+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
    Bąbal
    Guest
    No wiadomo, kłania się badanie wzroku. Jeśli chodzi o miejscówkę w której ja badam i przy tym od razu dobieram okulary to jest ta optykizabela.pl póki co się na nich nie zawiodłem
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-06-17 o 14:22 Powód: spam

Kiu898
    Guest
    Co do dobrego optyka to ja mam świetne doświadczenia z optometriaciborek.pl mają bardzo duży wybór, cenowo wychodzi wspólpraca z nimi korzystnie no i jakościowo takż e
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-07-17 o 12:09

buśka
    Guest

Bądźcie czujni!!!

Miałam podobną sytuację. Wzrok się pogarszał coraz bardziej... Nie spodziewałam się, że mogłam mieć zaćmę. Lepiej dmuchać na zimne. Pojechałam do Skoczowa na wizytę i się okazało, że czeka mnie operacja zaćmy w Czechach. Na szczęście o mnie zadbali. Spędziłam jeden dzień w Czechach i po strachu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-09-17 o 13:35 Powód: spam - reklama

goldek
    Guest
    czy warto brać witaminy na wzrok? okulista zalecił mi brać lutezan, jeszcze nie kupiłem bo szukam info, zatarłem sobie czymś oko, okulista mi to przeplukał i przy okazji zbadał wzrok i powiedział że kiepsko to wygląda, sam zresztą miałem wrażenie że od jakiegoś czasu gorzej widze, oczy mnie często bolały ale nie spodziewałem się ze tak źle to się zapowiada, mam brać te witaminy kilka miesięcy i wrócić do kontroli

stury
    Guest
    na pewno po paru miesiącach będzie poprawa, masz w tym suplemencie luteinę, cynk ktore są bardzo ważne dla dobrego stanu oczu, a nesety w jedzeniu ciężko je znaleźć

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja biorę lutezan, jest bardzo dobry i mi bardzo pomógł, a stosuje już jakiś czas. Wzrok mi się polepszył, tzn. nie męczy się już tak szybko jak kiedyś, co się przekłada na moją pracę jako kierowcy taksówki. Wzrok jest mi absolutnie niezbędny do pracy, dlatego też postanowiłem, że będdę o niego dbał.

olola
    Guest

...

Bierz ten lutezan, mi na prawdę pomógł. Zawiera w składzie luteinę i witaminy C, E, cynk, beta karoten, wszystko to jest dla wzroku bardzo potrzebne. Mój wzrok znacznie się poprawił, zaczęłam widzieć bardziej wyraźnie, nic mi się nie rozmazuje itp.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Na pogłębiającą wadę wzroku niestety nic nie pomoże, zależy też czy to plusy czy minusy. Ja miałam minusy i musiałam poczekać, aż mi wada przestanie się pogłębiać by odbyć operację i widzę już lepiej, ale np. moja mama nie miała tyle szczęścia i okazało się, że ma zaćmę. Nikt się tego nie spodziewał. Żyjesz jak w bańce dopóki problem nie spotka ciebie. ;/ Polecam poczytać artykuł o zaćmie a czynniki ryzyka od Alfa Vision alfavision-zacma.pl/zacma-a-czynniki-ryzyka. Lepiej się regularnie badać, bo nigdy nie wiadomo czy problem spotka właśnie ciebie...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-03-18 o 20:53

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jak masz wrażenie że Twój wzrok się pogarsza a lekarz nie widzi żadnego rozwiązania, to zmień lekarza poszuka dobrego okulisty bo szkoda czasu marnować zdrowie i czas z takim lekarzem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-05-18 o 21:39

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Koniecznie musisz skonsultować się z okulistą, bo może okazać się, że masz początki jaskry. Ja miałam podobną sytuację i czytałam dużo o badaniach, które mogą być wykonane, takich jak pachymetria: okulista-trojmiasto.pl/services/pachymetria/ Jeżeli jesteś z Trójmiasta to polecam dr Ewę Zdybel, bo jest świetna w swoim fachu i bardzo szybko diagnozuje problem
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-10-18 o 21:01

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości