PDA

Zobacz pełną wersję : Co robić, gdy seks sprawia ból?

Nie zarejestrowany
18-08-06, 00:15
Moje objawy pasują do omówionej "pochwicy". Jest to trudne do zniesienia, czasem czuję jakbym miała się rozerwać. Specjalnie chodzę puźno spać, wtedy kiedy mój mąż już śpi, po cichu kładę się do łużka żeby go nie obudzić. Ale pragnę mieć dziecko i prubujemy się o nie starać, lecz ból nie pozwala mi o niczym innym myśleć. Przez to nie mogę zajść w ciążę już 2 lata. Napewno nie pujdę do seksuologa bo się wstydzę o tym mówić. Co robić?

Nie zarejestrowany
21-08-06, 09:37
Koniecznie proszę iść do lekarza! Najlepiej zacząć od ginekologa, ponieważ być może przyczyną Pani kłopotów jest któreś z wymienionych w artykule schorzeń (zakażenie, alergia itd.) - nie wolno ich lekceważyć!
Jeśli jednak okaże się, że przyczyna leży w psychice (np. w relacjach z Pani mężem), najlepszym wyjściem jest wizyta u seksuologa i to we dwoje. Mimo psychicznych oporów, jakie Pani odczuwa, wydaje się to jedynym wyjściem. Nie ma się czego wstydzić, na takie dolegliwości cierpi wiele osób, a seksuolodzy są po to, żeby pomagać z nimi się uporać.

Nie zarejestrowany
29-10-06, 02:29
bardo dobrze znam problem sexu!nie wiem z czego on wynika moze to pochwica lub jakas choroba . Ale głownym moim problemem jest chyba wstret do sexu. rowniez stram sie unikac kontaktow z mezem, ale jak długo mozna tak ciągnąc. Co mam robic dalej naprawde nie wiem?

Nie zarejestrowany
08-01-07, 14:22
Czasami odczuwam bol podczas stosunku ale czesciej swedzi mnie w okolicach lonowych boje sie isc do ginekologa

Nie zarejestrowany
11-01-07, 21:51
choruje od dwóch lat na pochwice, potrzebuje namiarów na dobrego seksuologa-terapeute, przyjmujacego we Wrocławiu, Wałbrzychu, Świdnicy..prosze o pomoc i adres.dziękuje

Nie zarejestrowany
27-01-07, 09:19
od dluzszego czasu odczuwam bol lechtaczki czy to zapalenie?czy moze cos powazniejszego? jak to wyleczyc?blagam o rade bo strasznie sie boje!!!!!

Nie zarejestrowany
23-02-07, 20:47
mam nadzerke, myslicie, ze to moze byc przyczyna bolu podczas stosunku? tzn przyznam sie, ze jak penis ociera sie o moje wnetrze to czuje dziwne uczucie, takie nieprzyjemne i nie wiem od czego to.

Nie zarejestrowany
03-03-07, 13:46
mam wrazenie ze wejscie do mojej pochwy jesy zbyt ciasne, odczuwam także suchość pochwy. nigdy nie mialam udanego seksu a ile razy sie kochalam przez to to moge policzyc na placach obu rak.teraz mam nowego chlopaka i to jest bardzo dla mnie stresujace.raz probowalismy sie kochac i on nie mogl umiescic penisa w mojej pochwie. to jest bardzo frustrujace, nie wiem co mam robic,prosze pomozcie

Nie zarejestrowany
18-04-07, 22:55
Mam nowego chłopaka. Jest afrykańczykiem podczas stosunku odczuwam silny ból w okolicach płóc - jednak nie mogę dopasować do tego żadnego z opisanych wyżej schorzeń co poradzić

Nie zarejestrowany
21-04-07, 22:37
Kochałam sie moze 10razy przez cale zycie i nigdy nie miala orgazmu,wrecz czulam obojetnosc,co mam robic?pomozcie!!!

Nie zarejestrowany
24-04-07, 23:27
a ile ty masz lat?????

Nie zarejestrowany
25-04-07, 22:14
za kazdym razem kiedy chce sie kochac z chlopakiem to nie wychodzi mi bo nie chce wejsc członek we mnie nie wiem czemu chociaz bardzo sie zawsze staram prosze o pmoc

Nie zarejestrowany
27-06-07, 13:30
czy to normalne,ze facet wprowadza czlonek za pomoca ręki?czy tak jest zawsze/u wszystkich

Nie zarejestrowany
07-08-07, 17:33
miałam takie bóle podczas stosunku, ale do tego odczuwałam pieczenie i miałam bardzo zaczerwienione wargi sromowe. w moim przypadku to była niedoleczona grzybica, która poszła w górę i zaczęła atakować układ rodny. na szczęście lekarz szybko zareagował, dostałam potężną dawkę leków doustnie i dopochwowo, przez 6 miesięcy byłam zmuszona łykać lacibios femina i co miesiąc małą dawkę leku doustnego. trochę się męczyłam, ale pomogło i ból zniknął :) dziewczyny, nie bójcie się iść do lekarza!

Nie zarejestrowany
15-10-07, 15:51
miałam nadżerke leczyłam ją długo lecz bez skutków. Nie mam jeszce dzieci wiec wypalanka jest niebezpieczna (tak mnie poinformowano) przy wypalaniu czylam okropny ból i zamach spalonego mięsa ochyda.Miałam potworne upławy i do tego miały okropny zapach więc powiem jedno jak coś sie dzieje to pierwsze co to wizyta u ginekologa

Nie zarejestrowany
22-10-07, 10:22
nie wiem czy tak jest czy nie ale po przeczytaniu tego "artykułu" doszłam do wniosku że mam pochwicę. Wydaje mi się to dziwne bo nigdy nikt mnie nie zgwałcił nie molestował, ani nie pochodze z rodziny która potępia seks. Jest mi przykro że nie potrafię się na tyle rozluźnić żeby było mi przyjemnie. Kiedy się kochamy z moim chłopakiem, ja odczuwam potworny ból przy wejściu do pochwy, musimy podchodzić na parę razy bo tak boli. Z tym że ból objawia się tak jakbym miała wszystkie mięśnie ściśnięte albo kości za ciasne. Ginekolog powiedziała mi że to pewnie przez to że mamy złą pozycję a nie prawda bo próbowaliśmy wielu. Może ktoś miał podobny problem? Może możecie mi coś poradzić? Przykro mi bo mój chłopak na prawdę się stara a ja jestem taka .....
Proszę o jakąś odpowiedź

Nie zarejestrowany
22-10-07, 10:23
nie wiem czy tak jest czy nie ale po przeczytaniu tego "artykułu" doszłam do wniosku że mam pochwicę. Wydaje mi się to dziwne bo nigdy nikt mnie nie zgwałcił nie molestował, ani nie pochodze z rodziny która potępia seks. Jest mi przykro że nie potrafię się na tyle rozluźnić żeby było mi przyjemnie. Kiedy się kochamy z moim chłopakiem, ja odczuwam potworny ból przy wejściu do pochwy, musimy podchodzić na parę razy bo tak boli. Z tym że ból objawia się tak jakbym miała wszystkie mięśnie ściśnięte albo kości za ciasne. Ginekolog powiedziała mi że to pewnie przez to że mamy złą pozycję a nie prawda bo próbowaliśmy wielu. Może ktoś miał podobny problem? Może możecie mi coś poradzić? Przykro mi bo mój chłopak na prawdę się stara a ja jestem taka .....
Proszę o jakąś odpowiedź

Nie zarejestrowany
22-10-07, 10:32
Ja też mam taki problem, niby chcę, a mięśnie się kurczą i nie ma siły na mnie :/ U ginekologa byłam, także wiem, że pod względem zdrowotnym wszystko jest OK.

Nie zarejestrowany
25-10-07, 19:46
jestem merzatkaod 7 lat muj maz nie morze umiescic czlonka w pochwie sprawia mi to bul niewim jak dlugo jeszcze bedzie ze mna prosze o pomoc

Nie zarejestrowany
25-10-07, 19:46
jestem merzatkaod 7 lat muj maz nie morze umiescic czlonka w pochwie sprawia mi to bul niewim jak dlugo jeszcze bedzie ze mna prosze o pomoc

Nie zarejestrowany
01-11-07, 12:33
Czy któraś z Pań może potwierdzić, że odczuwa ból przy stosunku wyłącznie z powodu mięśniaka na macicy? Znalazłam gdzieś taką informację, gdzie indziej niepotwierdzoną, mój ginekolog też o tym milczy - a ja chyba tak mam. Bez żadnych zapaleń, zakażeń itp. przypadłości - tylko ten mięśniak i tyłozgięcie.

Nie zarejestrowany
13-11-07, 13:25
Jestem w 5 miesiącu ciąży i od 2 miesięcy nie uprawiam sexu. Sprawia to mi ból w pochwie silne pieczenie. Tak to się nasiliło że pomyślałam że mam grzybicę niestety lekarz nic nie stwierdził więc co może byc powodem mojej doledliwości

Nie zarejestrowany
15-11-07, 23:45
ja tez nigdy nie współżylam tylko dlatego że członek nie wchodzi do pochwy...nie wiem czy to napewno pochwica...czy może być inna przyczyna tego nieszczęścia???Do mojej pochwy mieści się tylko palec!

Nie zarejestrowany
19-12-07, 11:29
ja tez mam niestet ten sam problem i nieberdzo wiem jak mu zaradzic :(:(nie zostalam zgwalcona a nietety czlonek mojego partnera wchodzi tylko do polowy dlaczego ???:(:(:(:(:(

Nie zarejestrowany
17-01-08, 08:25
to ja pisałam w notatce pod tytułem "ból" , byłam kilka razy u kilku lekarek, poinformowały mnie że jest tak przez bliznę którą mam w środku po operacji wyrostka i nie ma na to innej rady jak zmieić pozycję. Kupilismy żel Feminum żel żeby poszło gładko :) i spróbowalismy po mojemu, tzn. jabyłam u góry powiem Wam że zabolało tylko przez chwilę i później było cudownie, następnym razem ja byłam na dole i znów... ciasnota i ból. Niestety chyba na każdego jest inny sposób trzeba próbować .
Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
07-04-08, 17:33
Ja mam tak samo, nic nie czuje podczas kochania sie ze swoim partnerem. 3 razy cos poczułam i to jeszcze przez krótką chwile, co ja moge zrobić??

Nie zarejestrowany
07-04-08, 17:33
Ja mam tak samo, nic nie czuje podczas kochania sie ze swoim partnerem. 3 razy cos poczułam i to jeszcze przez krótką chwile, co ja moge zrobić??

Nie zarejestrowany
16-05-08, 22:59
podczas dłuższego stosunku ze swoim partnerem zaczynaja mnie piec wargi niewiem dlaczego pezcież wszystko jest wpożadku i puźniej musze miec okolo 2 tygodni przerwy a nastepnie po jednym stosunku znowu zaczyna piec i bolec niewiem co jest

Nie zarejestrowany
08-07-08, 19:29
Wśród przyczyn może być również vulvodynia. Praktycznie niediagnozowana choroba, na którą cierpi w ciągu całego życia blisko 16% amerykanek: http://www.vulvodynia.pl

Nie zarejestrowany
08-07-08, 19:29
aktywny link: <a href="http://www.vulvodynia.pl/">vulvodynia.pl</a>

Nie zarejestrowany
27-12-08, 17:54
Jestem po operacji ginekologicznej mam usuniętą macice i jajnki .Przez całe życie miałam z mężem bardzo udane życie erotyczne.Czy jest mozliwe abym odczuwała jeszcze roskosz jak nie mam jajników/ bardzo prosze o odpowiedz.

Nie zarejestrowany
02-01-09, 10:25
No pewnie!Przecież nie straciłaś łechtaczki. Jeśli masz problemy z nawilżaniem pochwy użyjcie lubrykatu. A jeśli problemy z popędem, poradź się swojego ginekologa, powinien przepisać ci jakieś hormony. Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
03-04-09, 17:53
ja rowniez odczuwam bol przy stosunku,dokladnie kiedy maz jest we mnie,b oli mnie w prawym boku no i lekkie pieczenie na samych wargach,nie wiem co to jest,mam wstret do sexu od jakiegos czasu! do tej pory tlumaczylam to hormonami po porodowymi ale teraz po przeczytaniu roznych wypowiedzi sadze ze moze jednak to cos innego! dodam ze po porodzie mialam jakies lekkie zapalenie,wiec moze ono zostalo, zglosze sie do gina i wam dziewczyny tez radze,bo jednak kazda z nas moze miec co innego:) pozdrawiam ,trzymajcie sie

Nie zarejestrowany
08-04-09, 19:04
mam pytanie , zaraz po orgazmie odczuwam15sto minutowy bol w jajniku, co to moze byc???

Nie zarejestrowany
08-04-09, 19:07
dodam jeszcze ze to napewno nie przez to ze dochodzi do za glebokiej penetracji, bo to bol po orgazmie lechtaczkowym a nie pochwowym...

Nie zarejestrowany
16-04-09, 15:01
Mam ten sam problem,w czasie stosunku mnie okropnie boli i mam wrazenie ze wejscie do pochwy sie zamyka,jak by kosci zaczeły sie sciskac.Jak już penis wejdzie do pochwy to mam uczucie tarcia w srodku,dlatego unikam seksu i mój mąz na tym cierpi!A co zaówazyłam jeszcze to rególarnie co trzy /cztery miesiace mam zapalenie pecherza wrecz sikam krwia i bardzo piecze-czy to moze byc przyczyna moich bóli w czasie stosunku?Dodam również ze rzdko kiedy uprawiamy sex poniewaz unikam tego bo boje sie ponownie cierpiec!Nie wiem co mam robic,jak bylam u lekarza to stwierdził ze mam nadrzerke,potem jakies bakterie ale wyleczyłam sie lecz bóle nie ustąpily!

Nie zarejestrowany
21-04-09, 16:05
dokladnie mam ten sam problem co Magda ....
czuje ogromny bol ;/ chlopak nie da rady wsadzic penisa bo mnie okropnie boli i zaciskam miesnie:( co robic;((

Nie zarejestrowany
22-04-09, 09:15
Mnie tez strasznie boli w trakcie stosunku, ale tak bardziej "z tylu" chlopak nigdy mi nie wklada penisa do konca bo po prostu rozrywa mnie z bolu. bylam z tym u ginek. i stwierdzil zapalenie ukladu moczowego, wlasnie zaczynam lczenie. Mam nadzieje ze pomoze.

Nie zarejestrowany
28-04-09, 17:33
ja tez mam taki problem.... bol zaczylam odczowac jakos okolo 4 miesiaca moje 2 ciazy.... okazalo sie ze mialam infekcje grzybiczna chociaz ja nie odczowalam zadnych obiawow..... po porodzie zaczelam odczowac bol ponownie poszlam dolekarza dostalam tabletke dopochwowa ale chyba nic nie pomoglo....bol jest straszny nie dosniesienia mam wrazenie ze wejscie pochwy jest zamkniete ale jeszcze gorzej jest podczas stosunku ... wtedy czuje sie jak by mnie rozrywalo na pol... w ogole nie mam ochoty na seks.... albo patrze w sufit czekajac na koniec... to rujnuje moje zycie..... boje sie pojsc do lekarza tym bardziej ze mieszkam w wielkiej brytani..:(

Nie zarejestrowany
11-05-09, 23:47
hey przez ostanie pol roku mam stalego partnera. jednak po ostatnim stosunku zaczelo mnie swedzic w srodku i to bywa nie do zniesienia czasem. podczas stosunku moja lechtaczka byla sucha myslicie ze tomoglo podraznic? poza tym bylam u ginekologa wczesniej i stwierdzila ze mam zapalenie przypisala mi ketanol nurofen w czopkach i cos na d... ale nie kupilam. mama stwierdzila ze to siekiery czyli silne leki wiec nie stosuje. jutro postaram sie zapisac do ginekologa innego ale doradzcie czy to swedzenie to kwesta podraznienia czy to przez to ze bylam sucha i ze mam zapalenie pojawilo sie swedzenie?

Nie zarejestrowany
20-05-09, 09:51
Bardzo spodobało mi się, że napisaliście w tym artykule, że jeśli kobieta nie ma orgazmu, ale jest jej dobrze to wszystko jest ok. Ja mam dokładnie tak. Orgazmu w trakcie stosunku nie miałam nigdy, ale w 9 przypadkach na 10 stosunek jest dla mnie przyjemny. A jeśli chodzi o orgazm, to mogę go osiągnąć we własnym towarzystwie lub podczas pieszczot z moim partnerem :).

Nie zarejestrowany
23-05-09, 12:59
ja chyba mam jeszcze inny problem, podczas stosunku boli mnie podbrzusze, jest to tak bolesne ze newet najbardziej wymyslna pozycja nie pomaga, juz nie wiem co robic - chyba tylko isc do lekarza!

Nie zarejestrowany
30-05-09, 08:37
Prosze mi odpisac powiedziec, mam grzybice i do tej pory okropny bol sprawioal mi stosunek, teraz ja lecze, czy po wyleczeniu nie bedzie juz tego bolu czy bedzie ktos napisal,ze grzybice nawet jak sie wyleczy bedzie bol do konca zycia bo ona niszczy pochwe ? ;( bez sensu mi sie to wydaje mam nadzieje,ze jednak po wyleczeniu nie bedzie bolu o czym sama sie przekonam :( ale wolalabym uslyszec jakas fachowa opinie.

ozdanowicz
01-06-09, 10:19
Wyleczysz grzybicę i nie będzie bólu. Wiem co pisze bo na grzybice cierpię od ponad roku, co kilka miesięcy cholerstwo wraca. W trakcie kiedy to mam czuje ból, po zaleczeniu ból mija jak ręką odjął:)

Nie zarejestrowany
03-06-09, 15:23
jestem w związku 4 lata i mam pytanie dlaczego mnie boli jak moj partner wkłada całego penisa??i mam takie wrazenie ze czuje go az w brzuchu. hmm a wie moze ktos czy seks jest przyjemny gdy partner wkłada penisa do tyłka?? prosze o odpowiedz...

Nie zarejestrowany
03-06-09, 21:51
Dziewczyny nie bójcie się iść do ginekologa jest to człowiek który pomaga i leczy a nie zaspokaja swoich dziwnych potrzb, wizyta nic nie boli i może być bardzo miło wspominana jeśli wybierzecie sie do osoby znanej i lubianej, polecam chojnice :)

ozdanowicz
04-06-09, 09:54
Może ma za długiego?;) To możliwe i po prostu pociera w jakieś miejsce. A próbowaliście innych różnych pozycji? To czasem pomaga. A jeśli boli w pochwie to tym bardziej w tyłku;)

Nie zarejestrowany
18-06-09, 21:42
Cześć! Mam problem... cztery lata temu zaczęliśmy współżyć z partnerem. Na początku wszystko było ok. Trzy lata temu miałam nadżerkę leczoną przez krioterapię. Od tamtej pory nie możemy się kochać. Chodzę regularnie do ginekologa, nawet zasięgałam rad 3 specjalistów. Tylko jeden wykrył u mnie endometriozę, którą ponoć udało się wyleczyć.Niestety w naszym życiu łóżkowym nic się nie zmieniło. Przyznaję, że mój partner ma dość "spory" okaz i zaczęłam się zastanawiać, czy to nie jest przyczyna mojego bólu. Ale jak to jest możliwe skoro na początku było tak super? Może mi ktoś pomóc? Ból jest odczuwalny już na samym początku stosunku przy pierwszych 3 cm od wejścia. Dalej aż boję się pomyśleć co by było.

ozdanowicz
19-06-09, 09:57
A jak z nawilżaniem u ciebie? Ja też mam często bolesne stosunki, ale jest pare dni w cyklu kiedy mogę działać bezproblemowo. stosujemy też lubrykaty, ale te naturalne, bo od tych smakowych wszystko mnie szczypie. U mnie zaczęło się po grzybicy i tak zostalo.

Nie zarejestrowany
22-06-09, 17:20
cały czas było wszystko oki... od pewnego momentu mnie zaczeło piec i bolec... niewiem co sie dzieje

Nie zarejestrowany
22-06-09, 17:23
Problem roku ... byłam z partnerem który niemiał zaduzego członka i wszystko było oki..=) a teraz wynalazłam sobie takiego co ma 16cm długosci i wchodzi do mnie tylko 12cm czy cos jest zemna nieteges? a w dodatku zaczeło piec ... masakra ....

ozdanowicz
23-06-09, 10:19
Mnie boli i piecze, kiedy jestem za mało podniecona i mam za sucha pochwę.

Nie zarejestrowany
27-06-09, 10:15
Witam,mam problem z moja mala,za kazdym razem przy kazdym sexie poprostu sie skurka nadrywa przy wejsciu do pochwy mimo iz staramy sie to robic jak najdelikatniej i z roznymi zelami typu wazelina!
PROSZE O POMOC
czy to grzybica??

ozdanowicz
29-06-09, 10:26
Przy grzybicy faktycznie stosunek boli, ale daje tez inne objawy. np. serowate, grudkowe upławy, swędzenie, zaczerwienie itp. A co na to twój ginekolog?

Nie zarejestrowany
29-06-09, 18:58
kocham sie z moim chłopakiem od dwóch lat,i od czasu naszego pierwszego stosunku nie miałam orgazmu.Za każdym razem kiedy zaczynamy się kochać nie czuje przyjemnośći odprężenia tylko ból. pomóżcie!!!

Nie zarejestrowany
29-06-09, 20:47
bardzo kocham mojego chlopaka. kilka razy probowalismy to zrobic ale nie wychodzi nam chyba:( ostatnio wszedl do polowy ale dalej ani rusz:( czyje ogromny bol nie do opisania i nie wiem co mam z tym zrobic:( boje sie probowac dalej:( nie wiem co mam robic... pozycja jaka dobralismy jest dobra i wygodna ale ciagle boli;( czasami az odnosze wrazenie czy on czasem nie jest za duzy? sama juz nie wiem co mam o tym myslec i co zrobic:( proszę o pomoc

Nie zarejestrowany
23-07-09, 20:01
Miło by było jakby się wreszcie wypowiedział jakiś lekarz bo widzę, że nie jestem sama.

ozdanowicz
24-07-09, 09:44
Jeśli chcesz, żeby na twoje pytanie odpowiedział lekarz, najlepiej zadaj je bezpośrednio wybranemu specjaliście. Lista ekspertów znajduje się po prawej, u góry strony głównej poradnika i na stronach działowych. Pozdrawiamy.

Nie zarejestrowany
27-07-09, 20:43
Margo niestety ale pochwice mozna wyleczyć tylko przez terapię. Ja to przeszłam i żałuje ze dopiero w wieku 30 lat odwazyłam sie na spotkanie z seksuologiem. Dziś wiem ze moje zycie prywatne i intymne wygladałoby całkowiecie inaczej. Nie boj sie nic gorszego cie juz nie spotka a czym wczesnie zaczniesz tym lepiej. Tak wogóle to uważam ze kazdy w swoim życiu powinien odwiedzić przynajmniej raz seksuologa i psychiatre. Dasz rade tam naprawde mówi sie o rzeczach ludzkich. Pozdrawiam. Dorrka

Nie zarejestrowany
18-11-09, 12:46
Ania.miałam z nim pierwszy stosunek i chyba zemdlałam bo niepamiętam
zakonczenia taki byl okropny ból,przez ponad poł roku zadnego sexsu.
pewnego dnia postanowilam się wydepilowac i od tego czsu wszystko się zmienilo,specjalnie pokazalam mu się nago byl zachwycony pierwszy
raz wylizał mi cipeczke i wtedy doznalam ze jestem otwarta na sexs troszeczke bolalo ale bylo super następnym razem on tez sie wydepilowal
i teraz wpólnie się lizemy i sexs jest super. Ania

Nie zarejestrowany
08-12-09, 00:35
Od kilku miesięcy odczuwam silne bóle łechtaczki i jajnika.Zaraz po stosunku boli mnie podbrzusze,wręcz mam wrażenie,że członek penetrował mi jamę brzuszną.Nie mogę dostać orgazmu,gdy już jestem blisko zaczyna mnie boleć łechtaczka a zaraz po tym lewy jajnik.Oprócz tego swędzi mnie okolica wejścia do pochwy i wargi sromowe.Proszę o pomoc,co może mi dolegać?

Nie zarejestrowany
10-12-09, 00:01
za kazdym razem gdy uparawiam sex i on we mnie wiejdzie to jest ok ale po kilku sekundach tak bardzo boli mnie brzuch, tak na dole że nie da sie wytrzymać. czemu tak jest

Nie zarejestrowany
12-01-10, 19:04
Seks z moim facetem jest udany, ale on bardzo lubi, gdy się odwracam i mnie bzyka od tyłu, ale wtedy doznaję okropnego bólu. Co może być tego powodem?

Nie zarejestrowany
16-02-10, 16:03
Pamiętajcie! ! Ważne by chłopak dokładnie mył swoje części ciała, którymi uprawia z wami sex-unikniecie chorób grzybiczych.

Nie zarejestrowany
17-02-10, 16:46
Czy kiedy uprawiam sex z moim chlopakiem i dostaje orgazmu to szkodze dziecku? Bo ostatnio dostalam bole w dole brzucha czy to moze byc wywolane przez orgazm??

Nie zarejestrowany
28-02-10, 21:37
skad biora sie bole podbrzusza .. kochalam sie ze swpim chlopkaiem ale do nieczego nie doszlo po mimo ze jak wkladal penisa wszytko mnie bolalo wiec porazka ..pomocy

Nie zarejestrowany
09-03-10, 11:55
od kilku lat byłam z chłopakiem którego bardzo kochałam, a on mnie również, ale nie mógł we mnie wejść bo zawsze mnie bolało i to było niestety przyczyną naszego rozstania, później spotykałam się z innym chłopakiem i wszystko było w porządku, sex udany i ok. Niedawno spotkaliśmy się z byłym chłopakiem i coś pękło chcielibyśmy zacząć wszytko od nowa, ale co zrobimy jak znowu nam nie wyjdzie w łóżku. Mam wrażenie ze ja jestem za mała dla nie niego, a on dla mnie za duży. Pomóżcie! Mam iść do lekarza czy on mi w ogóle może coś pomóć

Nie zarejestrowany
31-03-10, 22:38
bardzo proszę o pomoc borykam się z tym problem od dawna jestem zalamana i zdesperowana mój kłopot to seks wogóle nie mam ochoty się kochać mam 20 lat stosunek bardzo boli po stosunku jest jeszcze gorzej nie odczówam żadnej przyjemnośći tylko ból nie wiem co to orgazm !jeszcze tego nie doświadczyłam dla mnie seks mógłby nie istnieć.Czy jestem nienormalna?BŁAGAM POMÓŻCIE

Nie zarejestrowany
25-04-10, 14:53
laski jesli boli was podbrzusze w trakcie gdy wasz facet w was wchodzi, tzn ze nie jestescie rozluznione i na tyle podniecone,pochwa nie podnieconej kobiety jest dość krótka (skurczona). Również mięśnie ją okalające są zbyt mocno zaciśnięte.Stąd ból i trudności przy próbie wprowadzenia go do pochwy.Facet z większym penisem zada nie podnieconej kobiecie ból, bo będzie uderzać w tylną ścianę pochwy. stąd Wasze bóle w podbrzuszu. wiadomo ze faceci lubią "wkladac jak najglebiej" wiec proscie ich zeby tego nie robili bo wam to zadaje ból.Mówie nawet z wlasnego doswiadczenia.Są pozycje które powodują dosyć głęboką penetrację,np pozycja od tyłu. Mnie tez niejednokrotnie w tej pozycji pobolewa brzuch,gdyż penis wchodzi zbyt głęboko.Pamiętajcie że wasza pochwa to nie studnia bez dna! Dlatego mężczyzni z długim penisem powinni być delikatni.

Nie zarejestrowany
08-05-10, 14:01
a spuchły wam kiedyś po stosunki wargi sromowe ??

Nie zarejestrowany
13-05-10, 00:11
tak, ja tak właśnie mam. Od mniej więcej 1,5 tygodnia po KAŻDYM stosunku piecze mnie w środku, co sprawia nie przyjemny ból podczas stosunku nie mówiąc już o tym co dzieje się po nim, wargi sromowe mam opuchnięte, a ból jest tym silniejszy im częściej się kochamy. Zrobiłam sobie 6 dni przerwy, oczywiście z myślą, że mi przejdzie to wszystko, ale pomimo tego czasu, nadal jest to samo. To straszne, nie odczuwam przyjemności zrobić, czekać aż samo przejdzie czy iść do specjalisty?

Nie zarejestrowany
13-05-10, 00:14
tak, ja tak właśnie mam. Od mniej więcej 1,5 tygodnia po KAŻDYM stosunku piecze mnie w środku, co sprawia nie przyjemny ból podczas stosunku nie mówiąc już o tym co dzieje się po nim, wargi sromowe mam opuchnięte, a ból jest tym silniejszy im częściej się kochamy. Zrobiłam sobie 6 dni przerwy, oczywiście z myślą, że mi przejdzie to wszystko, ale pomimo tego czasu, nadal jest to samo. To straszne, nie odczuwam przyjemności z seksu, bo skupiam się na bólu. Pomocy... już nie wiem co mam zrobić, czekać aż samo przejdzie czy iść do specjalisty?

Nie zarejestrowany
31-05-10, 22:16
wasza budowa układu rodnego jest zależna od genów jakie otrzymaliście od rodziców,to nie pochwica tylko masz wąską pochwę takich kobiet rodzi się średnio jedna na dwa tysiące.Są trudności z zajściem w ciążę,jeśli zajdziesz w ciążę,to poród tylko przez cesarkę.Masz prawdopodobnie męską budowę i masz wąski kanał rodny.Jeśli chcesz mieć dziecko to musisz palcem popchnąć nasienie dolej do macicy, bo za parę lat to i palec tam nie wejdzie. Z powarzaniem student

Nie zarejestrowany
04-06-10, 12:40
mam 20 lat i jestem w ciazy 14 tygodni mam straszne bole pecheza a kiedy kocham sie ze swoim partnerem to jest straszne bo kiedy wchodzi we mnoe czuje bol podczas stosunku nie odczuwam go tak bardzo ale kiedy juz wychodzi ze mnie czuje straszne piczenie pochwa robi sie bardzo opuchnieta co to moze byc czy to moze byc wywolane bolem pecheza czy moze jestem na cos chora moze to gzybica ? prosze o pomoc lekazy albo kogos oto moj email Andie131@wp.pl prosze pisac czekam

Nie zarejestrowany
19-06-10, 13:15
hej jestem w 25 tygodniu ciąży i w czasie wprowadzania członka do pochwy czuje kłucie i ból i co za tym idzie niechęć do sexu co mam robić???

Nie zarejestrowany
23-07-10, 20:12
chce to zrobic z chloapkiem z ktorym jestem 2 lata ale on ma chyba za duzego a ja jestem za wąska odpiszcie prosze ,chcialbym mu zrobic niespodzianke na rocznice

Nie zarejestrowany
25-07-10, 20:29
widzę że nie jestem sama,ja podczas sexu czuję jakby on wsadzał mi tam nóż,to jakiś koszmar,jeszcze bardziej boli mnie w pozycju od tyłu,może w dłuższych związkach pożądanie wygasa i ja go po prostu nie
pragne?

Nie zarejestrowany
18-09-10, 16:42
hej mam pytanie czy to normalne że podczas orgazmu odczuwam ból możee dlatego że mój chłoapk ma ogromnego

Nie zarejestrowany
12-10-10, 22:00
Ostatnio mnie namówiła koleżanka do sexu z nią , mowi jesteś tak zgrabna i sexi , ze mama ochotę na ciebie , zgodziłam się i nie żałuje ,.Nabralam ochoty aby jeszcze z nią sie spotkac , było mi z nia świetnie , co wy na to czy warto , ?

Nie zarejestrowany
17-12-10, 15:44
ja mam niestety ten sam problem...boli mnie zawsze tak jak by mi noz ktos wsadzal i dodam ze mam czeste zapalenia, czesto chodze do ginekologa i lecze je ale nic mi nie pomaga i ciagle to wraca :/ a pozatym wogole nie mam ochoty na sex ani nawet calowac mi sie nie chce...moze wlasnie przez to jak jest .

Nie zarejestrowany
21-12-10, 09:57
nie mam zadnych objawow ubocznych,,zadnych zapalen zakazen jestem zdrowa ale wspolzycie z wlasnym mezem to koszmar nie do opisania... budowa jego czlonka jest troche dziwna wg mnie i jestem pewna ze to wlasnie sprawia m ibol i niechec zeby moc miec orgazm.Od 2 lat wspolzyje z innym mezczyzna z ktorym laczy mnie piekne niepowtarzalne uczucie i wiele innych cudownych zdarzen dnia codziennego. Musze wyznac ze wspolzyje z nim codziennie z radoscia o ktorej do tej pory nie mialam pojecia i nie istnieje zaden nawet najmniejszy bol...... a wiec? najzwyklejsze niedopasowanie:!:

Nie zarejestrowany
22-12-10, 11:32
CODZIENNY POCIESZYCIEL NA FORUM - zobaczcie na stornie głównej, kogo chcemy pocieszyć upominkiem. Zaproponujcie - dziękujemy:)

Nie zarejestrowany
06-03-11, 18:49
Na zapalenia sa teraz przeróżne maści które pomagają..
Kobieta może czasami odczuwać ból kiedy nie chce odbywac stosunku..Chyba że mamy tu do czynienia z dziewczynami które od niedawna współżyją-nie przejmujcie się przez pierwsze kilka stosunków zawsze boli..z czasem przejdzie

Nie zarejestrowany
21-03-11, 12:04
No generalnie tak czasami bywa. zawsze ilekroć pojawiają się tego typu problemy zawsze warto wybrać się do lekarza( infekcji nie wolno leczyć nigdy na własną rękę) . Przeważnie jednak problem tkwi w nadmiernej suchości, wtedy pomoże jakiś dobry lubrykant( na fun factory są na przykład takie)

Nie zarejestrowany
23-03-11, 00:25
Witam was wszystkich!
A wiec tak mam 18 lat i mam problem z moim członkiem od jakiegoś czasu mam bul podczas orgazmu z partnerka
kiedy dochodzę to mam takie uczucie mocne pieczenie jak by miało mi członka eksplodować i potem odrazu po
wytrysku przestaje jak by niby nic ale mam takie dziwne odczucie już po stosunku przez jakiś czas taki dziwny
letki bul penisa podczas moczu jest wszystko ok nie piecze mnie nic własnie tylko podczas orgazmu partnerkę
moją mam już od roku i tylko z nią współżyje i czasem myślę ze to jednak może coś od niej ale dziwnie mi się
jej o takie coś pytać i nie wiem co robić czy może to być inny powód jakiś czy można stracić przez takie coś
płodność poszedł bym do lekarza ale nawet nie wiem jak to wyjaśnić i bardzo bym prosił jeśli ktoś wie albo miał
tak co to może być od czego
Z góry dziękuje za odpowiedz!

Nie zarejestrowany
10-11-11, 17:35
mam nadzerke, myslicie, ze to moze byc przyczyna bolu podczas stosunku? tzn przyznam sie, ze jak penis ociera sie o moje wnetrze to czuje dziwne uczucie, takie nieprzyjemne i nie wiem od czego to.

ja mam też taki sam problem i nie wiem co robić

Nie zarejestrowany
27-03-12, 20:54
Czy to normalne, że podczas drugiego stosunku bolało mnie prawie tak samo jak za pierwszym razem? I znowu pojawiła się krew..

Nie zarejestrowany
02-04-12, 19:34
Witam, mam pytanie, mam nadzieje ze ktos mi pomoze... Swoj pierwszy raz przezylam jakies 2 laa temu, kochalam sie ze swoim partnerem codziennie. Potem mialam przerwe roczna i od 7 miesiecy kogos mam, tylko w tym tkwi problem, ze gdy sie z nim kocham to mnie boli czasem, np na pieska, sa momenty ze mnie boli i sa momenty ze nie. Nie wiem co mam o tym myslec, powiedzialam mu to, jest delikatny, ale zastanawia mnie to strasznie. Doradzcie mi cos... Czy ktos mial kiedys taki problem?? Pomocy.......................