+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wawa
    Ja również myślę o czymś takim. Czy takie najtansze warto kupić, czy lepiej coś drogiego-lepszego?

Annapokło
    Guest
    Nawilżacze powietrza nie są bardzo drogie, a warto je mieć. Ja na przykład kupowałam swoj nawilżacz w sklepie wasserman.eu i jestem bardzo zadowolona. Nie był drogi a ma jeszcze pilota do obsługi.

Derencja
    Guest
    Nawilżacz powietrza to bardzo przydatna rzecz. Ja dzięki niemu pozbyłam się suchego gardła i ciagłego odchrząkiwania. Kupiłam taki zwykły nawilżacz w sklepie wasserman.eu i spisuje mi się bardzo dobrze.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Zdecydowanie warto jest sobie kupić. Mieszkam w bloku. O ile jeszcze w domach powietrze w zimie jest ok to w bloku jest niesamowicei suche przez ogrzewanie. Nawilżacze tradycyjne w postaci wieszaczkow na kaloryferze niezbyt pomagały

Zdeecydowałam się na takie coś:

Nawilżacz kupowałam w OBI za niecałe 100 zl i osobiscie jestem bardzo zadowolona. Powietrze ma zupełnie inną jakość.
    obi.pl/ogrzewanie-klimatyzacja-i-wentylatory/nawilzacze-powietrza-i-pochlaniacze-wilgoci/c/1516
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-11-17 o 19:32

Hasbro
    Guest
    A nie lepiej mieć takie urządzenie jak oczyszczacz powietrza z nawilżaczem ? Wg mnie jest to o ile lepsza opcja goodair.pl/sklep/sharp-kc-d50euw/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-11-17 o 19:32

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moim zdaniem dokładnie tutaj znajdziecie odpowiednie nawilżacze. Do tego jak widać są w dobrej cenie sklepateraz.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-11-17 o 21:15

Nawilżacz wyeliminował poranny efekt "kapcia" w ustach więc mogę polecić w 100%

Mieszka w
    Warszawa
    W moim przypadku poszedłem w nawilżacz łącznie z oczyszczaczem, bezpośrednio od Xiaomi. Nie była to mała inwestycja, ale mam nadzieję, że warto. Znajomy chwalił, też chcę spróbować. Teraz na Global Shopping Festival będzie taniej, w razie gdyby ktoś szukał czegoś w promocji.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-11-18 o 08:13

Mieszka w
    Warszawa
    U mnie sprawdza się zwykły namoczony ręcznik na kaloryferze, albo taki gliniany pojemnik na wodę który wiesza się na grzejniku.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-05-19 o 20:25

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości