+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Nerw w oku

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Toruń

Nerw w oku

Witam.

Od jakiegos czasu mam drobny problem z okiem, a mianowicie w prawym oku z prawej strony i u dołu czuje a nieraz widze jak mi sie galka oka rusza, napoczatku mnie to nie martwila ale teraz zaczyna denerwowac ... czy ktos z Was mial taki problem , albo jak go najłatwiej rozwiazac.

z gory dziekuje

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Witam, niestety zmagam sie z podobnym problemem. I to juz od przeszlo dwoch miesiecy Odkąd rano otworzę oko, powieka skacze mi przez calutki dzień :!:
    Ponieważ mam problemy ze wzrokiem i ok 12 h dziennie spedzam przed komputerze byłam pewna że problem tu właśnie tkwi. Udałam sie więc do okulisty gdzie dowiedzialam się że przyczyna tkwi gdzie indziej.
    Prawdopodobnie podczas wizyty u dentysty (2 miesiące temu wyleczyłam wszystkie i tu sie zaczęło) gdzie kanałowo miałam leczone dwa zęby (4 i 5 po tej samej stronie) został uszkodzony nerw. Polecono mi zrobić rtg żeby wykluczyć ziarnine (czy podobnie). Nie wiem jaki to ma związek.
    Być może ktoś już zmagał sie z podobnym problemem. Proszę o porade.

3. ROŚLINY LECZNICZE, które mogą dobry wpływ na OCZY Dlaczego jaskra jest niebezpieczna? Wywiad z okulistą, prof. Jerzym Szaflikiem Choroba leniwego oka - gdy jedno OKO widzi prawidłowo, a drugie nie STOŻEK ROGÓWKI: objawy, przyczyny i leczenie stożka rogówki
    Nie zarejestrowany
    Guest
    elo
    kurde poradźcie coś, jak wstałem rano tak prawa powieka mi mruga non stop i aż łzy mi lecą z tego oka, może siedzę blisko monitora ale innego powodu nie kojarzę. jak się tego pozbyć ?? ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Drgające mięśnie

Spoko to tylko brak magnezu. Za dużo kawy pijecie albo za mało go w waszej diecie. Ja też miałem podobne problemy i dotyczyły nie tylko drgających mięśni poruszających oczami. Po zastosowanie suplementów z magnezem problem przestał mnie dręczyć. Tylko nie popijajcie magnezu kawą bo ta hamuje jego wchłanianie.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości