+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 124
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar balbina1
    Zaczyna się niewinnie, ale czy strzykanie w stawach można lekceważyć - odpowiedź specjalisty w grudniowym Zdrowiu (w kioskach od 10 listopada).

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Łódź
    Mnie dolega to samo choć od czasu jak stosuję artrocol jest znacznie lepiej. Glukozamina to za mało, a niestety prawie wszystkie suplementy bazują tylko na niej. Od razu nigdy nie ma poprawy trzeba łykać systematycznie, a napewno się poprawi.
    Preparat ten jest wzbogacony o osteol jedyny w Polsce mi pomógł więc może i WAM pomoże.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mój fizjoterapeuta powiedział mi, że strzykanie w stawach oznacza w moim przypadku brak ruchu, ciało, które jest niewygimnastykowane, nie jest wzmocnione. Robię codziennie ćwiczenia, które mi zalecił i widzę powoli efekty. Trzeba dopasować zestaw ćwiczeń do swojej anatomii, wtedy w prawidłowy sposób można wypracować mięśnie etc. Polecam więcej przemyslanego ruchu, zdrowo się odzywiać i powinno się poprawić!

teresa 2525
    Guest
    Koleżanka poleciła mi kiedys artrocol.I muszę stwierdzić,że naprawdę działa.Ból stawów znacznie się zredukował.Polecam bo warto.

Nie zarejestrowany
    Guest

A może zioła!?

Czy zna ktoś dobre zioła na te strzykania?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Mi mój rehabilitant powiedział, jak go zapytałem o strzykanie, że to nic groźnego. Ot zupełnie normalna rzecz dla każdego człowieka. Wszystko jest okej dopóki nie towarzyszy temu ból.

Beth
    Guest

Olimp Flexagen

Od pewnego czasu strasznie "strzykało mi w stawach", okazało się, że spowodowane jest to suchością stawów, przez co dochodziło do ścierania powierzchni chrzęstnych. Polecono mi Flexagen, stosowanie regularnie po jednej saszetce dziennie przez 2 miesiące zmniejszyło dolegliwości i zwiększyło elastyczność. Terapia droższa od standardowych suplementów dostępnych w aptece, ale w przypadku tego preparatu wiadomo, że działa.

Nie zarejestrowany
    Guest

strzykanie w stawach

oznacza zbieranie sie zanieczyszczen poszukajcie prof tombak oczyszczanie stawow za pomoca lisci laurowych i ogolnie ksiazke jak zyc dlugo i zdrowo.nie dajcie sie nabrac w aptece

Arletta
    Guest

Smile Rehabilitacja

Słyszałam że rehabilitacja pomaga w tym strzykaniu. Są jakieś specjalne ćwiczenia na wspomaganie odbudowy chrząstki i wzmocnienie układu chrzętno-kostnego. Ja zupełnie z innymi sachorzeniami byłam w klinice rehabilitacji Nowy dwór. Warto może się dopytać co to za ćwiczenia. Nie pamiętam czytałam to na jakimś forum specjalistycznym dla sportowców, oni często mają z tym problem. Klinika jest dobrze wyposażona i ma świetnych specjalistów, leczą również sportowców po silnych uraz więc przypuszczam, że będą wiedzieć o jakie ćwiczenia chodzi. Trzymam kciuki żeby było lepiej

Arletta
    Guest
    Pewnie już ktoś to zaproponował a może suplementy z kolagenem?Odbudowują chrząstkę, wzmacniają kościec i uelastyczniają ścięgna. Takie z "flex" w nazwie przykładem jest Flexagen-wzbogacony kolagen.Może warto spróbować

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości