+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124
    aderola
    Guest
    Jeśli jesteście z okolic Krakowa to mogę wam polecić dobrego lekarza specjalistę ortopedii dr Więcka, przyjmuje w kilku miejscach w Krakowie, ale ja chodzę na Słomczyńskiego 12. I tak jak czytam to chyba właśnie takiego lekarza potrzebujecie. ja byłam zdziwiona jak poszłam pierwszy raz do niego po wielu wizytach u innych "specjalistów", bo dokładnie wypytał mnie co mi jest, od kiedy, na co się leczę i takie tam, a później zbadał to z czym do niego przyszłam. Jak nie był pewien to nie zlecał leczenia na oko tylko kierował na dodatkowe badania. Także na prawdę lekarz godny polecenia. Do tego zawsze wszystko wytłumaczy na spokojnie i przedstawi odpowiednie warianty leczenia. Nie słyszałam nieprzychylnych opinii na jego temat, więc warto sprawdzić samemu. tu jest jego strona praktyka.info.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-02-18 o 19:44

Stochlik
    Guest

Mam też problem z strzelaniem

Witam tez borykam się z strzelaniem, pezeskakiwaniem , obcieraniem, bólem stawów dosłownie wszystkich co chwilkę jaki kolwiek ruch zrobię słyszę strzał chodzę od specjalisty do specjalisty brałem prze różne suplementy np 4flexy. Flexus story. Structum 500. I dalej nie ma efektów z dnia na tydzień czuje się gorzej aż się nie ma chęci do życia. Wydałem sporo pieniędzy na prywatne wizyty bo na nfz to tylko słyszę tak ma być. Tylko dla czego rok temu tak nie miałem? ( kolana mam do artroskopii chonromalacje chrząstki czy rzepki nie pamiętam) szukam pomocy prawdziwej pomocy. Jak udało się komuś to wyleczyć to piszcie jak? Możecie mnie szukać na Facebooku stochla jacek lat 25.

Mirka45
    Guest
    Moja lekarka przy bólach i strzykaniu w stawie kazała w pierwszej kolejności odkwasić organizm. Czyli zero używek , owoców cytrusowych, Ograniczenie tłustych potraw oraz zmianę sposobu odżywiania . Najlepiej przejść na posiłki gotowane na parze. Pół roku stosowałam się do zaleceń. Sprawiłam sobie nawet dobry parowar . Pomogło.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Krakow
    Witam, strzykanie czyli krepitacje są niestety częste może być to efekt niestabilności w danym stawie. Jeśli zaczną się dolegliwośći bólowe warto odwiedzić fizjoterapeutę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości