+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    olejniak
    Guest
    zawsze lepiej do lekarza się przejść, bo to jednak zdrowie ja mam od lekarza przepisane leki jedne i te same juz od kilku lat, teraz tylko mam lepiej, bo bez recepty już się mogę w nie zaopatrzec

mika88
    Guest
    a można tak po kilka lat stosować jedne tabletki? bo właśnie sama na jakieś całkiem fajne trafiłam, dobrze mi służą i tak myślę czy mogę je sobie bez końca przyjmować

silence38
    Guest
    Cytat Napisał mika88 Zobacz post
    a można tak po kilka lat stosować jedne tabletki? bo właśnie sama na jakieś całkiem fajne trafiłam, dobrze mi służą i tak myślę czy mogę je sobie bez końca przyjmować
    pewnie lepiej upewnić się u lekarza, ale jeśli Ci dobrze te tabletki służą to chyba nie ma problemu.

Nie zarejestrowany
    Guest

testy z krwi

Najlepsze są testy alergiczne z krwi - ja znalazłam laboratorium w wyszukiwarce alergiczne.info
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-10-15 o 15:46

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeśli Twój lekarz nie jest w stanie Ci pomóc i powiedzieć na co jesteś uczulona, bo mając pokrzywkę przez taki czas to na pewno jest to alergia :/ Zmień lekarza jak najszybciej na innego dobrego alergologa, nie masz na co czekać
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-05-18 o 21:47

Wiki24
    Guest

Alergia

A może warto jeszcze zmienić lekarza i zrobić jeszcze raz testy? Raczej na forum nikt takim specjalistą nie jest zeby Ci napisac masz to i to, bierz to i to, jesli myślisz o dziecku, nie lekceważ tego. ranking.abczdrowie.pl tu jest kilku dobrych alergologów, może kogoś znajdziesz, a jak nie to popytaj wśród znajomych albo porozmawiaj z lekarzem ogólnym
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-06-18 o 21:30

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Sieć Diagnostyka
    Mieszka w
    Kraków
    Polecam badania przeciwciał we krwi, które w przeciwieństwie do punktowych testów skórnych mają kilka zalet:
    - charakteryzuję się większą czułością, czyli prawdopodobieństwo wykrycia alergii jest większe
    - nie wymagają odstawienia leków przeciwhistaminowych, które uśmierzają objawy alergii
    - można zlecić je nawet u dzieci poniżej 6 m.ż., które nie wysiedzą spokojnie przez dłuższy czas
    - można wykonać je przy zmianach skórnych.

Nie zarejestrowany
    Guest

Testy alergiczne

Polecam wykonać dobre testy alergiczne np. w Medivit

Nie zarejestrowany
    Guest

testy alergiczne

W Szczecinie polecam Medivit - bardzo dokładnie przeprowadzone testy alergiczne

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości