55
Ostatnio kochalam sie ze swoim chlopakiem bez zabezpiecznie ok 2 minnut. Co prawda nie doszlo do wytrysku. Czytalam natomiast gdzies iz moze zajsc sytuacja zajascia w ciaze , poniewaz mezczyzna podczas podniecenia wytwarza sluz w ktorym moga znajdowac sie plemniki. Na drugi dzien dostalam okres. Na tej ze stronie w kalendarzyku wyliczylam sobie czy sa to dni plodne , okazalo sie ze nie. Ale sama nie wiem co mam myslec i robic.
Czy talam takze o tzn. kropelkowaniu, moj chlpak mowil iz nie byl az tak bardzo podniecony i niczego nie czol.
Boje sie ze moge byc w ciazy. Prosze o jak podpowiedz lub cos innego.
Zalezy mi na tym, by informacje byly prawdziwe.

Amelcia
25-04-08, 20:39
Ostatnio kochalam sie ze swoim chlopakiem bez zabezpiecznie ok 2 minnut. Co prawda nie doszlo do wytrysku. Czytalam natomiast gdzies iz moze zajsc sytuacja zajascia w ciaze , poniewaz mezczyzna podczas podniecenia wytwarza sluz w ktorym moga znajdowac sie plemniki. Na drugi dzien dostalam okres. Na tej ze stronie w kalendarzyku wyliczylam sobie czy sa to dni plodne , okazalo sie ze nie. Ale sama nie wiem co mam myslec i robic.
Czy talam takze o tzn. kropelkowaniu, moj chlpak mowil iz nie byl az tak bardzo podniecony i niczego nie czol.
Boje sie ze moge byc w ciazy. Prosze o jak podpowiedz lub cos innego.
Zalezy mi na tym, by informacje byly prawdziwe.

metoda stosunku przerywanego chyba nie jest najlepsza do mlodych i nie wprawionych kochankow. moze nastepnym razem zabezbieczajcie sie i nie bedzie problemu. Mysle, ze po 2 min. sexu bez dojscia nie doszło do zaplodnienia, pozatym dostałas okres więc czym tu sie martwić? oczywiscie wiem, ze sa przypadki, w ktorych kobieta miesiaczkuje do 3 miesiaca ciazy, ale to sa slabsze krwawienia. W Twoim przypadku za duzo jest na "nie", zeby mysleć, ze zostaniesz mamą

Syrenka22
06-06-08, 16:07
nie ma co sobie żałować na środki antykoncepcyjne.. ciąża to nie przelewki. O pewnych kwestiach trzeba myśleć wcześniej...najpierw pomyśl potem zrób (kochaj się) :) 8)

natalia77
30-03-09, 12:39
Czasami mi sie wydaje ze 80% spoleczenstwa nie mysli :) p.s to ze nie masz orgazmu ine znaczy ze twoj partner nie mial wzwodu

Wiolletta
05-06-09, 14:34
Witam ja mam troszke inny problem zastanawiałam się czy można zajść w ciąze podczas stosunku w basenie. Nie wiedziałam! Znalazłam bardzo ciekawą odpowiedź; http://expertia.pl/strefa/material/wiedza-czy-mozna-zajsc-w-ciaze-podczas-kapieli-
Bardzo ciekawo ten gostek tam nawija. :P :P

Nie zarejestrowany
14-02-10, 15:17
jezeli partner wszedł w ciebie tylko na 2 minuty to bez obaw. napewno w ciazy nie bedziesz o ile byl to pierwszy stosunek , bo gorzej byloby gdyby na czlonku zostalu plemniki z poprzedniego wytrysku, wtedy moglabys sie martwic....natomiast stosunek przerywany nie jest metoda do antykoncepcji ...sama chcialam sie w ten sposob "zabezpieczyc" i teraz martwie sie czy zcasami nie jestem w ciazy , co prawda okres dostalam , ale wydje mi sie ze nieco mniej obfitszy niz poprzednim razem ...dlatego nie polecam tego ....

Nie zarejestrowany
23-02-10, 09:42
Ja miałam ten sam przypadek kurde a to byl moj pierwszy raz... okolo 4 min sie kochalismy ale jego czlonek nie wszedł we mnie do konca i nie dostal orgazmu ja równiez nie

Nie zarejestrowany
10-03-10, 15:02
ostatnio kochalam sie ze swoim chlopakiem nie mialam orgazmu,ale sposcil mi sie do srodka wtedy kiedy mialam dni plodne czy moge byc w ciazy??

Nie zarejestrowany
08-05-10, 16:56
a ja kochalam sie ze swoim chlopkiem perzez pol roku bez zabezpieczenia(stosunek przerywany) i NIE jestem mama. ale ja mam zaufanie do swojego partnera i wiem ze wie co robi :)

Nie zarejestrowany
08-05-10, 18:31
boze jakie wy wypisujecie bzdury jak sie to czyta to widze ze jestescie wszyscy albo malolatami albo wogole nie jestescie przygotowani do wspolzycia poczytajcie albo porozmawiajcie z osobami dojrzalymi rodzicami lekarzami a nie piszcie tych bredni nie zyjemy w sredniowieczu nie kazdy stosunek konczy sie ciaza zajscie w ciaze to nie tak szybko mozesz miec pecha ale z tego co czytam to raczej zadne z was nie zajdzie w ciaze sorki

Nie zarejestrowany
10-05-10, 20:38
Robiłam to w ostani dzień okresu i na drugi dzień lekko bolał mnie brzuch boję się że to może być ciąża? Mimo że chłopak nie dostał wytrysku? :?

Nie zarejestrowany
19-05-10, 14:55
:oops: ej a kondon ile daje procent na nie zajscie w ciaze ?

Nie zarejestrowany
19-05-10, 17:05
hehe, o kurde dobrze przynajmniej ze nie pytaja czy onanizacja nie grozi przypadkiem zaplodnieniem :lol:

Nie zarejestrowany
21-06-10, 19:18
kochałam sie dzien po okresie bez zabezpieczenia czy moglam zajsc w ciaze

Nie zarejestrowany
24-06-10, 14:15
.... :?: :?: :?: :?:

niunka
04-07-10, 14:09
uważam, że dzieci nie powinny zabierać się do seksu, a jak to czytam to mam wrażenie, że albo macie po 12 lat, albo jesteście na tym etapie rozwoju:( Drodzy moi alkohol, seks i hazard są dla ludzi dojrzałych (nie chodzi tu o sam wiek). Facet nie musi mieć nawet wytrysku żeby zapłodnić, wystarczy, że w substancji, która wytwarza się przy wzwodzie zabłąka się plemnik, a facet wprowadzi członek do pochwy i nieszczęście gotowe. Tak, tak bo gdyby któraś z was zaszła w ciąże to byłoby nieszczęście, powinnyście bawić sie jeszcze lalkami i skakanką, a nie za seks zabierać.

Nie zarejestrowany
12-07-10, 22:23
ja mam pytanie. robilam to z chlopakiem dzien po skonczeniu okresu,czyli w sumie w dni nieplodne tylko ze pekla nam gumka;/ chlopak nawwet nie doszedl bo sie skapnal ze gumka cos nie gra wiec wyjal. ale ptaszek byl w z lekka w plynie ejakulacyjnym, teraz pytanie czy powinnam wziac tabletke 72 po skoro nie doszlo do wytrysku?;/

Nie zarejestrowany
12-07-10, 23:51
czytajcie niunke,to jest racja sex dla dorosłych,a swoją drogą wiedzy macie dziewczyny zero,w xxi wieku i taka ciemnota,szok :roll:

Nie zarejestrowany
20-07-10, 15:10
Witam. Kochałam się z chłopakiem w dni płodne, pękła mu gumka ale nie spuścił się we mnie. Czy mogę być w ciąży? Prosze o szczere odpowiedzi :]

Nie zarejestrowany
20-07-10, 17:27
a całowaliście się? bo jesli nie to możesz być spokojna :) :) ale sprawdz jeszcze czy nie latał bocian i czy w kapuście nie ma zarodka

Nie zarejestrowany
28-07-10, 14:32
Ja miałam ten sam przypadek kurde a to byl moj pierwszy raz... okolo 4 min sie kochalismy ale jego czlonek nie wszedł we mnie do konca i nie dostal orgazmu ja równiez nie

Nie zarejestrowany
02-08-10, 16:58
Proszę pomóżcie mi to strasznie ważne strasznie się denerwuje i nie wiem co mam robić nie znam się na tym więc proszę was o pomoc ! :?
Dostałam okres 05.07 skończył mi się 11.07 24.07 bawiłam się z moim chłopakiem nie doszło do stosunku ale jego sperma mogła dostać się do mojej pochwy.Dziś jest 02.08 i nadal nie mam okresu ;O Czy jest możliwość,że zaszłam w ciążę ?
Czym miałam wtedy dni niepłodne ? Dodam ,że okres mi się spóźnia ale może to być spowodowane tym,że się strasznie stresuje .Moje piersi są takie jak przed okresem ale przecież może być to równie dobrze oznaka ciąży ! Nie jestem przygotowana na dziecko ... PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ INACZEJ ZWARIUJE ((((

Nie zarejestrowany
02-08-10, 18:01
Ile masz lat?

Nie zarejestrowany
03-08-10, 12:53
okres dostałam 7 lipca 2010r skonczyl mi sie 10 lipca a 12 doszło do wytrysku pekla nam prezerwatywa przed dniami plodnymi prosze odpisac na gg 25300253

Nie zarejestrowany
03-08-10, 12:55
prosze szybko mi odpisac na gg

Nie zarejestrowany
13-08-10, 08:50
witam mam pytanie uprawiałem sex z zona wczoraj gdy nie miala dni płodnych a gdy po czas stosiku nie wzolem gumki lecz się nie spuściłem w środku. ale po spuszczeniu znów wsadziłem go do środka i moja kobieta tak około 2min dostała orgazm jest szaca na ciąże???

Nie zarejestrowany
21-09-10, 13:07
ludzie co wy tu wypisujecie pierwsze słyszę żeby do zajścia w ciążę był potrzebny orgazm najlepiej poczytajcie mądre książki albo wizyta u ginekologa on wam powie wszystko o ciąży i antykoncepcji bo to co tu czytam to są bajki wystraszonych dziewczynek które bawią się nie tym co trzeba :!:

Nie zarejestrowany
21-09-10, 19:45
Mam pytanie może mi ktoś wytłumaczyc kiedy mam dni nie płodne a kiedy płodne

Nie zarejestrowany
29-11-10, 21:55
mam pytanie jezeli wspolzylam z chlopakiem ktory bym zabezpieczony a nie mialam orgazmu to moge byc w ciazy ?

Nie zarejestrowany
14-12-10, 23:25
mam pytanie. uprawialem z moja dziewczyna seks. i jak czulem ze za chwile bede mial wytrysk to wyciagalem. i jak sie spuscilem na zewnatrz to po chwili znowu wkladalem. mozliwe zeby przez to zaszla w ciaze???

Nie zarejestrowany
11-08-11, 16:06
W pro-ejakulacie też są plemniki, dlatego trzeba uważać. Następnym razem się zabezpieczajcie albo chociaż stosujcie npr. Np obliczajcie twoje dni płodne. jest wiele wpomagaczy tych metod np cyclotest

takazwykla
05-06-12, 12:54
Ojej! ale szok przeżyłam czytając te posty. Faktycznie wiedza młodzieży( bo mam nadzieję, że to młodzi ludzie piszą) jest znikoma.Te kobiety które nie mają wcale orgazmów nie byłyby matkami. Ostatnio przeczytałam gdzieś, że żeby lekarz przepisał tabletki antykoncepcyjne potrzebna jest zgoda rodziców, to prawda??

Kate18
26-12-12, 15:19
Witam! Dziewczyny słuchajcie, potrzebuję pomocy, ponieważ nie daje mi to spokoju. Otóż wczoraj miałam swój pierwszy raz. Czuję się trochę dziwnie, trochę mnie mdli, i czuję dziwne uczucie przy podbrzuszu. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą i zastosowaliśmy stosunek przerywany. Jak myślicie, mogę być spokojna, że nic nie nabroiliśmy? Proszę o szybką odpowiedź. ;)

Nie zarejestrowany
27-12-12, 09:53
Witam! Dziewczyny słuchajcie, potrzebuję pomocy, ponieważ nie daje mi to spokoju. Otóż wczoraj miałam swój pierwszy raz. Czuję się trochę dziwnie, trochę mnie mdli, i czuję dziwne uczucie przy podbrzuszu. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą i zastosowaliśmy stosunek przerywany. Jak myślicie, mogę być spokojna, że nic nie nabroiliśmy? Proszę o szybką odpowiedź. ;)
ahahahahaha :):
ty sobie teraz zartujesz tym pytaniem??? chocbys nawet i zaszła w ciaze to po pierwszym dniu tego nie wyczujesz.. po drugie jak mieliscie prezerwatywe to po co stosowaliscie stosunek przerywany?

Nie zarejestrowany
27-12-12, 13:12
Ja też nie rozumiem ludzi, którzy łączą stosunek przerywany i prezerwatywę. A w ogóle nie rozumiem tych co biorą się za seks nie wiedząc JAK dochodzi do zapłodnienia! Przecież takie pytania pokazują totalny brak gotowości na seks. Zresztą takie obawy o ciążę też - dwójka dorosłych ludzi, którzy współżyją ze sobą, choćby nie wiem jak się zabezpieczyli musi brać pod uwagę ewentualność ciąży. I albo jest się gotowym na tę świadomość, ma się zaufanie, że partner nie zostawiłby nas w tej sytuacji, że umiałby się zachować albo nie. A jeśli nie, to po co być z kimś z kim nie planuje się życia i mu się nie ufa w tak podstawowych sprawach?

cheryl
19-03-13, 20:34
Hej Ostatnio zostałam zmuszona do seksu Zgwałcona .. Wykorzystywał mnie rzez około 6 minut nie doszło z jego strony ani z mojej do orgazmu ale to bylo jeden dzien przed zakonczeniem okresu czy moge zajsc w ciaze?

avesani
19-03-13, 22:56
Hej Ostatnio zostałam zmuszona do seksu Zgwałcona .. Wykorzystywał mnie rzez około 6 minut nie doszło z jego strony ani z mojej do orgazmu ale to bylo jeden dzien przed zakonczeniem okresu czy moge zajsc w ciaze?

Witam, jeśli sperma mężczyzny się nie pojawiła i nie znalazła w macicy nie ma ryzyka ciąży, moja porada to test ciązowy, jest wiarygodny nawet po 7 dniach od stosunku. Współczuje z przezytej sytuacji, pozdrawiam

cheryl
19-03-13, 23:14
Witam, jeśli sperma mężczyzny się nie pojawiła i nie znalazła w macicy nie ma ryzyka ciąży, moja porada to test ciązowy, jest wiarygodny nawet po 7 dniach od stosunku. Współczuje z przezytej sytuacji, pozdrawiam

Dziękuję bardzo .. Martwiłam sie o to bo jestem bardzo młoda , ;) test oczywiście zrobię .

Nie zarejestrowany
16-08-13, 18:12
Hej,proszę was o pomoc.!
Kochałam się z chłopakiem bez gumki,około 8 minut..
Lecz boję się że mogę zajść w ciążę...Czy to jest możliwe gdy on nawet nie doszedł.???
Ufam mu i wiem że nigdy by mi krzywdy nie zrobił..
Boję się bo nie jestem gotowa jeszcze na dzidzie....Proszę o szybką odpowiedź...!
Bardzo się boję....

underground
16-10-13, 23:58
Jeżeli nie jesteście gotowi na dziecko to czemu używacie tak niepewnej metody zabezpieczenia?

Nie zarejestrowany
11-11-14, 12:26
Czy moge zajsc w ciaze jesli nie dochdze do orgazmu

MKoza
14-11-14, 18:23
Czy moge zajsc w ciaze jesli nie dochdze do orgazmu
Tak.