+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 63
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Uważam, że trzeba się dokładnie przebadać i poważnie rozważyć własną dietę. Moim zdaniem złe jedzenie w większości przypadków odpowiada za nasze kłopoty ze zdrowiem. Do tego dochodzi jeszcze czynnik stresu, który niszczy cały organizm. Miałam kłopoty z nadwrażliwością jelit i leczyłam się Debutirem, żeby uniknąć kłopotów z wzdęciami i biegunką.

molowa
    Guest

wzdecia

Zawsze miałam płaski brzuch, nawet jeśli bardzo dużo zjadłam. No i nagle już taki nie jest. Po jedzeniu smażonego, tłustego, fast foodów wzdyma mnie okropnie i gazy dochodzą. Ktoś mi wspomniał o ulgasimie i rzeczywiście po kapsułce ulga spora, brzuch wrócił do normalności. Znowu mogę jeść na co mam ochotę

Nie zarejestrowany
    Guest
    nie wiem, czy ktoś o tym wspominał, ale wzdęcia najprawdopodobniej wynikają ze źle skomponowanej diety i nad tym trzeba na początek się skupić. a jeśli już to się nam uda, to i tak wiadomo, że czasem zdarzy się grill, impreza czy coś w tym stylu, kiedy zjemy za dużo lub za tłusto, a wtedy warto sięgnąć po coś, co działa szybko, cyzli ulgasim.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mi się wszystko poprawiło po debutirze. Jelita się wyciszyły i nie mam wzdęć. Unormowały się nawet wizyty w toalecie. W diecie zrobiłam kilka zmian, lepiej nie ryzykować powtórki z rozrywki.

Nie zarejestrowany
    Guest
    kiedyś częściej zdarzały mi się wzdęcia, ale odkąd jem mniej tłusto i mam w diecie więcej błonnika — otręby żytnie o smaku żurawiny to jest totalny mistrz! — wzdęcia zdarzają mi się bardzo, ale to bardzo rzadko. ale jak już się zdarzą to bardzo szybko radzę sobie z nimi biorąc kapsułki ulgasim.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mnie pomogła Intesta na wzdęcia. W zasadzie już na samym początku poczułam ulgę, ale jak wiadomo dla pełnej skuteczności trzeba przejść dugotrwałą kuracje

Nie zarejestrowany Start
    Guest

Czesto wzdęcia? Zapobieganie gazom - porady

Witam,
    nic tak nie jest uciążliwe i czasami bardzo krępujące jak gazy i to wtedy gdy jestesmy na jakims waznym spotkaniu . Wzdecia to tez nic milego . I nie odkryję tu Ameryki jeśli napiszę że najskuteczniej pomoże jeśli zadbamy o swoje jelita w kontekście regeneracji flory jelitowej. Bo to właśnie zły stan flory uniemożliwia prawidłowe trawienie. A jak trawienie jest zaburzone to często rezultatem tego są właśnie zgaga, refluks, gazy i wzdęcia. No oczywiscie rowniez problemy z wypróżnianiem oraz biegunki, zaleganie w żołądku też i można by tu jeszcze powymieniać kilka innych uciążliwości złego trawienia ale lepiej skupic sie na tym jak temu zapobiec. Wiec najlepiej zrobic taka 3 albo 4 miesieczna probiotykoterapie i pic dobry probiotyk albo koncentrat probiotyczny może być joy day bo jest w formie płynnej i szybsze daje efekty. Tak więc 3 razy dziennie po posiłku przez tych 3 miesiące a potem aby utrzymać wypracowany efekt - tak to nazwijmy dla uproszczenia - raz dziennie ale codziennie. Wtedy wszystkie te w/w dolegliwości łagodzą sie albo całkowicie mina (czasem to bardzo indywidualna kwestia)

Patryyk
    Guest

Czesto wzdęcia? Zapobieganie gazom - porady

Przeczytałem w necie taki tekst odnośnie wzdęć i uwazam ze cos w tym jest:

"Sposób na wzdęcia w 4 krokach:
    1.Brak wzdęć = Dobra flora w jelitach.
    2.Dobra flora w jelitach = Picie PROBIOTYKÓW, koncentratów probiotycznych.
    3.Picie PROBIOTYKÓW, koncentratów probiotycznych = Dobre trawienie.
    4.Dobre trawienie = Brak wzdęć."

Nie zarejestrowany Kostek
    Guest
    Mnie pomaga na wzdęcia i ogólnie na trawienie picie probiotyków. Bo probiotyk chyba jak żaden inny suplement nie wpływa tak dobrze na równowagę flory w jelitach a co za tym idzie na pomoc w trawieniu.

Marrccin
    Guest
    Teraz też jestem taki mądry i wiem że flora w jelitach to, to o co trzeba w pierwszej kolejności zadbać aby m.in. pozbyć sie wzdęć. Ale zanim do tego doszedłem to wrzucalem w siebie wszystkie te ...gasty etc. co jeszcze bardziej pogarszalo stan mojej flory jelitowej. Teraz pije probiotyki. I tu mala podpowiedz dobrze jest je pic albo w trakcie jedzenia albo bezpośrednio po jedzeniu np 20 ml koncentratu probiotycznego na szklankę wody przynajmniej raz dziennie. I to powinno pomoc. No chyba ze ktos ma chroniczne wzdęcia to raczej wtedy powinien pic 3 razy dziennie taki koncentrat według zaleceń na etykiecie/ulotce.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości