+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
    Nie zarejestrowany
    Guest

W trosce o stawy i sprawny ruch

Wiedziałam, że witamina D, wapń, kolagen są dobroczynne dla stawów i kości, ale nie wiedziałam, że imbir ma takie właściwości.

Nie zarejestrowany
    Guest

re: wapń, kolagen, witamina D...ale imbir?

O tak, kolagen zwłaszcza. Przekonałam się na własnej skórze ostatnio, a raczej na własnych stawach jak dobrze na nie wpływa. Biorę sobie kolagen w proszku, który rzeczywiście wspomaga regeneracje tkanki kostnej i chrzęstnej.

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak kolagen to pewnie przekonałaś się na własnych stawach i na własnej skórze, bo przecież on nie tylko jest budulcem stawów i kości, ale też skóry. A jaki suplemnet dokładnie bierzesz?

Nie zarejestrowany
    Guest

Dokładnie Stawo-vit. Zażywam codziennie. Zaleca się stosowanie przynajmniej przez 2-3 miesiące, ale ja mam zamiar wprowadzić na stałe, tak jak witaminy.

Nie zarejestrowany
    Guest

A w jakiej to jest cenie?

Nie zarejestrowany
    Guest

Zależy gdzie kupisz. ja widziałam nawet za 38 złotych a w niektórych miejscach można go dostać za 50. Więc musisz dobrze poszukać jeśli chcesz kupić taniej. No i tak na miesiąc starcza jedno opakowanie. Ale to wydatek, który chyba się opłaca skoro tak jak zauważyłaś wpływa na stawy, kości a nawet na skórę

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moja mama stosuje maść i tabletki Traumeels. Dobrze jest też uzupełniać dietę kolagenem, żelatyną pod różną postacią (galaretki np.). Na pewno uprawianie sportu jakiegoś też może wzmocnić stawy - oczywiście z rozsądkiem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    To prawda, że tabletki Traumeel s są godne polecenia. Są na tyle mocne, że uśmierzają ból stawów, a jednak są łagodne dla żołądka. Przy długotrwałej walce z bólami stawów, jest to bardzo istotna zaleta, bo tabletki przeciwbólowe które do tej pory przepisywał mi lekarz bardzo zniszczyły mi żołądek.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam, z zawodu jestem biochemikiem i nie jedno na temat stawów i zwiazków jakie są skuteczne mogłabym się wypowiedzieć ale do rzeczy. Nasz organizm z czasem podlega procesom starzenia. Doskonale to jest widoczne na naszych stawach i skórze. W naszej tkance łącznej naturalnie występuje kwas hialuronowy (HA). HA jest smarowaniem dla naszych stawów, dzięki czemu mogą się one sprawnie poruszać. Jednocześnie HA nawilża naszą skórę. HA pomaga naturalnie wspierać i nawilżać stawy, bo ma zdolność wiązania wody i to w ilosci 1000 razy większej niż wynosi jego masa. Naturalny preparat jaki znam zawierający kwas hialuronowy to Active HA firmy Forever sprowadzany ze Stanów i rozprowadzany w kraju przez dystrybutorów tejże firmy. Znam jednego dystrybutora forevera kto zainteresowany mogę podać maila: ualoes@interia,pl

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też słyszałam o tych tabletach, co prawda różne opinie, a sama nie stosowałam więc ciężko mi wyrazić swoją opinię na ich temat. Nie powiem też nic nowego, że jestem zwolenniczką jazdy na rowerze i uważam, że ja i mój Talon Gianta jesteśmy sposobem na bolące stawy

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości