+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 76

Widok mieszany

Nie zarejestrowany
    Guest

Czesto wzdęcia? Zapobieganie gazom - porady

artykuly sa bardzo rozwiniete ale nadal nie wiem co mi jest , opisze krotko moje objawy a moze ktos mi pomoze. Mam straszne wzdecia, czesto mi sie odbija ale wtedy mam nieprzyjemny smak w ustach, raz mam biegunke a raz wrecz odwrotnie, mam wiatry, brak apetytu , oslabienie . Jak ktos wie co moze mi byc prosze napisac . Z gory dzieki pa
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-06-13 o 10:32

Nie zarejestrowany
    Guest

gazy wzdęcia

prosze pomocy mam takie gazy wzdęcia ze nie wiem co robic lezenie na brzuchu nie pomaga mam 19 lat jestem kobietą gazacja lapie mnie zawsze wieczorami pomocy !

Nie zarejestrowany
    Guest

bol brzucha

Od tygodnia mam problemy z brzuchem. Najpierw dostalam rozwolnienie i jak bylam u lekarza przepisal mi lekarstwo. Po zazyciu dwoch tabletek na raz (w aptece) przeszlo rozwolnienie na 3dzien i dostalam zatwardzenie. Teraz mam gazy i zmuszam sie do oprozniania. Nie bralam zadnych dodatkowych tabletek. Mam bardzo wrazliwy zaladek ale to co teraz sie dzieje to juz dawno nie mialam. Jesli ktos moze mi odpisac to bardzo prosze: Minolog@aol.com
    Z gory dziekuje.
    Bozena

Nie zarejestrowany
    Guest

brzuch

przewraca mi sie chyba powietrze w brzuchu, dokladnie w jelitach, czesto oddaje gazy, odbija mi się nawet jeśli nie jadłam nic od jakiegoś czasu, czy są to wzdęcia ? po zjedzeniu duzej dawki pozywienia nie czuje się najedzona, i dalej mi to `powietrze` lata po brzuchu, pomoze ktoś ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Przyczyna wzdęć u każdego może być inna

Sluchajcie kochani, kazdy problem nalezy traktowac indywidualnie, bo kazdemu moze dokuczac cos innego. Ja od poltora tygodnia mialam ogromne bole podbrzusza (myslalam, ze to moga byc jajniki), od 5 dni bol sie zaczal przesuwac wyzej i na tyl plecow tak jakby na nerki... (2 lata temu mialam odmiedniczkowe zapalenie nerek, wiec myslalamze to wrocilo), ogolnie oslabienie organizmu, nogi jak z kamienia, ledwo co chodze i przy tym kregoslup boli caly czas... Brzuch nadety, nawet jesli nie jem duzych porcji. Wczoraj pojechalam do szpitala aby zrobic badania, okazalo sie ze ze to nie nerki, a nagromadzone powietrze w jelitach, ktore powoduje bol brzucha i innych czesci ciala, poniewaz bol promieniuje.. Wydano recepte na tabletki. Kazdy z Was powinnien isc do lekarza i zroboic badania moczu i krwi, zrobic testy na bakterie Helicobacterpylori i ewentualnie E coli. Sprawdzic na jaki produkt zywnosciowy jestescie uczuleni (ja np, na mleko, biale pieczywo i warzywa straczkowe) i omijac te produkty. Wiem ze badania w laboratorium nie sa tanie aby robic testy na kazdy osobny produkt ale mniej wiecej sprawdzic takze metoda prob i bledow, co trawicie a czego nie. Tyle z mojej strony. Zycze zdrowia
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-06-13 o 10:33

Nie zarejestrowany
    Guest

wzdęcia

Ja mam te sameobjawy co opisujecie dziewczyny i jestcoraz gorzej.Obserwuje organizm ,mam dietę lekkostrawną ale nic nie pomaga.Nasila się wszystko popołudniu a wieczorem nie mogę chodzić,bo mam taki nadęty ,ciężki brzuch.Całe ciało Mnie wówczas boli ,kręgosłup,wszystko.Niemam już sił,straciłam motywację i chęć do wszystkiego.Łudzę się że objawy ustaną ale niewiem kiedy.Próbowałam cherbatek miętowych,z koperkiem i innych specyfików .Jem otręby,tabletki z błonnikiem ,nie jem cebuli,brokół,innych strączkowych warzyw .I nic!Zdesperowana
    A jak sobie pomyslę żejutro mam iść do pracy i każdą minutę będę kontrolować żeby tylko wiatry nie poleciały to Mnie strach oblatuje.mam dość

Nie zarejestrowany
    Guest
    Piekny komentarz wystąpienie zależy od pośpiechu, nie śpieszę sięi od błędów dietetycznych. Piękny po prostu Chleb, szynka masło i herbata to jest błąd diietetyczny.Nie wiedziałem pierwszę słyszę. Czyli czekolada, chipsy to jest zdrowe odżywianie, nie wiedziałem Dziękuję za przybliżenie mi informacji które jedzenie jest zdrowe. Codziennie się zdrowo odżywiam i są problemy więc ten artykuł jest bezsensu.

Nie zarejestrowany
    Guest

Wink Bolący brzuch

Przy bólach i wzdęciach brzucha nie rozważacie pasożytów - dlaczego???

Nie zarejestrowany
    Guest

Joga pomocna w leczeniu wzdęć

W jodze istnieją pozycje, które korzystnie oddziałują na nadmiary gazów w jelitach. Jedna z nich jest dociskanie zgiętych nóg do brzucha. NAjlepiej, jeżeli ktoś na nas usiądzie i będzie ciężarem swojego ciała dociskał zgięte nogi do naszej klatki piersiowej. Taka pozycja rozluźnia jelita i powoduje wzmożoną ich pracę.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-06-13 o 10:34

iwka3211@wp.pl
    Guest

Masowanie brzucha łagodzi wzdęcia

MIAŁAM PODOBNY PROBLEM -ROZSADZANIE BRZUCHA ,STRASZNY BÓL ROZRYWANYCH WNĘTRZNOŚCI,DŹWIĘKI SŁYSZELI WSZYSCY W KOŁO ,BRZUCH JAK W CIĄŻY. ZAUWAŻYŁAM JAK PISANO WYŻEJ ŻE PO NABIALE,PIECZYWIE I STRĄCZKOWYCH JEST GORZEJ WIĘC STARAŁAM SIĘ JE OMIJAĆ ALE CZASEM WZDĘCIA SIĘ POJAWIAŁY.USŁYSZAŁAM KIEDYŚ O KREWNYM KTÓRY PO JEDZENIU ZWYKŁEJ ŻYWNOŚCI PUCHŁ WIĘC POSTANOWIŁAM UNIKAĆ ,,SZYBKIEJ ŻYWNOŚCI"ze słoików,z torebek,kurczaków,kiełbas nie z gospodarstwa -CZYLI STARAM SIĘ KUPOWAĆ JEDZENIE GDZIE LICZĘ ŻE BĘDZIE MNIEJ CHEMII -POMOGŁO.DO TEGO GRYZĘ JAK NAJDROBNIEJ-TO ZAUWAŻYŁAM JEST TEŻ BARDZO WAŻNE I JEŚLI CZASEM NIE MOGĘ SOBIE CZEGOŚ ODMÓWIĆ I ZACZNĄ SIĘ REWOLUCJE TO MASUJĘ BRZUCH W KOŁO PĘPKA JAK W ZEGARKU TAK JAK U NIEMOWLAKÓW PRZY KOLCE-NIE ROZRYWA BRZUCHA
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-06-13 o 10:35

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości