+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54
    Nie zarejestrowany
    Guest

Wolę piankowe

Racja, Hlding robi na prawdę fajne materace, ale ja tam wole materace piankowe, lepsze na kręgosłup, przynajmniej w moim przypadku.Pianka termoelatyczna i wysokoelastyczna to moje sprawdzone połączenie, nie deformuje się, a pod wpływem temperatury pianka dopasowuje się do ciała. Polecam model "Rumba"

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Wybór odpowiedniego materac to nie jest łatwa sprawa, ale mi bardzo pomógł ten wpis:blog.mirjan24.pl/jaki-materac-wybrac/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-12-19 o 08:21

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Racja, Hlding robi na prawdę fajne materace, ale ja tam wole materace piankowe, lepsze na kręgosłup, przynajmniej w moim przypadku.Pianka termoelatyczna i wysokoelastyczna to moje sprawdzone połączenie, nie deformuje się, a pod wpływem temperatury pianka dopasowuje się do ciała. Polecam model "Rumba"
    Mam ten materac i po dwóch latach myślę, że dalej jest ok. Może na początku materac wydawał się trochę twardy ale dało się przyzwyczaić. Mamy przez to zdrowsze kręgosłupy więc warto było.

Nie zarejestrowany
    Guest

Gdzie kupić?

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    A gdzie można kupić ten materac stacjonarnie tak, żeby można było się na nim wcześniej położyć i przetestować? I jakie są ceny?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości