+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75
    rudzioch
    Guest
    to jest najgorsze uczucie jak nie wiadomo skąd się u nas biorą gazy i wzdęcia. Zostałam przebadania od a do z i ni c nie wyszło, a wzdęcia i gazy zostały. Zawsze mam przy sobie tabletkę ulgasimu, szybko działa, wiec na randce albo na spotkaniu biznesowym przy jedzeniu, nie muszę się wstydzić, że coś mi się wymsknie wtedy kiedy nie trzeba.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Oprócz czegoś z symetikonem warto brać probiotyk. Stosuję flostrum i to z powodzeniem. Po prostu może czasem wystarczy wyregulować układ pokarmowy, a dobry probiotyk najlepiej na to pomoże. Oczywiście wyeliminowanie z diety tego, co szkodzi również będzie kluczem do sukcesu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Najważniejsza jest dieta, nie oszukujmy się. Jeśli źle się odżywiasz nigdy nie będziesz zdrowy, a twój organizm stanie się wypadkową śmieciowego jedzenia. Suplementacja to jest dobre rozwiązanie, wzmacnia i wpływa na jelita. Sama korzystam z probiotyku i suplementu herbaya. Dzięki temu nigdy nie mam kłopotów z wzdęciami lub bólem brzucha.

Nie zarejestrowany
    Guest
    dobra jest intesta plus dodatkowo dieta, to połączenie idealne na jelita, praca jelit jest w końcu normalna, stolec też jest normalny, a ni za twardy ani za miękki.

veaa
    Guest
    probiotyki na pewno mają dobry wpływ na jelita i trawienie, chociaż żeby zobaczyć efekt to jednak trzeba dłużej je brać, jak robi mi się brzuch jak balon to biorę ulgasim. Szybko działa, już po jednej kapsułce, brałem inny preparat z tym składniim to trzeba się było nabrać tych kapsułek tutaj wystarczy jedna

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości