+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Nie zarejestrowany
    Guest

Uczuleni na pogodę - meteoropaci

mam 19 lat, czesto gdy jest pochmurnio i pada mam pule w stawach, a jeszcze czesciel bole glowy:/

Nie zarejestrowany
    Guest

pogoda mnie wykańcza

reaguje na zmiany ciśnienia, na wiatr, na brak słońca zimno. Czasami jest to agresja (wiatr, zimno) czasami stany depresyjne które mijają z dnia na dzień (zmiany ciśnienia, rozpogodzenie,zimno).Nie oglądam prognozy pogody ale dokładnie wiem jaka będzie jutro oceniając to po tym jak się czuję-prawie zawsze mam rację. W jesień i zimę jestem zupełnie innym człowiekiem niż w wiosnę i lato do tego stopnia że nie umiem zrealizować tego czego podejmuję się na wiosnę w jesień, jeśli mam dziewczynę na wiosnę i lato na jesień i zimę już jej nie mam i odwrotnie. Pogoda i pory roku niszczą moje życie. Mam 23 lata i to się nasila z roku na rok.

Nie zarejestrowany
    Guest

Nie wiem jak to nazawać.

Każda wichura, ciemne chmury, zamiecie śnieżne powoduja u mnie lęk. Brak mi odedechu, serce kołacze jak oszalałe, w głowie jedna myśl, że umieram. Jest to uczucie koszmarne, nie pomagaja żadne leki uspokajające. Lekarz natychmiast aplikuje mi hydroxyzinum w zastrzyku. To mnie uspokaja, zasypiam. Jednak chciałbym te stany leczyć, myślę, że ma to podłoże natury psychicznej. Może ktos ma podobne stany, proszę napisać na forum.

Nie zarejestrowany
    Guest

do Marka

To klasyczna fobia, idź do dobrego psychiatry, bo faktycznie trzeba wyleczyć przyczynę, która pewnie siedzi ci głęboko w psychice. Fobii sam nie zwalczysz potrzubejsz pomocy fachowca. Pozdrawiam i trzymam kciuki za skuteczną terapię.

Nie zarejestrowany
    Guest

Fobia?

"Każda wichura, ciemne chmury, zamiecie śnieżne powoduja u mnie lęk"

Ja mam podobnie ale nie przy zamieciach lecz burzach z piorunami jak gdzieś walnie piorun i jestem w domu zakrywam głowę poduszką a jak na dworze wieje do domu aż się kurzy co robić ??

Nie zarejestrowany
    Guest

sposób na ból głowy

Mam sprawdzony sposób na całkowite usunięcie bólu głowy z powodu zmiany pogody- świecowanie uszu. Zrobiłam 5 zabiegów i od 7 miesięcy mam spokojną głowę- żadna chmura na niebie nie jest mi straszna, jedynie mąż narzeka ,że brakuje domowej pogodynki. POLECAM ŚWIECOWANIE USZU !!!

Nie zarejestrowany
    Guest
    do- Dawid;
    dosłownie jakbym czytała o sobie... Uwierz, wiem jak się czujesz... Bardzo dobrze wiem...

Nie zarejestrowany
    Guest

meteowrażliwa

przyszła jesień i z moim samopoczuciem jest gorzej, nie cierpię deszczu, chłodu, krótszego dnia. Oprócz tego że łapie mnie depresja to jeszcze bóle w stawach, nie do zniesienia

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Takie w PL
    Jak jest pochmurno przez dłuższy czas, nawet nie musi padać. Wystarczy, że słońca nie widać, to zaczyna mnie dopadać przygnębienie i senność.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków
    Wiem, o co chodzi, mam dokładnie tak samo. Jaka pogoda taka ja! Byłam u lekarza i pwoiedział mi, że jestem meteopatą, niektórzy tak nie mają i im zazdroszcze bardzooooooooooooooooooo

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości