+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
    Nie zarejestrowany
    Guest

Boli kark, bolą plecy

Mam 53 lat i od paru lat bardzo cierpię na ból w okolicy lędźwiowo-krzyżowej.Kupiłam materac masująco rozgrzewający,ale po 2-3 zabiegach miałm wrażenie,ze mój kregosłup dosłłownie się rozpada,a ból jeszcze się zwiększył.Czy faktycznie nie powinnam korzystać z tego rodzaju terapii?

Nie zarejestrowany
    Guest

bóle lędzwiowo-krzyżowe

od lat mam problemy z kręgosłupem,jedynie co mi pomaga to rehabilitacja / masaż, magnetronic no i codzienna gimnastyka

Nie zarejestrowany
    Guest

kręgosłup

mam zniszczone całe rusztowanie fakt trzeba ćwiczyć i chodzić na rehabilitacje,bez tego ani rusz

Nie zarejestrowany
    Guest

dyskopatia kregow szyjnych

mam niezbyt przyjemny bol lopatki i zdretwiale bolesnie palce u lewej reki.ledzwiowe krzyzowe kregi daja momentami tez w kosc .bylam na nastawianiu kregow byla ulga ale na chwile , lekarz pcha leki przeciwzapalne ktore nie pomagaja a mam 29 lat. ciezko jest dostac sie za 1 razem w dobre rece.jezeli ma ktos z panstwa dobrego specjaliste, ktory oczywiscie nie zdziera kolosalnych sum i znjduje sie w woj. lubelskimprosze zostawic jakis kontakt. Dziekuje

Nie zarejestrowany
    Guest

dyskopatia kręgów szyjnych

ja mam ten sam problem co magda i do tego jestem w ciąży.Ból jest tak okropny,że już czasami niewytrzymuje.Jak chodziłam do pracy to wszyscy mówili,że mam zmienić wykonywany zawód ale teraz siedzę w domu i nic się niezmieniło.Na ten problem chyba jedyną pomocą jest operacja.Czytałam o tym w internecie. Jednak nasze realia służb zdrowotnych są za ubogie i jeszcze zacofane aby leczyć takich jak my.Pozostaje tylko branie silnych środków przeciwbólowych ale ja nie mogę teraz brać cokolwiek.Nikt nawet nie chcę mnie masować bo jestem w ciąży albo nie widzą efektów.Pozostaje cierpienie.........

Nie zarejestrowany
    Guest

dyskopatia kręgów szyjnych

ja tez mam dyskopaię kregów szyjnych. we wrześniu mam operację na kase chorych. Na wizyty chodziłam prywatnie do neurochirurga po badaniach (niestety prywatnie robionych) skierowała mnie na operacje ta już za darmo. Jakby ktoś chciał namiar na tego lekarza daje nr gg 3298379

Nie zarejestrowany
    Guest

mi pomogłby praktyczne rady

Mi pomogły praktyczne rady znalezione na stronie: http://bol-plecow.info.pl/

Nie zarejestrowany
    Guest

Dlaczego kręgosłup boli?

Ja uważam ze nie powinniśmy bagatelizowac problemów z kręgosłupem.To jest jednak taki odcinek ze moze mieć on wpływ i zreszta ma na nasze zdrowie.
    DLatego ja jak tylko wykryto u mnie dyskopatie zaraz zmieniłam nawet materac na magnetyczny-Perfect Harmony.
    To bardzo wazne aby od samego poczatku dolegliwości starac sie tak dobierac czy to krzesła w pracy czy materace do spania aby ulżyc problemom z kregosłupem.

Nie zarejestrowany
    Guest

Super na ból

Ja już myślałam, że nic mi nie pomoże. Bardzo bolał mnie kręgosłup lędźwiowy, myślałam, że nie dam rady już normalnie żyć. Nie mogłam leżeć, wstawać. Koleżanka poleciła mi zupełnie nowe urzadzenie do leczenia bólu. Medyczne, nie żadna podróbka, z USA. Pomogło, naprawdę pomogło. Polecam bo warto. Urządzenie sie nazywa Medlight 630 PRO. Jestem szczęśliwa, bo ból zniknąl. Mieszkam w małym miasteczku i kupiłam je w internecie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    od 4 lat mam problem z kregoslupem bardzo boli mnie dolna czesc i biodro oraz pochnie mi kostak i jeszcze malo tego teraz kregoslop szyjny mnie boli prawa czesc jest spochnieta czy ktos mi moze powiedziec co to znaczy i dlaczego naraz mam tyle dolegliwosc do dam ze mam 28 lat mieszkam w uk od 12 lat no i lekarze niezabardzo wiedza co mi dolega teraz czekam na fizoterapie.z gory dziekuje za informacje.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości