+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeżeli raz masz biegunki a raz odwrotnie to mowa o zaparciach ? bo jeżeli tak to polecam dicopeg . To lek do rozporządzenia z wodą i wypicia. Nie musisz się martwić aplikacją czopka etc. no i nie rozleniwia jelit wiec biegunki nie będzie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    mnie przy wzdęciach pomógł lactoral- przywrócił odpowiednią florę jelit i niepożądana fermentacja się skończyła

Nie zarejestrowany
    Guest
    lactoral w takich wypadkach można śmiało stosować ponieważ nie zawiera laktozy która u niektórych może być dodatkową przyczyną wzdęć

Nie zarejestrowany
    Guest

lek na wzdęcia

a ja wam polecę dwie rzeczy - po pierwsze olej z ostropestu - swietny dla regeneracji wątroby i problemów z przewodami żółciowymi co często jest przyczyną wzdęć
    i druga rzecz- która u mnie wspaniale sie sprawdza Matsmältnings - tabletki z algami i zestawem ziół - natychmiastowa pomoc
    do kupienia w necie w sklepie Alg Borje

Nie zarejestrowany
    Guest
    Często przy zaparciach występują wzdęcia i gazy, na pewno poradzi sobie z nimi dicopeg 10g dostępny jest w aptekach bez recepty i można go stosować od 6 miesiąca życia

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Tarnów
    Wzdęcia, do tego na zmianę biegunka i zaparcia to mogą być objawy zespołu jelita drażliwego. Niestety sporo osób to ma, a objawy bywają bardzo uciążliwe. Na pewno nasila je zła dieta i stres. Medarfa ma taki naturalny suplement, który przeznaczony jest dla osób z zespołem jelita drażliwego. Działa rozkurczowo, przeciwwzdęciowo i przeciwzapalnie. Może warto spróbować.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mnie taki zwykły suplemnt nie pomaga, po ostatnim rodzinnym weekendzie najadłam się różności a potem cała niedzilę się meczylam Do tego tez pojawily się gazy i wzdęcia… to strasznie uciążliwe. na cholestil max trafiłam przez reklamę w telewizji, uznałam, ze kupię, bo przecież żadne ziółka na mnie nigdy nie działają. Brałam zgodnie z ulotką, jakiś tydzień i musze przyznać, ze jak w tym tygodniu nie podjadłam ciężkich i tłustych potrwa to nie miałm juz takich objawów

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ,,Wiatry, gazy, odbijanie są naturalnym produktem ubocznym rozkładu węglowodanów. Czasem jednak mogą sygnalizować, że z twoje trawienie nie jest prawidłowe. Warto wiedzieć, jaki tryb życia i nawyki żywieniowe zmniejszają produkcję gazów w układzie pokarmowym.''

Linki do przydatnych artykułów: Gazy, WZDĘCIA i odbijanie: objawy złego trawienia

WZDĘCIA: gdy gazy gromadzą się w jelitach

Skuteczne sposoby na wzdęcia

9 ćwiczeń na wzdęcia i gazy

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dokładnie tak, zła dieta jest głównym czynnikiem powodującym wzdęcia i zaparcia. Aby temu zapobiec trzeba zmienić nawyki żywieniowe, a doraźnie pić dicopeg 10g, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja również stosuję Dicopeg 10g nie tylko na zaparcia ale i na wyregulowanie pracy jelit

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości