+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ratuj stawy, dbaj o chrzastkę

Mam 31 lat i już od wielu lat puchły mi po dłuższym staniu lub siedzeniu kolana.Pózniej przyszło podczas wstawania ból i stukanie w stawie wiec zgłosiłam się do swojego lekarza rodzinnego on rozpoznał artrozę i skierowal do specjalisty. Jestem 1 mieś.po zastrzykach w oba kolana naturalnego specyfiku Zeel ustąpiło 95% bólu ,kolana już nie puchną i jestem zadowolona bo już od wielu lat nie chodziłam bez bólu i wieczorów z opuchniętymi kolanami co czasami doprowadzało że nie mogłam normalnie się poruszać polecam.

Nie zarejestrowany
    Guest

Rzepki

Mam dziecko w wieku 12 lat z rozpoznanie chondromolaji rzepek w obydwóch kolanach ,po 3 latach rehabilitacji i zastrzykach w oba kolana (lekarstwo kosztowało2500. ) nie ma poprawy ,Córka ma problemy z chodzeniem a ból towarzyszy jej na codzień tak jak i obrzęki i wysieki z kolan.Obecnie oczekujemy na zabieb artroskopii ,już 6 miesięcy.Chciałam powiedzieć że jest to żenujące ,że z tym bólem nie możemy wygrać i na leczenie czekamy tak dłubo .A przecież chodzi tu o cierpienie dziecka .Może to błą poprzednich lekarzy co przez 6 lat nie potrafili określić choroby i leczyli ma córkę na płaskostpoie co wydało się po latach było absurdam.Mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej,trafili śmy pod skrzydła dobrych lekarzy

Nie zarejestrowany
    Guest

Rzepki

Mam dziecko w wieku 12 lat z rozpoznanie chondromolaji rzepek w obydwóch kolanach ,po 3 latach rehabilitacji i zastrzykach w oba kolana (lekarstwo kosztowało2500. ) nie ma poprawy ,Córka ma problemy z chodzeniem a ból towarzyszy jej na codzień tak jak i obrzęki i wysieki z kolan.Obecnie oczekujemy na zabieb artroskopii ,już 6 miesięcy.Chciałam powiedzieć że jest to żenujące ,że z tym bólem nie możemy wygrać i na leczenie czekamy tak dłubo .A przecież chodzi tu o cierpienie dziecka .Może to błą poprzednich lekarzy co przez 6 lat nie potrafili określić choroby i leczyli ma córkę na płaskostpoie co wydało się po latach było absurdam.Mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej,trafili śmy pod skrzydła dobrych lekarzy

Nie zarejestrowany
    Guest

Rzepki

Nie zarejestrowany
    Guest

Rzepki

Nie zarejestrowany
    Guest

bóle stawów

Podzielę się moimi doświadczeniami na temat zmniejszenia bółów stawów. Najważniejsze to ruch,odpowiednia dieta i oczyszcznie organizmu z toksyn. W starszym wieku np.tai czi, joga - najlepiej pójść choć raz do instruktora i potem samemu wykonywać w domu.D ieta : jak najmniej węglowodanów i skrobi (nie wolno łączyć w jednym posiłku) a jak najwięcej warzyw i owoców ( zawierających mało cukru). Najlepiej postarać się o indeks glikemiczny produków i starać sie do niego stosować. Oczyszczanie organizmu : okresowe np.1-2 dniowe głódówki pijąć soki oraz picie kropli ojca Grzegorza "Nefrobonisol" lub wywaru ze słomy owsianej lub wywaru z łupin ziemniacznych z rdestem ptasim lub octu jabłkowego i soku z cytryny (przemiennie). Kolejna ważna sprawa to oddychanie przeponowe - najwiecej toksyn usuwane jest z prawidłowym oddechem : wciagamy powietrze nosem powoli , głęboko aż dojdzie do brzucha, zatrzymujemy moment i powoli wypuszczamy ustami jak najdłużej (kilka razy)

Nie zarejestrowany
    Guest

artroza w kolanach

do Aleksa_h
    A jak się czujesz teraz?

Nie zarejestrowany
    Guest

rzs

zachorowałam nagle,najpierw zaatakowało mi stawy u rąk,na szpital czekałam pół roku,połykałam Aspikam,dolegliwości powróciły,doszły do tego skutki uboczne typu ból brzucha,afty w jamie ustnej,odstawiłam lek i choroba powróciła podwójnie zaatakowała stawy w nogach!co mam robić?

Nie zarejestrowany
    Guest

Chondromalacja rzepki

Po wykonaniu rezonansu mam następujący wynik chondromalacja 2/3 stopnia u podstawy rzepki czy chondromalacja u podstawy rzepki jest trudna do wyleczenia.

Nie zarejestrowany
    Guest

bóle stawów

Witam, przez ostatni miesiąc bolał mnie staw kolanowy.Dzis poszedłem do lekarza.Po 1 min obejrzeniu kolana stwierdził że moją chrząstka w kolanie ma ubytki i zalecił zabiegi laserowe(kuracja za 300 zł którą musze powtórzyć po 2 miesiącach).Stąd moje pytanie czy lekarz po tak krótkim badaniu mógł stwierdzić u mnie takie schorzenie nie robiąc zadnego zdjęcia rtg lub usg kolana?Dodam że kolano teraz boli mnie sporadycznie ,jedynie przy klękaniu jest ból który da się wytrzymać.Nie chciałbym wyrzucić w błoto 600 zł bo mnie na to nie stać,ale nie chciałbym mieć większych problemów z kolanem.Czy warto iść do innego specjalisty?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości