+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    czytam ulotki i sie do nich stosuje, w koncu te leki sa bez recepty, bo mozna je brac na wlasna reke, ale bez czytania ulotki, to lepiej nic nie brac

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Zastanawiam się teraz jak to czytam... http://www.swiatleku.pl/leki-i-wyroby-medyczne/bol-i-goraczka/tabletki-kapsulki/urydynox sądzicie że to jest bezpieczne? nie znam się na substancjach, nerwobóle brzmią poważnie, ale koleżanka mi poleciła - brać?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-07-16 o 15:26

Nie zarejestrowany
    Guest

z opisem Acti Tabs!

Tak sie sklada, ze u mnie sprawdza sie rewelacyjnie. Fakt: po ok 1h lekkie, ale dajace sie przezyc znuzenie, a pozniej jest juz tylko lepiej lacznie z samym samopoczuciem (zasluga prawdopodobnie pseudoefedryny).
    Generalnie daje 5/6pkt
    P.S. Z tego co wiem kazdy organizm moze reagowac na leki inaczej, stad roznica w ocenach danego "substytutu"....

Nie zarejestrowany
    Guest

potwierdzam

zgadzam się z przedmówczynią, ten acatar to jakiś dramat. Owszem działa nawet pozytywnie na sam katar jednakże po nim człowiek czuje się jakiś osowiały, zmęczony i najchętniej położyłby się spać. Kilka dni testowałem i za każdym razem miałem takie objawy, które utrzymywały się kilka godzin. Pozdro dla wszystkich

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Nakło
    Najlepiej odrzućcie wszystkie suplementy. Nic tak nie pomaga jak zmiana diety. Tylko nie tak na chwilę. Na zawsze. Zdrowe jedzenie to długie życie bez chorób. I co byscie nie brali z leków aptecznych... nie pomoże :-(
    Odkąd codziennie wyciskam soki z warzyw w terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-c9500 odtąd moje problemy z hashimoto się skończyły. Wyciskarka okazała sie na tyle niezbędna, ze przekonałam też do jej zakupu mich rodziców. Otrzymaliśmy bezpłatnie diety: dla każdego na inne dolegliwości. Polecam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-12-17 o 19:32

Nie zarejestrowany
    Guest

Acatar masakra

Pisze o sytuacji, która wydarzyła się noc temu. Przeziębienie bez gorączki, lekki ból gardła, wieczoram po położeniu się do łóżka uciązliwe zatkanie nosa uniemożliwiające oddychanie. Wzięłam 1 tbl o godz ok 20.30. Po ok 3 godz wybudziło mnie nie wiem co, niespokojne zachowanie serca, nie wiem. Pamiętam jedynie, że tłukłam się po łóżku dosłownie, z boku na bok, ale w takiej częstotliwości, jakby moje ciało nie chciało spać, a biegać, a przecież spałam. Mam bardzo spokojne i głębokie sny, dlatego ta noc tak bardzo mną wstrząsnęła, dosłownie. Nawet przez sen miałam wrażenie, że nie mogę leżeć. W końcu wymęczona sennym bieganiem, obudziłam się, byłam skonana, wystraszona, serce pędziło, nóg nie mogłam utrzymać w miejscu, a to je kuliłam, a to prostowałam, ja, 40 letnia baba byłam przerażona, chociaż nie do końca.... Jeszcze we wrześniu, czyli 5 mc wcześniej, miałam podobną sytuację, tyle, że w pracy... O tyle dobrze, że wymaga ona ode mnie napędu, więc miałam takiego powera, że nie wiedziałam, co się dzieje. Też wtedy przyjęłam te narkotyki czyli acatar. Miałam i haj i zejście, okropne uczucie szczególnie dla nieświadomych... A taką byłam. Dziś reszta opakowania tego syfu ląduje w kiblu... Nie polecam, chyba że uzależnionym

Nie zarejestrowany
    Guest

acatar

Dobrze, ze nie jestem sama. Wzielam tylko jedna tabletke acatar i dochodze po niej do zdrowia 3 dni. Mam hashimoto. Jak tabletka zaczela dzialac zaczelam odczuwac dzilny bol w tarczycy. Lek kolidowal z praca . Straszna sennosc sprawila, ze spalam od 15-17:50. Dzięki przebudzeniu i silnej determinacji tylko udalo mi się wstac. Na drugi dzien strasznie niskie cisnienie i bol glowy. W nocy problem z zaśnięciem, zaburzenia snu. Silny bol glowy, zle sny i wybudzanie 4 razy. Dzisiaj bol glowy jak po uderzeniu o cos tempego, a wzielam jedna tabletke 3 dni temu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Szczerze mówiąc, ja ostatnio testowałam oxalin mojego dziecka. Dopadł mnie paskudy katar a w domu było tylko to i stwierdziłam, że trzeba koniecznie zastosować coś do nosa. Nie miałam żadnego bólu głowy czy innych dziwnych akcji. Katar minął, doszłam do siebie i czuje się bardzo dobrze.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Bardzo lubię ten żel na katar, jest bardzo szybki w działaniu i dzieci nie chorują przez dwa tygodnie. Produkt jest gęsty, nie podrażnia gardła i nie ma kasłania.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości