+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Warto zapytać specjalisty jaki materac jest nam potrzebny, ja mam wadę kręgosłupa i zawsze słyszałem, że na twardym kręgosłup najlepiej odpoczywa i tak robiłem , spałem na podłodze a rano było jeszcze gorzej. Dopiero chyba 5 lekarz mi powiedział że w moim przypadku nie mogę spać na twardym tylko na miękkim oraz codziennie wykonywać ćwiczenia i tak zrobiłem. Kupiłem odpowiedni materac, ale dopiero za drugim razem, dobrze że można było do 30dni bezpłatnie wymienić. Ćwiczę rano 3min jak wstaję i w tygodniu biegam i gram w piłkę i od 2 lat zapomniałem od tabletkach lub zastrzykach na kręgosłup.

werkyz
    Guest

materac termoelastyczny!

Ja polecam tylko i wyłącznie materace termoelastyczne. Miałam już kilka różnych materaców i zaden nie spełnił moich oczekiwań jak obecny. Więcej info można znaleźć na http://www.materaceblog.pl/rodzaje-materacy/materace-termoelastyczne.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-11-16 o 10:15

Nie zarejestrowany
    Guest

.

Każdemu potrzebny jest dobry, porządny, dobrze dobrany do indywidualnych potrzeb i preferencji materac. Ja taki znalazłem, to Viscotherapy i mogę szczerze go polecić- myślę, że odpowiednio dobrany sprawdzi się dla każdego przy każdych dolegliwościach i preferencjach.

Nie zarejestrowany
    Guest

materac

Ciężko jest znaleźć dobry materac a generalnie na kręgoslug to podstawa jak dla mnie, teraz całkiem niedawno zmianiałam i mam w krodi kupiony z janapolu ten aurora- bardzo dobrze się na nim śpi i kręgosłup dostaje solidne wspacie, więc potem łatwiej kolejnego dnia znów wpaść w wir pracy i ciągłej bieganiny

gośkaa8
    Guest
    Dobry materac to bardzo ważna sprawa U mnie w rodzinie wszyscy zamawiają materace z Janpola: http://krodi.pl/materace_janpol
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-07-17 o 09:32 Powód: spam

Nie zarejestrowany
    Guest

tylko nie twardy

Mi natomiast odradzano kupowanie twardego materaca na bolący kręgosłup. Musi być w sam raz podpierać cały kręgosłup, najlepsze są te 7-strefowe, po długich poszukiwaniach kupiłam termoelastyczny sembella, sprawuje się super, skończyły się poranne bóle pleców.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości