+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57
    Mileczka
    Guest

Wszy okropny problem

ostatnio coraz częściej słyszy się o wszach. Sama wybiorę się do apteki, aby coś kupić przeciw tym pasożytom.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Bardzo skutecznym preparatem na wszy jest Harton, na bazie silikonu i nafty kosmetycznej - sprawdzone jak dzieci przyniosły wszy ze szkoły. Dodatkowa zaleta ze jest niedrogi

Nie zarejestrowany
    Guest
    u mnie zadziałał szybko płyn sora z dimetikonem. Właściwie już po pierwszym użyciu było już po sprawie. I dobrze, bo bałam się, że drugie dziecko się zarazi...

Nie zarejestrowany
    Guest

Wsza

Mam.problem z jajami wszy od tygodnia uzywalam duzo preparatow i jaja zostaly wyczesuje je ale niechca spasc d
    Denaturatem nawet probowalam i zostaly jaja.vo zrobić ? Prosze o pomoc bo sie wykoncze

Nie zarejestrowany
    Guest

Zrob porzadek z wszawica

Najlepszy srodek ktory zadzialal u mojego dziecka to dalacet plyn inne srodki likwidowaly problem tylko na chwile bo gnidy zostawaly a dalacet zlikwidowal zarowno wszy jak i gnidy .wlasnie mialo przeglad w szkole i czysti😀

wiolkaa
    Guest

wszy

Zawsze jak ktoś się boi, że od kogoś wszy mogą przeskoczyć to można zainwestować w gumki Cichowsza. Tania i skuteczna ochrona, a przy tym bardzo dyskretna. Moja córka nawet sobie sprawy nie zdawała, że miała we włosach jakieś inne gumki. Zawsze jej upinam włosy, więc po prostu w pewnym momencie zaczęłam używać tych gumek odstraszających wszy i widać, że podziałały, bo żadnych pluskiew we włosach nie znalazłam.

kamila11
    Guest

wszy

Dobrą skuteczność mają naturalne gumki do włosów CICHOwSZA, używaliśmy ich u córy jak w szkole miała epidemię wszy i przeszła przez nią bez zarażenia się.

Weroniczka
    Guest

polecam

Ja rowniez jak koleżanki wyżej polecam Gumki Cichowsza

karolina11
    Guest

wszy

Polecałabym Cichowsza na wszy. Ogolnie moim zdaniem przy wszach to trzeba być bardzo ostrożnym i ryzyko do minimum sobie ograniczań bo jak już wszy przeskoczą i się zagnieżdżą do naprawdę czeka człowieka duża walka żeby się ich pozbyć. Preparat chroni dobrze, odkąd córka te gumki we włosach nosi to jest spokój.

milena11
    Guest

wszy

Długo są w stanie przed wszami chronić gumki Cichowsza, córka już miesiąc z nimi chodzi i żadna wesz się nie przyplątała.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości