+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
    Nie zarejestrowany
    Guest

Alergia czy przeziębienie?

czy np taki jak niemiecki Thomas TT Aquafilter będzie odpowiedni?

Nie zarejestrowany
    Guest

Do Womy

Bardzo wazne, zeby odkurzacz mial duza moc i sile ssaca i w przypadku alergikow, zeby posiadal filtr HEPA. Z tego, co doczytalem, to ten o ktory pytasz (dokladnie model TWIN TT AQUAFILTER) jest idealny. Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

...

Czy mogę spytać, gdzie ten odkurzacz można obejrzeć w realu? Czytałam dużo pozytywnych opinii i korci mnie, żeby taki sobie sprawić.

Nie zarejestrowany
    Guest

Gdzie kupić?

patunia, wejdź na stronę producenta - tam są adresy sklepów, w których sprzedawane są te odkurzacze Thomasa
    http://www.robert-thomas.com.pl/gdzie_kupic.html

Nie zarejestrowany
    Guest

katar całoroczny

witam. mam katar caloroczny.. stwierdzono go u mnie pare lat temu mam go doscy.. w lecie suchosc w nosie zima ciagle leci.. czy jest jakis sposob pozbycia sie go ?

Nie zarejestrowany
    Guest

katar

Moze kuracja antybiotykiem pomoze? bo to moga byc w rzeczywistosci zatoki,a nie tylko jakiśtam katar. dlatego warto zapytac o rade swojego lekarza, i to jak najszybciej. bo jesli to cos powazniejszego,to pewnie zaleci punkcje zatok,a to akurat niezbyt przyjemny zabieg.

Nie zarejestrowany
    Guest

Leczenie

Najlepszym sposobem na pozbycie się alergii jest odczulanie (immunoterapia). Tak jak opisano to w artykule wyżej polega na poddaniu się serii szczepień. Dużo informacji na ten temat znajdziesz na alergianapylki.pl. Mam nadzieje, że to Ci się przyda.

Nie zarejestrowany
    Guest
    <p>To wszystko jest własnie strasznie dziwne i najlepiej jesli taka diagnoze podałby lekarz. U nas z powodu chodzenia do przedszkola tez sa czeste przeziebienia,ale ja podaje probiotyk ,oraz staram sie hartowac dzieci.Na testach jeszcze nie bylismy.</p>

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ale probiotyk nie zaszkodzi ,zwłaszcza w takich dolegliwościach.Mozesz podac dziecku enterol.
    Wtedy oczywiście kiedy pojawia sie biegunka i nie dokońca wiemy czy to zatrucie,alergia czy coś innego.

Nie zarejestrowany
    Guest

Alergia na zwierzęta

alergia czy katar, trudna sprawa, na katar u mnie zawsze pomagają kropelki, 3 dni i po sprawie, udają się w takim czasie zazwyczaj, natomiast alergia to już trudniejsza sprawa, lepiej się wcześniej skonsultować z lekarzem, ale przyznam się, że znam sposób gdzie lekarz dziecku mojej siostry zalecił zmianę klimatu i katary i kaszel wszelkiego rodzaju przeszły, warto zatem sprawdzić czy trzeba brać leki odczulające czy poinhalować się nad morzem
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-11-14 o 14:57

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości