+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57
    Nie zarejestrowany
    Guest

Co pomoże na nieświeży, nieprzyjemny oddech?

mam go ito mój problem .... zdrowe zęby , migdały mi nie dokuczają . Brat też ma ten problem mył zdrowe żęby wiele razy tez je płukał migdały mi nie dokuczają ,ale znów wrócił nieprzyjemny zapach z ust . Sama stosowałam cynk organiczny oraz natura fresh przez ok .6 m-cy ........i co dalej mam z tym zrobić
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-11-14 o 17:02

Nie zarejestrowany
    Guest

oddech smoka

No właśnie, ten problem powinien doczekać się większego zainteresowania ze strony lekarzey gastrologów, bo z własnego doświadczenia wiem, że każdy mówi i radzi co innego, a gdy nie widać wyrażnej poprawy, zdarza się, że lekarz mówi: to ja się wycofuję, nie widzę innej drogi, nie jestem w stanie ponmóc. A my, pacjenci, nie wiemy np. jak długo można przyjmować takie preparaty jak fresh natura itp. Jesli czyta to jakiś dobry, mądry lekarz i podjął by sie udzielenia pomocy, byłabym bardzo wdzięczna, podam więcej danych. Na razie dziękuję.

Nie zarejestrowany
    Guest

oddech doslownie jakby ktos puscil bąka :( masakra

ja to juz nie wiem zupelnie co robic. sama juz nie wiem skad to sie wydobywa. zaden lekarz mi nie pomogl od 10 lat sie z tym borykam i wydaje mi sie ze sie pogorszylo.ludzie zatykaja nos doslownie.przyjemne to nie jest.chcialabym zapasc sie pod ziemie.obgaduja mnie.widze to ukradkiem gadaja.nikt nic nie mowi, ale ja wiem, ze kazdemu to przeszkadza.nie chce mi sie zyc i mam mysli samobojcze przez to.to jest straszne...

Nie zarejestrowany
    Guest

:)

Nie no nie martw się x) ja gdy chcę sie pozbyć nie świeżego oddechu jem cytryne pomaga !!

Nie zarejestrowany
    Guest

Co robic?

Ja tez mam ten problem;( nie wiem jak sobie poradzic! mam wyleczone zeby sa zdrowe...tylko zastanawia mnie jedno gdy cos zjem zapach jakby ustaje a gdy jestem glodna wtedy sama czuje ten przykry zapach w dodatku wstajac rano i umyjac zeby po jakiejs godzinie czuje jakby pulsowalo mi cos w zebach bola mnie dziasla i wtedy jest ten okropny zapach;/ to jest okropne!plukam szlawia jame ustna mysle ze to zapalenie ale nie wiem...pomocy co mam robic;/

Nie zarejestrowany
    Guest

ja juz stracilam nadzieje...

nikt mi nie moze pomoc od ponad 15 lat... wszystko zaczelo sie, gdy mialam 11 lat. Od tamtej pory borykam sie z tym problemem... Mam obsesje na punkcie mycia zebow, w gardle zadnych bakterii, wszystkie wyniki prawidlowe, a przykry zapach poprostu jest!!!! zaczynam juz myslec, ze niektorzy tak maja i nie da sie tego zwalczyc....

Nie zarejestrowany
    Guest

oddech smoka

moje dwie cörki tez mialy nieprzyjemny zapach z ust,czasem mi sie dzwigalo jak przyszly sie przytulic do mnie,wizyta u dentysty potem lekarz dzieciecy i laryngolog,pobrali im pröbki wymazu z gardla i okazalo sie ze majä w ustach bakterie,dostaly antybiotyk i jak rekä odjol!!!!pomoglo!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

ja juz tak nie mam ;)))

bylo to moim problemem przez pare lat... w moim przypadku i jestem przekonana, ze u wiekszosci Was rowniez przyczyna jest bakteria na zoładku helicobacter pylori... Wlasnie on powoduje nieprzyjemny zapach z ust !!!!!!!!!!!!!!!!! polecam gastroskopie. dostaniecie 2 antybiotyki i problem mija- glowa do gory :***

Nie zarejestrowany
    Guest

Najgorsze jest to że:

1. Jak z kimś rozmawiam to zawsze ta osoba przeciera nos.( nawet jak żuje gumę)
    2. Nie ruszam sie z domu bez gumy do zucia.
    - co do gum, do tego to doszło że jak jestem z kimś, po kryjomu biorę sobie gumę do ust).
    3. Gdy chce cos powiedzieć, nie mogę, bo myślę że ktoś poczuje mój odór.
    4. W szkole na lekcjach siedzę cicho, przez co mam gorsze wyniki w nauce .
    5. Psychika i pewność siebie siada jak nic.
    6. Myje zęby po każdym posiłku, płuczę jamę ustną płynem i nic!
    7. Rano jak wstanę muszę od razu otworzyć okno, bo się nie da wysiedzieć.
    8. Jak jadę z kimś w samochodzie i o czymś mówię to bardzo często ktoś sobie uchyla okno. (przygnębiający widok) Zawsze na pytanie, po co to robi, mówi że mu gorąco. ( taaa, jasne )
    9. Powieszę się jak się tego nie pozbędę.
    10. Właśnie 6 min. temu myłam sobie zęby i znowu czuje ten smród !

Nie zarejestrowany
    Guest

Helicobacter przyczyną nieświeżego oddechu

Posłuchajcie mnie uważnie. Mój kłopot zaczął się gdy miałem 8 lat w tej chwili mam 32 lata więc możecie sobie wyobraźić co o mnie mówią, śmierdzi mi z buzi od 3 minuty jak tylko coś zjem aż do momentu kiedy położę się spać. Pomieszczenie po moim śnie muszę wietrzyć 10 min jest to życiowa katastrofa ALE PAMIĘTAJCIE NIGDY NIE WOLNO SIĘ PODDAWAĆ!!! próbowałem wszystkiego co tylko było możliwe. Najpierw przywrócenie prawidłowego uzębienia, migdałów, wszelkiego rodzaju badania i nic!!!!! smród trawał na stanowisku.
    Wyobraźcie sobie, że wszystko co dobre stało się przez przypadek...... Nigdy nie chorowałem na zapalenie oskrzeli, aż mi się przytrafiło doktor przepisał lek KLABAX 500mg 2x dziennie co 12 h ( antybiotyk ) ,leczyłem oskrzela i przestało mi śmierdzieć z buzi SZOK!!!!
    przeczytałem ulotkę i pisze jak BYK niszczy bakterię w żołądku HELICOBACTER PYLORI. Owa bakteria się zagnieździła u mnie w żołądku w wieku 8 lat!!!! i mogła żyć do końca moich dni. Ludzie pamiętajcie, jeżeli macie podobny problem idźcie do lekarza, zróbcie badania na obecność tego gówna i pozbądźciie się tego raz na zawsze. I żyjcie długo normalnie i szczęśliwie. Pozdrawiam wszystkim dotkniętych tym kłopotem. Nie dajcie się tej bakterii.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-11-14 o 17:04

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości