+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Nie zarejestrowany
    Guest

Przepuklina sama nie zniknie

Miaalam przepukline pachwinowa wrodzona po lewej stronie, ktora w wieku 14 lat zniknela i wiecej nie wrocila. Czasem wydaje mi sie, ze w miejscu dawniej pojawiajacego sie uwypuklenia pozostal mod skora w glebi pachwiny maly dolek. Teraz mam 45 lat i obawiam sie czy przepuklina nie wroci..Pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest

zadawanie pytań

jeśli chcesz uzyskać odpowiedź, zadaj pytanie specjaliście - znajdziesz go w lewym menu

Nie zarejestrowany
    Guest

Przepuklina pachwinowa

Chcialbym sie dowiedziec czy 2 miesiace po operacji moge zaczac rozciagac sie na wszystkie mozliwe sposoby bez zadnych zastrzezen?Jestem osoba ktora wprost rozpiera energia i nie moge juz usiedziec w miejscu.
    Czy moglbym rowniez rozpoczac bez problemow kurs samoobrony? Oczywiscie wszelkie cwiczenia zwiazane z podnoszeniem czegokolwiek schodzi na dalszy plan przez najblizsze miesiace.
    Prosze odpisac na email caissa@neostrada.pl
    Z gory dziekuje.

Nie zarejestrowany
    Guest

przepuklina u osoby starszej

moja babcia miala operacje na przepukline lecz po jakims czasie ona wrocila . Co ma znowu zrobic zeby zniknela ??? Na odpowiedzi czekam na emailu profilo@o2.pl DZIEKUJE!!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Przeuklina w cizy

A co jesli podejrzewam ze mam przepukline a jestem w ciazy wiem ze to paskudna choroba jako dziecko ja mialam a moja mama nie dawno takze ale ona juz rok po operacji nadal ma komplikacje dlatego boje sie bo jestem w ciazy z pierwszym malenstwem

Nie zarejestrowany
    Guest

duży brzuch

po operacji przepukliny kresy białej nadal mam bardzo duży brzuch,nie wiem czy to jest normalne,jak długo ta siatka się wchłania.prosze o odpowiedz na emailu pawelkoch@talktalk.net

Nie zarejestrowany
    Guest

może ktoś mi odpowie

jestem w 34 tygodniu ciąży i strasznie mnie boli podbrzusze po lewej stronie bylam na to w szpitalu lecz lekarze twierdza ze to z przemeczenia ale teraz nic nie robie a ból nie ustępuje....czy to może być przepuklina...???

Nie zarejestrowany
    Guest

przepuchliona zniknela

mialem przepuchline i dlugi czas nie zwracalem na nia uwagi do czsu kiedy uwiezla udalo mi sie ja uwolnic i po tym zaczolem nosis pas chieurgiczny przepuchlina poddlala sie i teraz nie ma sladu dzwigam rozne roznosci i nic mi nie jest sam jestem podziwu

Nie zarejestrowany
    Guest
    Autor tego artykułu zapomniał że żyje w pl.
    "Przepuklina powinna być szybko operowana" czy jakoś tak .
    W moim przypadku "chirurg" nawet nie widząc mojej przepukliny dał mi skierowanie na oddział chirurgiczny za dwa miesiące .

tselis@hol.gr
    Guest

Przepuklina sama nie zniknie przyczyna przepukliny brzusznej

Przepuklina sama nie zniknie .Jak wyleczyc przepuklinę brzeszną

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości