+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Nie zarejestrowany
    Guest

ból cewki moczowej po cewnikowaniu

wie ktoś może, co zrobić, żeby nie bolała cewka moczowa po cewnikowaniu. jestem kilka dni po operacji, do której byłam cewnikowana i nadal odczuwam ból przy oddawaniu moczu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    ból przy oddawaniu moczu jeszcze będzie przez jakiś czas towarzyszył ,można brać tabletki Żurawit , lub Furagin tylko te drugie są na receptę .

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja akurat łykałam Prouro, bo ma w składzie wyciąg z żurawiny i wit.C - zawsze po nich mi przechodzi ból cewki moczowej.

Nie zarejestrowany
    Guest

prouro jest dobre

ja też łykałam prouro - zalecił mi je urolog po operacji, gdzie też byłam cewnikowana. wyłykałam całe opakowanie i nie miałam od tej pory problemów z pęcherzem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    możesz łykać Prouro, na pewno nie zaszkodzi, ale jeśli ból będzie się nadal utrzymywał, to idź do lekarza i zrób badanie moczu, bo być może masz jakiś problem z cewką, albo to początek zapalenia pęcherza.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Malbork
    Hm ja tez czułam ból przez jakiś czas nie pamiętam dokładnie ile ale coś koło tygodnia napewno
    to normalne ze boli w koncu jakas tam ingerencja byla
    jak nie przejdzie to warto sie do lekarza udac ale powinno byc ok !

Nie zarejestrowany
    Guest

Pecherz

Teściowa była cewnikowana w szpitalu przez tydzień. Teraz czuje jakiś dyskomfort i parcie na pęcherz a czasem ani kropelka moczu nie wyplynie

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości