+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    Nie zarejestrowany
    Guest

ruch na walkę z meteoropaią

Ja zaczęłam się ruszać i już mi zmiany pogody tak nie dokuczają jak kiedyś. Nadal czuję się nie najlepiej kiedy jest zły biomet ale na pewno nie w takim stopniu jak kiedyś. Więc polecam ruch. Warto też sprawdzać sobie biomet, czasem bywa że źle się czujemy i bez potrzeby bierzemy leki, a winna jest zła pogoda i mamy prawo się źle czuć. Jest mało informacji na temat biometu. Jak ktoś ma problem z wrażliwością na pogodę to biomet można sprawdzać na tej stronie co ja: www.biometeo.pl, zajmują się tylko taką prognozą.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-13 o 14:11

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja mam tak samo. Wcześniej każde skoki pogodowe bardzo źle znosiłam. Głowa mi pękała i nie miałam na nic ochoty. Odkąd jednak zaczęłam regularnie biegać i odbijać wraz ze znajomymi piłkę do siatki już tak tego nie odczuwam jak kiedyś. Owszem zdarzają się bóle głowy, ale na pewno nie w takim stopniu jak zanim zaczęłam uprawiać sport. Jednak sport to zdrowie i ja się sama o tym przekonałam

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    K-ce
    Oj wiem o czym mówicie. pogoda strasznie źle oddziaływuje na mnie. Głowa mnie boli i jestem bardzo senna

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Znam ten problem z własnego doświadczenia... Niestety sam odczuwam zmiany pogody i zazwyczaj wtedy bardzo boli mnie głowa, jestem niewyspany, zmęczony i nerwowy...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości