+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    Nie zarejestrowany
    Guest

Alergia - leczenie przez odczulenie

A jak ktoś ma cały rok alergie ? i ciagle używa krople do nosa :/
    bo bez nich nie mozna żyć, jestem uzależniona ;/
    No i chce w końcu isc na prywatne odczulanie że to bedzie na pare lat , ale nie wiem gdzie i jaki by byl dobry alergolog i ile by to kosztowało?

Nie zarejestrowany
    Guest

moja teoria

moja teoria jest taka ze szczepionki oslabiaja organizm.. potem on sie zagrzybia i przez ten grzyb mamy alergie astmy etc.. no zeby to szczepionkami leczyc.. tragedia..

Nie zarejestrowany
    Guest

paula a po co prywatnie?

Ja znalazłam bardzo dobrego alergologa, odczulam sie juz 3 lata, zostały mi jeszcze dwa (dwoma szczepionkami naraz od początku - na trawy i na kurz). I po tych 3 latach już, a nawet już wczesniej oczuwałam stanowczą różnice przy kontakcie z pyłkami i przy np sprzątaniu - zero kataru, kichania, świszczącego oddechu. Szczepionka jedna którą co chwile (pozniej juz troszke rzadziej) trzeba kupować to kwestia minimum 100zł. wiec płacenie jeszcze za wizyty to jak dla mnie juz przegiecie... no chyba ze cie stać antyszczepionkowiec - zagrzybiamy sie przez szczepionki? :| No toś mnie teraz ustrzelił tym stwierdzeniem... ciekawe mądralo co byś powiedział gdybys był alergikiem od urodzenia i miałbys problemy oddechowe i groziłaby ci z tego powodu dożywotnio astma, tak jak ja. Ehh..

Nie zarejestrowany
    Guest

odczulanie

Ja też miałam alergię na pyłki, tyle, że na pyłki traw. Po prostu koszmar, całe wakacje, ciepło, a ja z chusteczkami. Postanowiłam, że będę się odczulać i udało się, oczy nie pieką i w końcu nie cieknie mi z nosa. Polecam wszystkim męczącym się z alergią, jeżeli kogoś to zainteresuje, to stosowałam lek o nazwie purethal. Lekarz mi go polecił, bo jest jednym z bezpieczniejszych, a to chyba najważniejsze, żeby nie doszło do jakiś powikłań. Jeżeli ktoś walczy z alergią, to warto znaleźć dobrego alergologa, który ułoży jakoś leczenie. Ostrzegam tylko przed środkami antyalergicznymi stosowanymi doraźnie, bo one tylko maskują objawy, nie leczą przyczyny alergii i często osłabiają koncentrację. W internecie jest dużo stron poświęconych alergii, dla mnie pomocna okazała się strona:alergianapylki.pl, może komuś przyda się ten adres. Wydaje mi się, że lepiej rozpocząć odczulanie i zapomnieć o alergii niż męczyć się jej objawami. Pozdrawiam alergików

Nie zarejestrowany
    Guest

odczulanie

Ja kiedyś myślałam że odczulanie ma jakiś sens, ale po doświadczeniach mojego szwagra, sama na to bym się nie zdecydowała. Biedny najeździł się na badania, zastrzyki i co jednak alergia zniknęła, ale pojawił się w powietrzu kolejny alergen na który nie był uczulony a teraz jest, no i koło się zamyka. Ja wolę przetrwać ten trudny okres działając prewncyjnie. Najgorszy jest katar, ale odkąd Marci (mój szwagier) podarował mi aerozol Euphorbium, czuję że pylenie brzozy mi nie straszne. Aerozol ułatwia oddychanie. W ulotce wyczytałam, że działa przeciwwirusowo, oddziaływując na przyczynę nieżytu nosa ogranicza chorobę, zapobiega nadkażeniom bakteryjnym i nawrotom nieżytu. A nosek mam nawilzony i juz nie mam uczucia jakby jakiś jeep jeździł po tej moje wewnętrznej saharze.

Nie zarejestrowany
    Guest

alergia

zapleśniały organizm alergią wyrzuca aflotoksyny skórą i nabłonkiem słuzowym.- treba mu pomóc lewatywą Małachowa ipiciem wywaru zmiksowanej natki pietruszki! NO I ODROBACZYĆ SIĘ metodą dr Wartołowskiej.

Nie zarejestrowany
    Guest

leczenie

Działasz prewencyjnie, czyli używasz tych kropli nawet, kiedy nie masz objawów alergii, albo w ogóle nigdy nie miałaś alergii, bo zaczęłaś używać tych kropli ? Bardzo to ciekawe co piszesz. Ja ich kiedyś używałam i rzeczywiście dobrze nawilżają śluzówkę w czasie katar, ale to nie jest lek na alergię i przy jakiś poważniejszych objawach nie działa, no bo niby jak. Jak ktoś ma jakiś cięższe objawy, to lepiej wybrać się do alergologa, żeby dostosował leczenie do naszej alergii.

Nie zarejestrowany
    Guest

tabletki zamiast aerozolu

ja zamieniłam sprej na tabletki z bilastyną, bo ich nie musiałam brać tak często - wystarczyła jedna na dobę w sezonie pylenia, a zaczynałam brać na tydzień przed okresem pylenia, żeby efekt leczenia był lepszy no i supper działaly przez 24h. Ale i tak zastanawiam się nad odczulaniem, bo to jedyna droga, żeby z tego wyjść

Wojciech
    Guest

Zbawienie dla alergików!

Jeżeli ktoś jest zainteresowany niekonwencjonalną metodą wyleczenia alergii poprzez naturalną suplementację, zapraszam do kontaktu: 731 125 796, e-mail w.jedrzejewski89@gmail.com.
    Mój znajomy po 20 latach borykania się z alergią wreszcie znalazł sposób na zniwelowanie objawów, więcej informacji udzielam prywatnie.
    Nie ma to jak natura!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-07-14 o 15:17

Zuzanka99
    Guest
    Alergia to nie tylko katarek i łzawiące oczy, ale również ryzyko wystąpienia wstrząsu anafilaktycznego, więc lepiej nie leczyć się na własną rękę tylko iść do alergologa i rozpocząć leczenie jakie nam przepisze a jeśli będzie to wskazana to również odczulanie. Sporo istotnych informacji o alergii, sposobach radzenia sobie z nią oraz wstrząsie anafilaktycznym można znaleźć na odetchnijspokojnie.pl

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości