PDA

Zobacz pełną wersję : Cykle nieregularne

Nie zarejestrowany
05-06-08, 21:53
co robic kiedy nie ma regularnej miesiaczki?

Nie zarejestrowany
05-06-08, 22:00
Ja i mój mąz chcemy mieć dzidziusia a nie mam regularnej miesiaczki i niewiem co mam robic zeby juz wkoncu miec normalnie miesiaczke i gdzie mam szukac odpowiedzi?

Nie zarejestrowany
28-03-09, 15:16
Czy to normalne mam 20 lat od 7 miesiączkuję i wciąż mam nieregularny cykl miesiączkowy który trwa ponad 35 dni pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
15-04-09, 15:00
witam,moja miesiaczka jest bardzo nieregularna,jednego miesiaca za wczesnia zas drugiego za pozno w przeciatnym roku zdarza mi sie nie miec jej wogule w miesiacu zas w nastepnym po tygodniu nastepnego miesiaca.czy jestem na cos chora?czy w przyszlosci bede mogla miec dzieci?pomocy!

Nie zarejestrowany
26-04-09, 14:49
od jakiesgoś roku mam nieregularne miesiączki. a pierwszą dostałam 5 lat temu. na początku miałam regularne, ale od zeszłych wakacji dostaje po 3, 2, a nawet 4 miesiącach:( we wtorek dostałam w czwartek mi się już kończył w piątek znowu miałam wczoraj nie i dzisiaj znowu tak co jest przyczyną tego? proszę pomóżcie!!!!;((( odp jak najszybciej proszę:(((

Nie zarejestrowany
26-04-09, 14:56
witam. czy jest tu ktoś kto odpowiada na te pytania???????????????????????

Nie zarejestrowany
26-04-09, 14:58
jest tu ktoś kto odpowiada na te pyt????????

ozdanowicz
27-04-09, 10:40
To pewnie hormony, wiec musisz iść do lekarza, żeby lekami unormował ci cykle, to częsta przypadłość, samo sie nie wyleczy.

Nie zarejestrowany
06-05-09, 09:50
ma 20 lat miesiączkuje od 14 roku życia i prawie cały czas mam nieregularnie. boje sie gdyż kiedyż kiedys chcialabym miec dziecko i czy to mozliwe jesli miesiaczka jest nieregularna?

Nie zarejestrowany
04-06-09, 08:23
mam 48 lat i spóźnia mi sie o 6 dni jaki powód teraz jest 35 dzień normalnie 29

ozdanowicz
04-06-09, 09:38
Marta, nie chcę być złośliwa, ale może to początek menopauzy? w tym niestety hormony zaczynają szaleć i może dlatego spóźnia ci się okres. I do miśki: a byłaś z tym u lekarza, może wystarczy wyrównać poziom hormonów. Bo jeśli to zaniedbasz to faktycznie potem możesz mieć jakieś problemy.

Nie zarejestrowany
05-06-09, 07:45
dostałam :)

Nie zarejestrowany
08-06-09, 12:18
mam okre s co 61 dni

Nie zarejestrowany
20-06-09, 17:22
cześc wam, mam 13 lat i już drugi raz mam okres co 15 dni, co robic

Nie zarejestrowany
20-06-09, 17:24
proszę odpiszcie

Nie zarejestrowany
28-06-09, 21:38
Mam problem dostalam okres pod koniec maja a dokladniej 30 i milam az do 15 czerwca. Dzis dostalam po raz drugi:(:( bardzo sie boje, ze jestem na cos chora. Pomocy Czy musze isc do ginekologa???

Nie zarejestrowany
29-06-09, 01:19
ja tez choleramam problem z miesiaczka, choc mam ja juz 8 lat, wczesniej mialam regularne, teraz co 40 dni, co 33, 35, 28.. cos jest nie tak!!!!

ozdanowicz
29-06-09, 10:11
Mala wcale nie musisz byc chora. Ja tak mialam od stresu - okres mialam ponad miesiac. Tez sie balam, ale okazalo sie, ze to stres. A ty Gosiaaa skoro masz juz tak dlugo nieregularne cykle idz lepiej do lekarza i zbadaj poziom hormonow,

Nie zarejestrowany
09-07-09, 12:00
ja też mam problem:( nie dość że mam nieregularny okres to jeszcze teraz jak na złość dostałam ale pierwsze 2 dni to nie można nazwać miesiączką były tak skąpe że myślałam że jestem w ciąży a dzisiaj to już normalny mam a zawsze jak dostawałam to pierwsze 2 dni były obfite a przecież mam 27 lat

Nie zarejestrowany
11-07-09, 20:16
Mam ten sam problem co reszta z Was. Właśnie czekam na kolejną miesiączkę,ostatnia była 38 dni temu i co dalej. Oczywiście zrobiłam test ciążowy i nic!!! Żadnych objawów przed okresem ,ani napięcia ani piersi nie dają żadnego znaku. Pewnie jak ostatnio zaboli mnie podbrzusze i nagle(po 40 dniach )znów się pojawi moja upragniona miesiączka. Trochę się tym martwie bo to chyba niezbyt normalne?! Wszystko zaczęło się kiedy odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Jeśli do poniedziałku nie przyjdzie"szanowna pani" to idę do lekarza!!!Pozdrawiam wszystkie NIEREGULARNE PANIE.

Nie zarejestrowany
13-07-09, 10:32
Mam 17 lat i od 12 roku życia mam praktycznie cały czas nieregularne miesiączki. Nie wiem juz co mam robic bo sa np. 29, 29, 31, 35 i teraz powinnam dostac 12 ale jakos sie spoznia i nie wiem co robic, bo niedawno wspolzylam ze swoim chlopakiem i boje sie ze to moze byc ciaza, chociaz nie mam zadnych objawow, ale zazwyczaj dostawalam okres 12 albo troche przed a teraz sie jakos dziwnie spoznia i nie wiem co robic. Prosze o odpowiedz

ozdanowicz
14-07-09, 10:02
To skąd wiesz, że powinnaś dostać 12 skoro masz nieregularne cykle? A zabezpieczyliście się z chłopakiem?

Nie zarejestrowany
14-07-09, 20:31
Tak zabespieczylismy sie. Tylko czy jest mozliwe zajscie w ciaze bo mi sie zdarzylo cos takiego: moj chlopak doszedl i zaraz po dojsciu jeszcze troche sie ruszal i dopiero pozniej wyjął swoje pracie z mojej pochwy zmieniajac prezerwatywe nie umyl swojego czlonka tylko od razu nalozyl nowa prezerwatywe...czy jest mozliwe ze na tej nowej prezerwatywie mogly utrzymac sie jakies plemniki i moglabym zajsc w ciaze? Zawsze dostawalam okres przed albo 12 a teraz sie spoznia...moze to przez stres zwiazany z tym ze sie boje ze moglam zajsc. Prosze o pomoc

Nie zarejestrowany
15-07-09, 00:49
mam 16 lat pierwszą miesiaczke dostałam jak miałam 14 lat od tamtego czsu miesiączke dostaje co 41,35,29,34,32,a w zeszłym miesiącu mialam 28 dnia a teraz już jest 37 dzień i jeszcze nie dostałam miesiaczki.Co mam robić.op.Prosze o odpowieć!!!!

ozdanowicz
15-07-09, 09:46
Miesiączki powinny już ci się uregulować, dlatego lepiej iść do ginekologa na konsultację.

ozdanowicz
15-07-09, 09:50
Marne szanse, że jesteś w ciąży, ale dla pewności zrób test.

Nie zarejestrowany
15-07-09, 11:22
Mam nadzieje ze ten test wszysko wyjasni. Dziekuje za rady i pomoc;**

Nie zarejestrowany
15-07-09, 16:33
Jest mozliwosc iż owu wystapila 33 dni po ostatniej miesiaczce? Prosze o Pomoc iż pekla prezerwatywa!!!

ozdanowicz
16-07-09, 09:34
Mało prawdopodobne, ale możliwe jeśli masz nieregularne miesiączki. Dla uspokojenia zrób test za jakieś 2 tygodnie. Chociaż ryzyko ciąży jest minimalne:).

Nie zarejestrowany
16-07-09, 12:54
Znaczy najdluzszy cykl mialam 35 dni, dzis jest 34, okresu nie mam, wiec chyba sie nie wydluzy do 49 dni okres? wiec owu teraz nie mozliwa prawda?

Nie zarejestrowany
07-08-09, 09:28
Hej, ja się martwię bo być może przez zbyt intensywny wysiłek fizyczny, stres i zmianę miejsca przynajmniej o ok 200 km dostałam okres dwa tygodnie wcześniej. Pomimo że wcześniej nie miałam takich atrakcji, a tryb życia prowadzę może nawet bardziej ustabilizowany???

Nie zarejestrowany
07-08-09, 11:56
ja mam problem taki, że mam mmiesiączke raz na 2 lub 3 miesiące a mam 20 lat więc chyba jest coś nie tak nie wiem co mam zrobić

ozdanowicz
10-08-09, 09:30
Idź do lekarza, jeśli coś jest nie tak to samo się nie zaleczy niestety.

Nie zarejestrowany
13-08-09, 18:58
mam 15 lat w wieku 13 po raz pierwszy miesiączkowałam przez 10 dni ale skąpo następną dostałam chyba po 4 miesiącach kolejną po 2 a od następnej czyli od początku roku szkolnego zaczęłam miesiączkować obficie po 8-10 dni 6 dni przerwy i znów to samo i tak przez pół roku potem miesiączkowałam już mniej obficie ale po8 dni i co 8-10 dni teraz przez wakacje miesiączkowałam skąpo po 8 dni a raz 10 co 10 dni bardzo się boję że jestem chora a nie chcę iść do ginekologa

Nie zarejestrowany
13-08-09, 19:01
proszę odpiszcie bo nie wiem co robić..

Nie zarejestrowany
17-08-09, 10:12
hey mam 14 lat i nie dostałam jescze okresu boję się że nie dostane wszystkie moje koleżanki dostały tylko ja nie pomóżcie mi błagam was . móże coś na przyśpeszenie .......;(

ozdanowicz
18-08-09, 10:13
W wieku dorastanie nieregularne cykle są normalne, ale twoje faktycznie nieco "przesadzają". Musisz isc do lekarza, zeby chociaz sprawdzić poziom żelaza, bo przy takich częstych miesiaczkach grozi ci anemia. A wizyta u ginekologa nie jest niczym strasznym, to nic nie boli. Idź do kobiety, jeśłi się wstydzisz.
P.S. Olciak - a miesiączkę pewnie niedługo dostaniesz. Na przyspieszenie są tylko hormony, a te moze ci tylko przepisac lekarz.

Nie zarejestrowany
18-08-09, 16:44
a na czym polegają te badania?
bo ja nawet nie wiem jaki termin wybrać żebym przypadkiem wtedy nie miesiączkowała...
aha i jeszcze za niedługo będę miała operację na migdały i jak będę miała okres to nie wiem czy mi zrobią

Nie zarejestrowany
25-08-09, 12:06
ja po 4,5miesiaca po porodzie dost miesiaczki ktora ktora trwala 3dni za to nastempnym miesiacu niedostalam wcale czy to jest normalne czy to kolejna ciaza

Nie zarejestrowany
01-09-09, 21:28
hej! mam 17 lat . okres dostalam dopiero poltora roku temu..
ostatnio kochalam sie z chlopakiem.. uwazalismy, nic nie poszlo po naszej mysli..dostalam okres dokladnie 24 lipca..a teraz nie dostaje okresu.. spoznia mi sie 8 dni.. zastanawiam sie czy to ciaza czy nieregularny cykl miesiaczkowy?? prosze pomozcie mii!! calymi nocami nie spie martwiac sie..;( odp szybko!!

Nie zarejestrowany
19-09-09, 22:37
hej ma 14 lat i miesiączkuje juz od pol roku... na początku moja miesiączka była normalna czyli dostawałam jej mniej więcej co 30 dni i wogóle... a teraz dostałam jej jakies 5-6 dni przed normalnym okresem... wychodzi na to ze mam dwie miesiączki w miesiącu... błagam was powiedzcie mi co mam robic bo strasznie sie boje... błagam!!!:(

Nie zarejestrowany
01-10-09, 21:07
od początku stycznia 2009 spadają mi dni kiedy mam dostać miesiączkę! np. w styczniu dostałam 28 dnia ,potem 26, 25, 23, 22, 20, 16, 11, 6, i 1.to jest dla mnie dziwne czemu ta data miesiączek tak spada? proszę pomóżcie,może,coś wiedzie na ten temat

Nie zarejestrowany
04-10-09, 14:55
ostatnią miesiączkę miałam 17 dni temu, a dzisiaj z nowu mam. czy 17 dni to nie za krótki odstęp? to moja trzecia miesiączka. Pierwsza trwała aż 9 dni. Czy powinnam iśc do lekarza?

Nie zarejestrowany
06-10-09, 23:29
Mam Do was Pytanie Moja Dziewczyna Ma takie Objawy Bole Brzucha Lekie Twardy Brzuch Mdłosci i wymioty temperatura 34 stopnie celcjusza powiekszone piersi i Ja bola ale nie pieka jak to Przy Ciazy.... Zawroty w Głowie co to moze byc??

Nie zarejestrowany
12-10-09, 21:22
Mam 12 lat i 9 miesięcy. Nie mam jeszcze piersi. Martwię się, że jestem na coś chora lub coś w tym stylu. Wszystkie dziewczyny z klasy mają, a ja nie mam. Anie trochę mi nie urosły.Odpowiedzcie :|

Nie zarejestrowany
16-10-09, 17:08
mam 23 lata w wieku 18 lat dostałam pierwszej miesiączki tyle ze strasznie nie regularnej co 2 3 miesiące. Martwię się bo chcielibyśmy z mężem dzidziusia :(

Nie zarejestrowany
24-10-09, 17:48
mam 27 i mam nie regularne miesiączki i niewiem dlaczego mam raz na 2 3 miesiące albo przez pół roku nirmalnie

Nie zarejestrowany
25-10-09, 14:26
Hej.Przerombane też tak mam i zastanawiam się co jest tego powodem powinniśmy odwiedzić ginekologa nie wiem jak ty ale ja się strasznie krępuje.Zwłaszcza po tym jak siostra opowiedziała mi o takiej wizycie.Ona też była w podobnej sytuacji i chciała mieć dziecko po wizycie u ginekologa i tabletkach zaszła w ciąże ale problem z miesiączka się nie skończył.Bez wizyty sie raczej nie obędzie:(

Nie zarejestrowany
16-11-09, 23:16
mam bardzo nieregularne cykle(od 33dni-do???) lekarz przypisuje mi tabletki na wyregulowanie, a po 2-3 miesiacach problem wraca. USG -brak wolnego płynu , jajnlik lewy z pecherzykami, prawy bez zmian. Jajnik lewy ciagle mnie pobolewa w srodku cyklu tak jakby rosla na nim torbiel (raz juz byl taki przypadek), obawiam sie ze nie mam owulacji bo ten pecherzyk nie peka, sluzu plodnego tez nie mam ,badania hormonów w pierwszej polowie cyklu wychodzą ksiązkowo, nie odchudzam sie, nie uprawiam sportu , moze lekko stresuje ale przeciez to nie moze az takich problemow powodowac. czy bede miala problemy z poczeciem |? blagam o pomoc

Nie zarejestrowany
17-11-09, 13:45
ja mam konkretną masakre ;\ mam 14 lat pierwszą miesiączkę miałam w sierpniu zeszłego roku i od tego czasu nic sie nie działo do lipca teo roku w którym znów dostałam ale dwie miesiączki. jedną u siebie w domu a drugą nad morzem na koloniach ;| nie wiem co jest nie tak ale rok różnicy to.. ;| wstydze sie powiedzieć mamie bo nie gadam z nią o takich rzeczach ;( co robić pomóżcie ;(

Nie zarejestrowany
17-11-09, 21:50
Witam! Mam 21lat i miesiaczkuje od 7lat. od samego poczatku mam problemy z okresem... mam strasznie dlugie przerwy pomiedzy miesiaczkami.. od 3-5miesiecy raz sie zdarzyło ze nie mialam 7miesiecy... bardzo sie zle czuje wewnetrznie. czuje sie jakbym gniła od srodka.. nie mam wogule apetytu.. przez co nie jem i chudne..
Prosze nie piszcie ze musze isc do lekarza bo wiem o tym doskonale. Ale zyje w szkoci i tutaj na wizyte czeka sie okolo 3miesiecy.... nie wiem dla czego tam. chyba nie maja tu tylko jednego ginekologa.. w polsce jak sie leczylam to ginekolog powiedzial mi ze jeden jajnik jest duzo za duzy od drugiego.. czy to cos znaczy?? dsyc czesto mam delikatnie brazowe plamienia.. a jak juz okres nadzieje to pojawia sie taki bol ze nie mozna wytrzymac... 40' goraczki.. halucynacje.. nawed raz nie wiedzialam jak sie nazywam. to chyba tyle.. nic wiecej nie mam do powiedzenia. jesli ktos moze pomuc slownie to bardzo bym dziekowala. pozdrawiam

Nie zarejestrowany
17-11-09, 22:01
I chciałabym zby ktos doradził... co mam robic czy leczyc sie tu powoli... czekac co 2-3miesiace na wizyte u lekarza bo skoro juz tyle wytrzymałam to wytrzymam jeszcze.. czy wrocic do polski i w polsce zaczac leczenia?? i zostawic tu wszystko.. chyba racze zdrowie jest najwarzniejsze ale chyba nie ma co tak panikowac?? no nie wiem sama...

Nie zarejestrowany
18-11-09, 09:42
goń do lekarza i zacznij sie leczyc bo nie bedziesz miala dzieci!!!!!

Nie zarejestrowany
25-11-09, 19:33
Co jest powodem tego że ja mam miesiączkę raz na 2 miesiące lub na 3. byłam u lekarza z tym i otrzymałam odpowiedz że "tak jest moja uroda".co mam robić, czy to jest grożne??

Nie zarejestrowany
25-11-09, 22:49
ja mam ten sam problem mam miesiaczke tak 40 dni od ostatniej a czasm wogole nie mam porazka. Nastrój beznadziejny hormony szaleja wszystko cie dobija i wkurza

Nie zarejestrowany
26-11-09, 21:48
miesiąc temu zdażyło mi że dostałam okres . po jego zakończeniu za trzy dni znów dostałam okresu a w dodatku zdarzają mi się bóle podbrzusza czasami nawet silne ale bardzo krótkie

Nie zarejestrowany
29-11-09, 14:57
Hej mam ważne pytanie.Może zacznę od tego że miałam okres w sierpniu wrześniu nie miałam w październiku dopiero i to w połowie i listopadzie a teraz nie mam miesiączki. W ciąży nie jestem na 100% bo nie współżyłam. Boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze, powiększyły mi się piersi (może przez dojrzewanie) Na dodatek chodzę późno spać koło 1 ;/ i jestem zestresowana. Może ktoś mi powiedzieć o co chodzi?? A do ginekologa to ja nie pójdę buziaczki:*

Nie zarejestrowany
03-12-09, 20:06
mam 19lat i nie dostaje regularnie okresu.Bylam u ginekologa i dostalam tabletki antykoncepcyjne i przez czas ich uzywania dostalam regularnie a gdy tylko je odstawilam to miesiaczka jest nieregularna raz co 31dni a raz ze nie dostaje co miesiac.pani doktor nawet mnie zapisala na badania chormonalne i i nic niepokojacego nie wykryli wyniki w normie prosze pomozcie mi albo udzielcie mi jakiejs porady.

Nie zarejestrowany
11-12-09, 22:05
Witam wszystkich, mam pewien problem. mam 23 lata i miesiaczkuje nieregularnie, cykle miedzy 24 a 40dni. Dzis jest 43ci dzien cyklu a ja nadal nie mam miesiaczki mimo ze nigdy tak nie bylo. Zrobilam test i wyszedl negatywny, nie mam zielonego pojecia co sie dzieje... prosze o rady. Wendy

Nie zarejestrowany
13-12-09, 11:55
witam co sie dzieje kiedy miesiaczka sie pojawia znow po 5dniach?bralam antykoncepcje ,nie robilam przerw co miesiac teraz wogole nie biore chce zajsc w ciaze ale przeraza mnie to ze znow mam miesiaczke.

Nie zarejestrowany
14-12-09, 11:16
ja od roku nie mam miesiączki robiłam badania i wszystko jest ok

Nie zarejestrowany
16-12-09, 10:43
Witam .
Mam wielki problem mam 18 lat i mój cykl miesiaczkowy trwa 52 dni czasami krócej czasami dłużej nie byłam jeszcze u ginekologa , i tez dlatego ciezko mi rozpoznac kiedy mam dni płodne i niepłodne , nie zarzywam żadnych tabletek Jeżeli ktos ma taki sam problem prosze pisac

Nie zarejestrowany
26-12-09, 17:02
Już sama niewiem co robić ciagle to samo,jak brałam dufaston były co 28 dni kiedy odstawiłam jest opużnienie już 43 dień a ciągle nic,test wyszedł negatywnie choc od roku z mężem staramy sie o dzidzie i nic:[ co robić.prosze o pomoc

Nie zarejestrowany
27-12-09, 11:25
okres mam od półtora roku i zazwyczaj był zawsze regularny. A teraz....okres miałam w sierpniu a potem przez 2 miesiące mie miałam. Dopiero w listopadzie znów miałąm ten okres. A w grudniu znów nie mam. Co sie dzieje?? Pomóżcie...nie wiem co jest tego powodem.
LICZE NA WASZĄ POMOC;)

Nie zarejestrowany
30-12-09, 12:13
od prawie 7 lat mam miesiączke i nadal mam nie regularną , od czego to zależy?ostatnio mi sie co tydzień spużnia o równy tydzień ale mimo to okres dostaje. jak to jest? choć kocham się z chłopakiem do końca .po ostatnim spuznieniu już myślałam że jestem wciąży bo tego chce a tu nic dostałam miesiączki:(.. prosze pomużcie mi:( nie wiem co jest grane.

Nie zarejestrowany
01-01-10, 14:32
czy ktoś odpowiena moje pytanie??
Hall licze na was

Nie zarejestrowany
01-01-10, 14:33
czt ktoś odp na moje pytanie licze na was

Nie zarejestrowany
01-01-10, 16:54
ostatnią miesiączkę zakończyłam 22 listopada, w międzyczasie przed następną ostro imprezowałam, alkohol, ostry taniec, i tak kilka weekendów.
zazwyczaj miesiączki miałam regularne, góra z dwudniowym opóźnieniem. jednakże przed bastępną misiączką współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia, stosunkiem przerywanym. Mój partner doszedł dopiero po wyjściu ze mnie w dodatku przy pomocy moich ustach;/

zastanawiamy się z partnerem czy zaszlam w ciążę.
miesiączka nie występuje już ponad 40 dzień...

efekt nagłego imprezowego stylu życia czy możliwe że ciąża?
nie mam ŻADNYCH objawów ciąży.

Nie zarejestrowany
03-01-10, 01:59
jak brałam yasminell miałam miesiączkę co 28 dni, po odstawieniu była przerwa ponad 2 miesięczna.

Nie zarejestrowany
04-01-10, 15:44
pomozcie ja oststni okres mialam 2 miesiace temu wczesniej byl regularnie i sie troche martwie w ciazy napewno nie jestem bo nie wspołzylam. ostatnio mialam tylko jedenorazowe plamienie. czy cos ze mna jest nie tak?? czy moze inne dziewczyny tez tak czasem maja?? pomozcie

Nie zarejestrowany
13-01-10, 19:54
witam wszystkich.mam pytanie cz któraś z was miała robione HSG NA OSTROBRAMSKIEJ W WARSZAWIE NA UL FIELDORFA..PROSZE NAPISZCIE JAK TAM JEST.BO ZA 3 TYGODNIE MAM MIEĆ BADANIE

Nie zarejestrowany
21-01-10, 13:54
Mam 15 lat i od 5 lat mam okres, który jeszcze nigdy nie był w czasie. Pojawia się on co 3,4 miesiące. jak dostaję miesiączki to jest ona normalna i trwa około tygodnia. Tylko czemu co kilka miesięcy?? Czy muszę iśc do ginekologa?? Co jest ze mną nie tak?? pomóżcie.

Nie zarejestrowany
22-01-10, 22:32
Spóźnia mi się okres prawie miesiąc przytym pojawiły się bule brzucha i straszne sluzy . Miesiączki mam nielegularne raz mam na początku raz na końcu .

Nie zarejestrowany
24-01-10, 09:13
2 lata temu na usg pojawił się ślad po wchłaniajacej się cyscie na prawym jajniku, teraz inby jej nie ma ale obfitość miesiaczek zdecydowanie się zmiejszyła.Standardowo miałam 5 dni,ostre 2 dni..teraz mam ledwo 3 dni w tym miesiacu nawet 2 dni skape krwawienie,brunatne upałway na końcu,pytam już trzeciego lekarza dlaczego tak jest???nie daja mi odpwiedzi..

Nie zarejestrowany
30-01-10, 22:03
Jestem młodą mamą.Kiedy urodziłam synka,po 6 miesiącach karmienia okres wrócił mi samoistnie i występował bardzo regularnie. Aż w listopadzie pojawił mi się na początku (1-5 prawidłowo)i nieoczekiwanie na koniec miesiąca...ginekolog zapytał się mnie,czy jestem w ciąży...zrobiłam test,ale wyszło,że nie jestem...więc od czego to może zależeć??a,no i zauważyłam wydzielina z sutka...ginekolog zalecił mi badanie prolaktyny...i czekam....co wy na to??

Nie zarejestrowany
02-02-10, 22:23
mam 16lat zaczelam okres wieku 13-14 lat .. od tej pory nawet jak biore tabletki anty. nie pomaga mi (mercilon) od 5 miesiecy je biore, za szybko mi sie okres zaczol ja nie wiem juz , mam chyba za slabe tabletki musze isc do lekarza.
Co myslicie ?

Nie zarejestrowany
04-02-10, 22:59
Witam.mam 19lat i mam miesiączkę dwa razy w miesiącu w odstępach 10 dnia, w tamtym miesiącu miałam trzy razy miesiączkę .czy przez to moge mieć problemy z twojej zajściem w ciążę

Nie zarejestrowany
07-02-10, 18:41
nie wiem co robc od 4 miesiecy mam nieregularny okres teraz dostalam o 14 dni wczesniej czemu tak co robic/?

Nie zarejestrowany
08-02-10, 22:13
Kobiety wszystkie upławy i krwawienia powinny być jak najszybciej konsultowane z lekarzem. krwawienia od brązowych do krwistych mogą maga byc przyczyną polipów które są usuwane pod znieczuleniem w szpitalu.

Nie zarejestrowany
12-02-10, 19:36
hej kobietki nieiwem czy to tutaj powinnam akurat o tym pisac na tym forum ale w lipcu w 2009r zazylam zastrzyk antykoncepcyjny ktory spowodowal ze zatrzymal mi meisiaczke...po 3 miesiacach w pazdzierniku powinnam zazyc nastepny zastrzyk ale tego nei zrobilam poniewaz minie sluzl on nie czulam sie komfortowo po nim...od wziecia zastrzyku w lipcu miesiaczke dostalam dopiero w tym roku w styczniu czyli 9 stycznia 2010 myslalam ze wszytsko ok wrzoci do normy no iczekam iczekma juz dawno powinnam dost miesiaczke a jej nie mam.Teraz mam maly dylemat poniewaz myslac ze wszytko bedzie juz ok razem z swoim mezem wspolzylismy bez zadnego zabezpieczenia...bylo to dok 4 lutego gdzie za ok 3 dni powinnam dost miesiaczke no i jej nie mam myslicie ze moze to byz spwodowane tym czy pokrecone wciaz wszytsko od tego zastrzyku??

Nie zarejestrowany
13-02-10, 10:03
moim zdaniem powinnaś pojsc do lekarza i sie zbadac, bo mozesz byc w ciazy,labo poprostu kup w aptece test ciazowy i go zwyczajnie zrob:P to tylko 10 zlotych. a zaburenia cyklu po braniu tak silnych zastrzykow antykoncepcyjnych jest normalne, slyszalam ze potem przez ok pol roku nie mozna zajsc w ciaze, ja osobiscie ich nie polecam, sama sie zastanawialalm ale po dluzszym namysle zrezygnowalam...

Nie zarejestrowany
13-02-10, 13:51
hmm...ale jak moge byc w ciazy skoro jak pislam mieisaczke dostalam 9 styczznia i kochalam sie z mezem 4 lutego no a dni plodne zawsze sa w polwie nigdy ich nie ma przed sama meisiaczka test robilam ciazowy na poczatku styznia kiedy to po zastrzyku czekalam na iesaczke no i wyszlo ze nie wtedy wlasnie zarz potym pare dni przyszla miesaczka ktora trwala no 10 dni...a 4lutego z mezem sie kocjalismy gdybym nawet zrobila ten test to i tak chyba nic by nie wykazal??

Nie zarejestrowany
14-02-10, 23:53
Hej mam takie pytanie do kogos kto sie na tym zna, lub moze mi pomoc.. w grudniu uprawialam sex analny z chlopakiem.. bylo to dosc dawno.. ale wtedy wpadlam w panike ze moge byc w ciazy. ozywsicie przeszlo mi jak dostalam okresu.. byl normlany jak co miesiac. za miesiac dostalam drugi raz.. rowniez normalnny. aczkolwiek tydzien temu dostalam okresu i byl on dziwny. niedosc ze trwal tylko 3 dni to krwawienie bylo bardzo male..;/ nie wiem sama co myslec znowu mam mysli ze moge byc w ciazy.. jednym z faktow jest to, ze przed ostatnim okresem mialam ferie wiec w sumie 2 tyg spedzilam w lozku bez zadnych wysilkow. czy to moglo wplynac na miesiaczke..? prosze niech ktos mi powie.. boje sie ze moge byc w ciazy a juz nie jestem z tamtym chlopakiem;/

Nie zarejestrowany
15-02-10, 19:24
Mam 20 lat ,miesiaczkuje od 13 roku życia, nigdy nie miałam regularnego okresu i raczej mi to nie przeszkadzało. Ale od października zaczełam kochać sie ze swoim chłopakiem,więc walałabym mieć regularny. Byłam na początku stycznia u lekarza, zrobiono mi cytologie (2grupa) i na własny koszt miałam zrobić badania hormonalne w 3 dniu okresu. Dziś miła 60 dzień cyklu;( zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Sama nie wiem co robić, u lekarza miałam sie pojawić dopiero z wynikami. Boje się ciąży. Dodoam jeszcze że poprzedni cykl trwał 70 dni a lekarka powiedziala że to prze stres spowodowany pierwszym razem.Pomocy!!!

Nie zarejestrowany
15-02-10, 20:35
prawdopodobnie keidy sie ma tak nieregularne cykle tak jak ty ze ok 60 co 70 niby nie ma jajeczkowania ale ile wtym prawdy nie wiadomo skoro test wykazal ze nie jestes napaewno nie klamie i dla pewnosci powtorz go jeszcze raz zycze powodzenia pozdrawiam;)

Nie zarejestrowany
15-02-10, 22:01
witam mam 28 lat i z mezem teraz zdecydowalismy sie na dziecko zrobilam sobie badania bo nie najlepiej sie czulam okazalo sie ze mam cukrzyce biore insuline i nie ma zadnych przeciwskazanian co do ciazy ale problem ze rozregulowal mi sie okres mam teraz srednio co 45-50 dni czy mam szanse na dziecko czy to sie wszystko unormuje mam skierowanie na bad hormonalne ale jak mam je zrobic jak mija 40 dzien a okresu dalej ie ma

Nie zarejestrowany
15-02-10, 22:30
Czyli uważasz że jeśli nie mam jajeczkowania to moge być bezpłodna? ;(

Nie zarejestrowany
17-02-10, 16:13
Witam kobitki jestem po raz pierwszy wogule w takiej kategori postów mam pytanie mam ogromnie nie regularne mieisązki czasami po 5 miesięcy jej nie mam mam 22 lata i chciała bym z mężem mieć dziecko ale ja nawet nie wiem kiedy mam dni płodne lekarze mówia że jest wszystko ok i nic więcej co robić proszę o pomoc jestem z Wrocławia

Nie zarejestrowany
20-02-10, 14:35
Do Ani...kochana nie ze mozesz byc bezplodna :)napewno jest to jajczekowanie....ja nei jestem lekarzem wiec ci nie pomoge ale lekarz napewno ci pomorze uregulowac wszytko...wyrowna cykle troszke to potrwa ale bedzie dobrze:)i warto troszke poczekac:)

Nie zarejestrowany
21-02-10, 18:37
Kobietki ja również mam już 24 lata i od zawsze mam nieregularne miesiączki, jeżeli biorę luteinę to mam okres, a sama nie ciężko żebym dostała, mam pytanie i jeśli ktoś wie proszę o odpowiedź kiedy mam dni płodne a kiedy nie? czy jest szansa na zajście w ciąże?

Nie zarejestrowany
21-02-10, 18:37
Witam!
Mam 22 lata od 4 miesięcy mam bardzo nieregularne cykle... ostatni mój cykl trwał 45 dni. Jestem przerażona... Już sobie wyobrażam, że jestem bezpłodna, albo że mam jakiegoś guza... Tak boję się wizyty u ginekologa. Co może być przyczyną?

Nie zarejestrowany
27-02-10, 20:23
czesc mam na imie karolina mam 16 lat a zaczełam miesiaczkowac gdy miałam 10 , mam problem bo mam bardzo nieregularne miesiaczki a z poczatku miałam co do dnia. prosze o porade

Nie zarejestrowany
28-02-10, 20:52
Witam mam 21 lat ja już od 2 lat mam nieregularną miesiączkę lecze się u mojego ginekologa ale nadal nie mogę zajść w ciąże nawet mam zapisane tabletki luteine i folik co jeszcze mogę zrobić pomóżcie?

Nie zarejestrowany
06-03-10, 11:04
Część wszystkim:-) tak czytam te wszystkie wypowiedzi bo mam taki sam problem co wy:-( no i zamierzam iść z tym do lek. No ale mam mały jeden problem, często kocham się z moim chłopakiem i za każdym razem staramy się z prez. No ale jak tylko dochodzi czas kiedy powinnam mieć okres to nie mam :-( i wpadam w panikie i dochodzi do kłótni z moim chłop:-( nie umiem opanować tych nerwów chodź wiem że mam nielegularne miesiączki:-( nie wiem jak mam się uspokajać bo zaczynamy się oddając przez te kłótnie:-( czy po wizycie uspokoje się? Czy zawsze jest pewność że wszystko bd ok? Pomocy:-(

Nie zarejestrowany
13-03-10, 14:29
Witam! Ja mam 22 lata i miesiączkuję od 17 roku życia. Nigdy nie miałam regularnego okresu tylko jedynie podczas przyjmowania tabletek. Zdażał się torbiel, mimo wszystko zaszlam w ciążę od razu gdy zaczęłam się starać :) moje cykle trwają ok 40 dni nawet co strasznie męczy gdyż za każdym razem jest podejrzenie ciąży, czego w najbliższym czasie nie planuję..a razem z tym stres... nie mam pojęcia co może być inną przyczyną czy macie jakieś podejrzenia? Czy może powinnam iść do lekarza ale boję się bo nie wiem czego się spodziewać...?

Nie zarejestrowany
16-03-10, 20:59
mam 24 lata i mam nieregularne miesiaczki i staram sie z mezem o dziecko a maz jezdzi po kraju i czy to tez wplywa na to ze dziecka nie mozemy miec bo maz ciezo pracuje i jest w duzym stresie czy to wszystko wplywa? ze nie moge zajsc w ciaze?co mamy robic?

Nie zarejestrowany
17-03-10, 16:23
hej, ja tak jak większość z was mam nieregularny okres. dostałam go w wieku 1o lat teraz mam23. jakiś rok temu okazało się że mam nadżerkę i dlatego cykl jest jaki jest. jeszcze lekarz stwierdził, że zaistne mam bezowulacyjne cykle! skoro tak twierdził to czemu nie wysłał mnie na badania? oczywiście zmieniłam lekarza, a nadżerkę usunięto mi za pomocą solcogynu. staramy się z mężem o dzidziusia od listopada i nic:( jestem załamana, czyżby przewidzenia poprzedniego gina były prawidłowe??jak miałam regularny cykl to dostawałam miesiączkę co 30 dni. ostatnio moje nieregularne cykle wahają się od 28 do 37 dni, jak ja mam wyliczać dni płodne, skoro nie przewidzę kiedy dostanę kolejną miesiączkę.dziś dostałam w 28 dniu cyklu jestem już tym przemęczona i nie wytrzymuje już tego psychicznie, wierzcie zajście w ciążę jak dla mnie nie jest łatwe!

Nie zarejestrowany
28-03-10, 18:34
Jestem bardzo zmartwoina. Mam 16 lat, od 2 lat miesiączkuję i niepokoi mnie że czasem mój okres pojawia się co 70 dni. Najkrótszy cykl jaki miałam trwał 15 dni. Zwylke mam okres co 40 dni. To sporo odbiega od normy....czy to znaczy że jestem chora albo mogę się pożegnac z dzieckiem?

Nie zarejestrowany
02-04-10, 13:38
wszyscy sie wszyskiego pytaja!
a moze by tak któraś z was odpowiadała !

Nie zarejestrowany
05-04-10, 19:53
mam 13 lat i od tygodnia spóźnia mi się miesiączka co mam robić

Nie zarejestrowany
18-04-10, 16:00
iść do lekarza

Nie zarejestrowany
23-04-10, 20:46
od 15 dni ciagle krwawie i to dos obficie i nie wiem co mam robic? przez 7 dni mialam miesiaczke ale potem mi przeszla a po jednym dniu przerwy zaczelam krwawic znow i juz tak 15 dzien ? poradzcie cos prosze

Nie zarejestrowany
25-04-10, 11:13
mam 15 lat...dostalam okres jak mialam 13...w ostatnim czasiemam bardzo czesto okres;(...po 8 dni bardzo mocny...a po tygodniu spowrotem to samo....to jest bardzo meczące...zresztą sami o tym dobrze wiecie...;"(i tak straszniee boliii ...i jeszcze jedno pytanie...czy bede mogła zajść w kiedyś w ciąże??...marnie to widze....;(
pomóżcie...

Nie zarejestrowany
05-05-10, 12:20
HEj, Mam 20 lat, miesiaczkuje od 15 roku zycia, cykl mialam regularny.. OD 6 miesiecy cyklu nie ma.. Krwawienie pojawia sie co dwa miesiace lub co 30-pare dni. W tym miesiacu z moim chlopakiem wspolzylismy codziennie, po pare razy, bez zabezpieczenia.. Balismy sie ze zajde w ciaze.. o dziwo okres jest ciazy nie ma. I chociaz sie ciesze to dreczy mnie mysl o bezplodnosci..
Nigdy nie bylam u gin. Nie wiem co o tym wszystkim myslec...

Nie zarejestrowany
05-05-10, 12:46
Witam.Mam 21lat od 3miesiecy mam rozlegulowany cykl miesiaczkowy.Od jakiegos czasu mam bardzo duzo na glowie , nowa praca ,problemy w domu, kłutnie z mężem...a bo to jestem zmęczona zdenerwowana i nie mam na nic ochoty...Jestem uprzedzona do ginekologów,przykre doswiadczenia,wspomnienia...jednym słowem boje sie wizyty u "tego"lekarza.Znacie moze jakis pomysl jak moge sobie sama pomoc??
Czy moze nic juz mi inego nie pozostaje tylko wizyta u Ginekologa? POMOCY!!

Nie zarejestrowany
05-05-10, 14:41
Kochani, z takimi problemami musicie zgłosić się do specjalisty-ginekologa, on Wam pomoże.

Nie zarejestrowany
07-05-10, 15:38
Mam 15 lat od półtora roku mam miesiączke napoczątku była ona regularna ale teraz najpierw czekałam na nia 2 miesiące a teraz po 2 tyg i znowu i tak trwa cały tydzień.
C o jest grane ??

Nie zarejestrowany
07-05-10, 16:47
distalam miesiaczke z opoznieniem 7 dniowym czyli co 38 dni czy to obiaw choroby mam 33lata .ania pomuscie

Nie zarejestrowany
12-05-10, 17:50
mam prawie 13 lat miesiączek pierwszy raz dostałam 7 listopada drugą miałam 14 lutego a teraz jest już maj a ja jeszcze nie mam co mam zrobić czy to normalne

Nie zarejestrowany
14-05-10, 13:54
Hey mam 12 a w zasadzie w tym roku 13 lat miesiączkuje od listopada zeszłego roku.Pierwsze trzy miesiączki miałam co 28-29 dni, następne trzy co 22 dni.Teraz 7 maja wypadała siódmy okres i nic.Policzyłam co 22 dni i wyszło właśnie 7 maja, a co 28 dni wyszło 12 maja.Dziś jest 14 maja a ja dalej nie mam miesiączki!!!Nie wiem co mam robić.Czy to jakaś choroba.?PROSZĘ POMÓŻCIE!!!

Nie zarejestrowany
16-05-10, 00:46
napewnno dziewczyny które maja krocej niz 2 lata miesiaczke niemaja sie co martwic bo do dwoch lat powinna sie wyregulowac:)
kobiety ktore maja dluzej niz 2 lata i miesiaczke maja co 2 3 a nawet 4 miesiace moga nie jajaeczkowac i to trzeba leczyc hormonalnie a wiec radze skonsultowac sie z ginekologiem

Nie zarejestrowany
18-05-10, 12:46
Cześć! Ja mam 16 lat (nie długo koncze ) miesiączki nieregularne mam chyba od zawsze, ale właśnie zaczynam się o to martwić, wiem że powinno się to uregulować w ciągu 2 lat , a właśnie teraz, tzn. w ta wiosnę będzie moja druga "rocznica" rozpoczęcia miesiączkowania. Jeżeli to istotne , to nigdy nic mnie nie boli podczas miesiączek, a same krwawienie nigdy nie było bardzo obfite . Czy powinnam już zgłosić się do lekarza , czy jeszcze poczekać ?

Nie zarejestrowany
18-05-10, 12:58
dla ułatwienia dodam , że mój nieregularny okres tzn- ok 41, 42, i tym podobne , a ostatnio nie dostaję okresu od - uwaga- 62 dni - i od razu mówię , nie zaszlam w ciąże jest to niemożliwe bo jestem dziwica :)

Nie zarejestrowany
19-05-10, 19:28
NIeregularny cykl....Jak czytam to aż oczy się szerzej mi otwierają. Ja okredu nie mam po 3-4 miesiące, badania wszystkie są idealne, hormony jak najbardziej też. Mam 25 lat a takie zaniki mam od dobrych kilku lat....

Nie zarejestrowany
24-05-10, 21:54
mam 21 lat i mam nie regularne miesiączki. I to chyba od zawsze. czasami zdaża się że jest na czas, ale to wyjątki. Jeszcze nigdy nie byłam na wizycie u ginekologa. Po prostu się wstydzę i boję. Współżyję ze swoim nażeczonym ale zawsze z prezerwatywą. Więc o ciążę się nie boję. Jestem bardzo aktywna fizycznie no a stres to jak u każdego bywa! Tylko co robić? doradzcie mi!!!!!!!!!!!!!!! piszecie że to może być bezpłodność a mnie to przeraża. Mój facet mówi żer to po prostu hormony i mnie wspiera ale pewnie też się martwi więc POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
25-05-10, 01:01
a ja mając nieregulerne miesiączki i to bardzo bo nawet i po 5 miesięcy zaszłam w ciąże.ginekolog mi wmówił ze takie miesiączki wymagają leczenia hormonalnego bo NAPEWNO NIE ZAJDE W CIĄŻE póki hormony sie nie uregulują.były problemy z ustaleniem daty porodu z powodu tej miesiączki bo nawet niewiem kiedy to sie stało a moj mąż za bardzo sie nie pilnował bo wiedział co lekarz mi mówił na temat ciąży w tej sytuacji. a tu niespodzianka.moj syn ma 3 lata już a miesiączki dalej są nieregularne

Nie zarejestrowany
25-05-10, 22:11
Doootis podniosłaś mnie na duchu ! dzięki!!!!!!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
28-05-10, 21:45
Mam25 lat i od kilku miesięcy od dłuższego czasu mam nieregularny okres. Kiedyś mogłam z zegarkiem w ręku obliczyć swój cykl byłam u lekarza i jako lekarstwo zalecił częstrze współżycie a ja nadal niemogę zajść w ciąże. Lekarz twierdzi że nie jestem bezpłodna choć zrobił mi tylko badanie krwi

Nie zarejestrowany
02-06-10, 21:30
mam problem od dluzszego czasu. Dostaje okresu w bardzo roznych terminach np. co tydzien luz co 2 tygodnie a czasem co 3.. i tak w kolko raz tak a raz tak.. trwa ona czasami 5 dni i jest obwita a czasem tylko 2 dni i jest bardzo skapa.... bardzo mnie to stresuje i prosze o jakas porade

Nie zarejestrowany
06-06-10, 10:03
w kwietniu dostalam miesiaczke ale skąpa i krótka w maju tak samo teraz spoznia mi sie tydzien ale czuje jak bym byla przed okresem bola mnie piersi od niedawna, ale okresu brak. kochalam sie z moim chlopakiem wlasnie jakos przed tym okresem w kwietniu byl to stosunek przerwany . czy to moze byc ciaza? nie mam ani mdlosci ani zadnych innych objawow i boje sie zrobic bardzo test.

Nie zarejestrowany
08-06-10, 22:10
czesc, pisze bo nie wiem co robic... otoz w marcu miesiaczka mi sie opoznila o 2 tyg, co moglo byc spowodowane stresem, no ale w kwietniu wogole jej nie mialam, a w maju mialam od 18 do 29, i kurcze zaczal sie czerwiec i juz dzisiaj (mamy 10) znowu dostalam!!!!

Nie zarejestrowany
16-06-10, 16:22
Witam. Mam problem ,mam 16 lat ,zaczęłam miesiączkować od 13 roku życia.. Do stycznia tego roku cykle były w miarę regularne natomiast od stycznia aż do teraz nie. Ostatni okres miałam w kwietniu, teraz jest czerwiec i nic.. Martwię się. Myślicie, że powinnam iść do ginekologa? Odpiszcie proszę ;((

Nie zarejestrowany
24-06-10, 11:25
Jedyne co mozecie zrobic to isc do lekarza-ginekologa i to predko ! Odrazu, bez wachania ! Tam sie dowiecie wszytskiego co tu wypisujecie :)

Nie zarejestrowany
28-06-10, 16:04
Cześć mam koleżankę która nie ma miesiączki ma 17 lat nie miała wcale jeszcze czyżby ona nie mogła dzieci :( pomocy piszcie na gg 11503980 pomocy kto zna się na tym pisać

Nie zarejestrowany
29-06-10, 18:30
Witam
Ostatni okres miałam 29 maja a dzis jest rowno miesiac po tym i nadal nic .... CZy to normalne???

Nie zarejestrowany
07-07-10, 15:54
Kochana jak przeczytałam Twój wpis to normalnie jak bym czytała o sobie czekam jeszcze tylko na wyniki jednYch badań ale do tej pory wszystkie mi wyszly idealnie Tez mam 25 lat a mój cykl żyje swoim własnym życiem:D raz ma 18 dni a czasami nawet 84... ostatnio bylo 63 ale zestresowana byłam wiec może to przez to... Ale regularnych nie mailam nigdy... Lekarz powiedział mi ze moge miec problemy z jajeczkowaniem a co za tym idzie i z zajściem w ciąże... Ale trzeba być dobrej mysli:) KOBIETKI NAPRAWDE WIZYTA U LEKARZA TO NIE JEST NIC STRASZNEGO A TAKIE FORA SĄ FAJNE BO MOŻNA Z KIMŚ POGADAĆ KTO MA TAKI SAM PROBLEM ALE TAK NAPRAWDĘ DO NICZEGO TO NIE DOPROWADZI:) PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ TRZEBA ODWIEDZIC GINA:) TRZYMAJCIE SIĘ BUŹKA

Nie zarejestrowany
07-07-10, 19:29
mam 17 lat i pierwsza miesiaczke dostałam w wieku 14 lat.
mam ja strasznie nie regularną ale tyle dni co teraz to mi nie przekraczała, a od 45 dni nie mam:( nie wiem co mam robić bo martwię się tym....

Nie zarejestrowany
27-07-10, 15:54
mam okres co 3-4 miesiące i chce zajśc w ciąze ,jest ktos taki o podobnym problemie???

Nie zarejestrowany
28-07-10, 01:01
Hej mam 15 lat i od ponad 3 mam mam okres , wszyscy mowia ze juz powiniem mi sie umormowac ale tak nie jest , np. nie dostalam okresu przez caly styczen luty i dostalam 20 marca potem w polowie kwietnia i pod koniec maja a w czerwcu ani w lipcu juz nie dostałam : ( boje sie strasznie ze to moga byc jakies torbiele

Nie zarejestrowany
28-07-10, 23:16
pomurzcie mi co mam zrobic nie mam miesiaczki juz 2 lata i nie wiem co mam myslec meżatka jestem juz 13lat i dzieci nie mamy podaje swojego emajla jak by co b2iwachow@02.pl

Nie zarejestrowany
31-07-10, 22:43
nie wiem co zrobic? mam 13lat i od niedawno mam miecziaczke co tydzien,, moze 8-9 dni spokoju i znowu za spokuj uwaza owujacje.. .. pomuzcie.. z mama nie porozmawiam bo ona nic nie mowi mi o tych sprawach.. naprawde nie wiem co mam robic

Nie zarejestrowany
31-07-10, 22:49
nie wiem co zrobic? mam 13lat i od niedawno mam miecziaczke co tydzien,, moze 8-9 dni spokoju i znowu za spokuj uwaza owujacje.. .. najpier jest cos brazowego i potem zwyczajny okres pomuzcie.. z mama nie porozmawiam bo ona nic nie mowi mi o tych sprawach.. naprawde nie wiem co mam robic

Nie zarejestrowany
07-08-10, 13:52
do beaty http://www.doctormed.pl/wydzial/217/artykul/415/Menopauza%20–%20czyli%20w%20jakim%20rytmie%20tyk a%20zegar%20biologiczny%20kobiety

jolka 13 skad wiesz ze masz wogole owulacje skoro cykl jest nieregularny i tak krotki. Postaraj sie porozmaiwac z mama a jak nie zasiegnij porady lekarza lub chociaz higienistki w szkole (zakladam ze sie uczysz ).

Do martii
Jesli nie masz miesziaczki regularnie albo i wgole to zasowaj do lekarza.
Moja kolezanka miala podobna sytuacje i po tygodniu spedzonym na endokrynologii zaczela leczenie gdyz wykryli u niej niedorozwoj macicy.
Jesli chcesz miec w przyszlosci dzieci to nie czekaj bo maciezynstwo moze cie naprawde ominac.

Do Wszystkich Pan pytajacych
Czy to takie naprawde trudne umowic sie na wizyte do lekarza i powiedziec mu o wszystkich problemach. Przeciez w gabinetach ginekologicznych za nic nie bija i jesli sie naprawde chce to lekarz napewno pomoze. Odnosnie pytan o ciaze test w aptece kosztuje ok.10 zl i wszystkie watpliwosci znikaja.
Pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
09-08-10, 18:37
co może być przyczyną, że miałam dwa razy w miesiącu miesiączkę i potem za ok 15 dni znowu zaczęło mi plamić?

Nie zarejestrowany
10-08-10, 21:18
Mam 21lat , mam pytanie wie ktos kiedy jest kobieta plodna, mam nieregularne miesiaczki staram sie o dziecko ale nie wiem kiedy jestem plodna ciezko mi to obliczyc . Jesli ktos cos wie prosze o odpisanie to mój mail aniusia844@interia.pl. Z góry dziekuje

Nie zarejestrowany
15-08-10, 02:12
mam nieregoralna miesiaczke .okres mam tydzien zawsze wczesniej lub puzniej mam silna anemie i duzy brak zelaza ,dodam ze od ponad roku mam niereguralnie okres mam 20lat i bardzo z mezem chcemy miec dziecko ale od ponad pol roku saramy sie o dziecko ale ja nie moge zajsc w ciaze .prosze o odp jesli ktos cos wie na ten temat z gory dziekoje .

Nie zarejestrowany
15-08-10, 02:12
mam nieregoralna miesiaczke .okres mam tydzien zawsze wczesniej lub puzniej mam silna anemie i duzy brak zelaza ,dodam ze od ponad roku mam niereguralnie okres mam 20lat i bardzo z mezem chcemy miec dziecko ale od ponad pol roku saramy sie o dziecko ale ja nie moge zajsc w ciaze .prosze o odp jesli ktos cos wie na ten temat z gory dziekoje .

Nie zarejestrowany
15-08-10, 13:21
Staram sie z mezem o dziecko od pol roku, ale mam nieregularne cykle miesiaczkowe i ciezko mi przewidziec koljny okres, a tym samym dni plodne, wiem ze dni plodne sa gdzies w polowie i w sumie ostatnio tak sie nastawilam na to, dzisiaj mam 34 dzien cyklu a okresu nie widac... Juz kiedys mialam 34 dniowy odstep wiec nie wiem czy powinnam sie juz cieszyc czy nie, ale jezeli jutro tez nic to lece po test...

Nie zarejestrowany
18-08-10, 10:00
Dziś mija 34dni a ją nadal nie mam miesiączki czy to powód jakiejś choroby?

Nie zarejestrowany
18-08-10, 10:04
Ja mam dzis 37 dzien cyklu i tez nic, nie mam pojecia co jest grane...

Nie zarejestrowany
20-08-10, 22:05
mam 23 lata i z moim chłopakiem staramy sie o dziecko a ja mam nie regularne miesiaczki srednio co 2 miesiac to jak mam sobie wyliczyc dni plodne? pomocy

Nie zarejestrowany
21-08-10, 10:39
DO martuska
Na tej stronie mozesz sobie obliczyc dni plodne:
http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/0,79775.html

Nie zarejestrowany
29-08-10, 18:41
Cześć mam 13 lat miesiączkuje już od ponad 2 lat . Okres zazwyczaj miałam co 28 dni lub 31 (nie raz się tak wahało ) . A teraz dostałam okres wcześniej niż przewidywałam o 11 dni ( licząc co 28 ), a o 14 dni ( co 31 ) . Nie jest zbyt obwity, ale się niepokoje czy coś może być ze mną nie tak ??

Nie zarejestrowany
01-09-10, 21:16
Co mam zrobić ,gdy mam obfite krwawienia nawet 2 razy w miesiącu?

Nie zarejestrowany
01-09-10, 21:19
Co mam zrobić ,gdy mam obfite krwawienia nawet 2 razy w miesiącu?Mam 42-lata.

Nie zarejestrowany
01-09-10, 21:23
Czy wyczyszczenie macicy jest rozwiązaniem tego problemu?

Nie zarejestrowany
02-09-10, 16:41
pomożcie ;(
nie wiem co jest nie mam już 4o dzien misiaczki, wczesniej miałam najpozniej co 25 dni ;/ a teraz nie wiem co sie dzieje? ;( nie chce isc do lekarza. a nawet nie moge.

Nie zarejestrowany
03-09-10, 20:43
beeelo nic sie nie dzieje
opoznienia sie zdarzaja, 25 dni to za krotki cykl, ja mam np co 31-32 dni, jak bylam mlodsza mialam nawet co 40 dni
wiec u siebie 4 dni spoznienia, nic wielkiego
no chyba ze podjerzewasz ciaze

Nie zarejestrowany
14-09-10, 14:47
normalnie juz nie wyrabiam, mialam na poczatku wrzesnia i dzis znowu mam. Bylam u gina - po ogledzinach stwierdzila, ze wszystko jest w porzadku - tabletek nei biore, wkladki nie mam. CO JEST NIE TAK?
aha i miesiaczkuje od 22 lat

Nie zarejestrowany
16-09-10, 10:37
Mam nieregularne okresy ale raczej raz w miesiącu mam ale napewno nie po odstepie 28 dni.. Miałam torbiele na jajniku pare lat temu przyjmowalam leki i pozbylam sie problemu w tamtym roku na kontroli u gin. nie pojawiły sie żadne torbiele więc z tym niemam problemu, martwia mnie te nieregularne okresy a wiadome z tym wiąże sie problem obliczenia dni plodnych.Owszem straam sie liczyć dokładnie i obserwuje swoj organizm oprocz badania temp(ale chyba muszę zacząc ) ale i tak trudno mi wychwycic owulację. Staramy sie dopiero 2 miesiące ale nie wiem czemu mam wrazenie że będe miala problem z zajściem, strasznie mnie to dręczy... nastepnym razem kupie test owulacyjny może pomoże.bardzo pragne dziecka to jest nasze marzenia.... Powodzenia dla wszytkich pragnących niemowlaczka :*

Nie zarejestrowany
19-09-10, 20:07
zeszlym miesiacu mialam w 28 dzien cyklu okres tzn miesiaczke dostalam, a teraz co powinnam dostac to spoznia mi sie juz 4 dzien. z moim kocham sie od 1,4 roku bez rzadnych zabezpieczen, kochamy sie w kazdy dzien (prawie) bo czasami codziennie sie nie widzielismy. i teraz sie zastanawiam co jest? czy moglam zajsc? prosze odp mi

Nie zarejestrowany
20-09-10, 21:14
Witam.. Ja mam nieregularne miesiączki.. Dziś mija 32 dzień cyklu, a okresu nie ma.. Nie współżyłam przez ostatnie 3 miesiące.. Boje sie iść do ginekologa... ;(
Co może być przyczyną? Dodam tylko,że w do maja miesiączkowałam regularnie... Nie przebyłam żadnych stresów, nie zmieniałam klimatu, nie byłam na żadnej diecie...

Nie zarejestrowany
21-09-10, 22:21
Panie drogie, macie problem, to do lekarza a nie pisanie tutaj o problemach i zastanawianie się czy aby kolejny czyjś problem mnie nie dotyczy. nie nakręcajmy się.

Nie zarejestrowany
29-09-10, 22:55
ja na miesiączkę czekam już 40 dni i nie wiem co się dzieje do tej pory takich długich odstępów nie miałam mam 34 lata

Nie zarejestrowany
03-10-10, 19:55
mam 17 lat i okres mam zazwyczaj na 27 dien lub pozniej nawet na 34 dzien
posze o porady. jak dludo to bedzie trwalo

Nie zarejestrowany
20-11-10, 23:44
Mam nieregularne miesiączki moje cykle trwają przeważnie powyżej 50-60 dni, a przedostatni nawet 74 dni. Natomiast teraz dostałam po 16 dniach. Byłam z tym u lekarza a on mi na to, że to normalne. Rozumiem gdybym miała 15 lat ale mam 21 i to ma byc niby normalne?

Nie zarejestrowany
04-12-10, 14:34
Witam obliczalam sobie dzis z całego roku dni cyklu miesieczkowania wyglada to nastepujaco 31,33,28,26,24,32,32,30.29,36-ostatni w pażdzierniku ostatni dzien okresu to 1 listopada a dzis mija 37 dzien cyklu i dalej nic.. nie wiem co może byc przyczyna robilam test nie jestem w ciązy.. poza tymw zesżłym miesiacu miałam robione usg dopochwowe i byłam badana ginekologicznie lekarz powiedział ,że wszystko jest ok ... stwierdził tylko stan zapalny brałam antybiotyki przeszło na chwile .. po kuracji nie długo jak tydzien znów pojawił sie śluz zielony problemy z wypróznianiem wzdęcia co moze mi dolegac juz nie wiem co robic.. jakie moge zrobic jeszcze badania?..prosze o pomoc

Nie zarejestrowany
27-02-11, 15:29
Hej dziewczyny. mam problem Od pierwszego miesiączkowania czyli około 3 lat zawsze po miesiączce pojawia mi sie na bieliżnie taki biały śluz. Z ikim o tym nie rozmawiałam bo się wstydze :(

Nie zarejestrowany
27-02-11, 15:35
Witajcie. Ja również od około 3 lat mam nieregularne miesiączki. Raz mam co 16 dni, raz co 21 i tak w koło. Co mam robić? :?:

Nie zarejestrowany
28-02-11, 19:33
mam 14 lat i pierwszą miesiączkę miałam 2 lata temu . Później miałam przerwę pomiędzy pierwszą a druga jakieś 11 miesięcy . To dość dużo ale się nie przejmowałam . Drugą dostałam w październiku i w każdy miesiąc dostawałam ale nie regularnie raz co 22 dni raz co 40 różnie. Nigdy nie miałam regularnej . Powinnam dostać tydzięń temu - nie dostałam . Być może to przez stres , ostatnio żyje w ciągłym stresie i w nerwach. Zauważyłam że ostatnio jakoś piersi mi się zrobiły twardsze . Bolał mnie brzuch i ciągle boli mnie głowa jestem zmęczona i spiąca. NIE ZYŁAM W STOSUNKU. Zastanawiam się dlaczego spuźnia mi się okres ? Proszę o szybką odpowiedź!!!!!!!

admin
14-09-11, 15:43
Nieregularne cykle to nic nadzwyczajnego - to przypadłość wielu kobiet nie tylko w okresie dojrzewania ale także starszych.
Powodów może być mnóstwo - choroba, zmiana klimatu, stres etc. Jeśli wykluczone jest współżycie pewnie nie ma się o co martwić, jednakże dla pewności proszę się skonsultować z lekarzem.

malwons
24-11-11, 16:10
Cześć z tej strony sebastian pykosz cały czas boje się ponieważ kiedyś chciałym mieć dziecko