+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Ucho-bol i dziwna wydzielina

Witam.Znajduje sie po za granicami kraju i mam problem z uchem, moze wszystko opisze jak to sie stalo.Jakies dwa tygodnie temu czyscilem sobie ucho i zaczelo mnie lekko bolec po czyszczeniu,bol przestal,ale zostaly objawy takieodczas ziewania lekko cos pykalo w nim.podczas bekania strzasznie pykalo.W ten piatek czyli po dwoch tygodniach zazywalem kapieli i zanuzylem sie w wodzie,skutki zostaly takie ze po kapieli nie przespalem cala noc,mialem silny bol,bol i jeszcze raz bol.nad rane z ucha wylazlo cos jak korek-wszyscy powinni wiedziec ci ktorzy sa w temacie.Teraz juz bol ustal ale caly czas cos sie leje z ucha dziwna wydzielina ktora brzytko pachnie.Caly czas mi w uchu stoi woda niemogwe tego usunac.Czyje w uchy nonstop szarpanie i strzykanie to nie jest bol.Czasem nawet piekielni swedzi a na dodatek jest w nim szum i tak jakby serce bilo slysze w nim.Moze dla kogos to jest smiszne ale dla mnie nieProsze o pomoc co mam robic.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    ops:

Nie zarejestrowany
    Guest
    Takie są skutki grzebania w uszach, jakby powiedziała moja znajoma laryngolog. Prawdę mówiąc najlepiej by było, gdybyś poszedł do lekarza, choć skoro jesteś poza krajem, to może być trudne. Wirtualnie raczej trudno ci pomóc, ale może spróbuj zadać to pytanie naszej dr Knypl.

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja mam to samo bylam u laryngologa ale podal mi tylko jakies krople ktore nic nie pomagaja juz mam dosyc tego nie wiem co mam zrobic u mnie byla to samo co ty opisujesz juz od 2 lat takie cos mam i wsyde sie juz tego bo to jest krepujace prosze o pomoc jak sobie z tym radzic

jerzyp
    Guest

Ból ucha

Mam kilka słów do tych myślących, a nie do tych co idą jak barany na rzeź. Ja wiem co to jest ból ucha, perforacja i inne przypadłości. Wtedy szuka sie dobrego laryngologa i idzie na wizytę. Nie radzę nic robić samodzielnie. Jeszcze gorsze jest to, co pisze jakiś tam Petersen, który już ze zdjęcia wygląda na ciemniaka. Jeszcze gorsi są ci co żyją z niego, niejako przy okazji. Ci to sprzedadzą własną matkę za pieniądze. Prawda jest taka, że przepisano na temat chorób uszu, kawałek z encyklopedii zdrowia i próbują tym epatować lub zastraszać społeczeństwo. Nie wierzcie oszukańcom, którzy chcą Wam wcisnąć książkę o połowę taniej niż była. To co piszą jest prawdą, ale to są prawdy encyklopedyczne. Twój problem może zdiagnozować tylko dobry specjalista. On też pomoże Ci z tego wyjść. Jeżeli jednak, mimo moich ostrzerzeń zdecydujecie sie na zakup ksiązki, to radzę - kupcie od razu dwie. Nakładajcie je na uszy jak słuchawki i przyklejcie plastrem, aby sie trzymały. Książki połączcie kabelkiem aby ta wiedza krążyła miedzy nimi i blyskawicznie leczyła Wasze bóle. Nie dajcie sie omamić tym oszustom. Pojęcia nie mają o temacie a próbuja leczyć. Popatrzcie sami, ile trudu sobie zadali aby uczynić się wiarygodnymi. Ile stron napisali aby Cie przekonać i wcisnąć Ci książkę, która jest tyle warta co makulatura. Nikt od tej ksiązki nie wyzdrowieje. Nie miejcie złudzeń. Tych "wyleczonych" maja" zaledwie dwoje i to oni mają poprzeć swoimi doswiadczeniami ich wiarygodność. Ksiązki nie kupujcie, bo nie warto. A z problemem ucha koniecznie do dobrego lekarza .Nawet prywatna wizyta bedzie Was wiele mniej kosztowała niż samodzielne leczenie na podstawie tych madrości tego Petersena, który zrobił setki tysięcy doświadczeń i jest najlepszy. Guzik prawda. To jest oszukaństwo i naciąganie ludzi. Ten Baran nikogo nie wyleczy a odpowiedzialności żadnej nie weźmie na siebie, bo to pacjent sobie robił na podstawie książki. On jest czysty jak łza. Gońcie tych naganiaczy na kasę. Tylko dzieki naszj obojętności, zostaną odcięci od pieniędzy i wezmą się za uczciwą pracę. Tym co cierpią życzę zdrowia, ale nie leczcie się na podstawie ksiązki z certyfikatem, który ma np. krowa dojna. Zdrów.

marika23
    Guest
    Z takimi problemami jak choroby ucha, nosa, krtani to najlepiej udać się do laryngologa ja polecam dr Marcina Masalskiego byłam u niego kilka razy pomógł mi przy problemie z krtanią.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Z tego co napisałeś możesz mieć zapalenie ucha środkowego najlepszym rozwiązanie będzie jeśli zapiszesz się jak najszybciej do dobrego laryngologa nie ma na co czekać i cierpieć
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-05-18 o 21:37

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mi się jakieś zapalenie zrobiło od częstego pływania w jeziorze. nie wiem, czy to przez brudną wodę, czy przez to, że była jeszcze chłodna, ale stosowałem środek lix i szybko pomógł mi pozbyć się bólu i infekcji, która się w uchu rozwijała.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja miałem taki przypadek, że raz ucho zaczęło mnie boleć, a potem właśnie pojawiła się lepka wydzielina. Okazało się, że to było zapalenie. Lekarz polecił mi po prostu krople lix, które mają lidokainę działającą przeciwbólowo. całkiem szybko mi to przesżło.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Co rozumiesz przez szybko? Z tą lidokainą w lix to mnie zaintrygowałeś, bo jk mnie zatyka się ucho to prawie zawsze odczuwam mniejszy lub większy ból. Używałem różnych kropel i niby są skuteczne, ale ten wspomniany ból, no i trochę trzeba czekać na odektanie.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości