+ Odpowiedz na ten temat
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 200

Temat: Rak płuc

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Nie rezygnujcie z standardowego leczenia a jak jesteście zdrowi to badajcie się regularnie żeby wykryć nowotwór.
    Dokładnie, zdjęcie rtg pozwala wykryć wcześnie raka płuc. Palacze powinni wykonywać je corocznie, a niepalący co dwa lata I tak nic nie przebije wpływu prowadzenia zdrowego trybu życia, odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych.
    Ostatnio edytowane przez selkie ; 18-05-16 o 18:01

Nie zarejestrowany
    Guest
    http://www.zwrotnikraka.pl/category/katalog-nowotworow/rak-pluc/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-12-16 o 08:46

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Nie poddawajcie się i nie rezygnujcie z leczenia.

Nie zarejestrowany
    Guest

Rak

Laminina pomogła mi wzmocnić organizm który wygrał z rakiem walkę. aminaa26@wp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    na tych lujii palaczy szkoda otwierac nawet drzwi od szpitali niech na dworcu umieraja na raka
    musisz być kretynem jeśli myślisz że na raka płuc chorują tylko paladze

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Zgadza się. Obecnie to już nie ma regóły. Dopaść to może każdą osobę. Popatrzmy na Śląsk, non-stop smog, oddychamy tym, więc na efekty nie potrzeba długo czekać jeśli organizm ma już jakąś chorobę. Słabszy, prędzej ulegnie chorobie. Aby do tego nie dopuścić, uruchomić siły wewnętrzne można wykorzystac CBD, zabezpieczenie pewne i skuteczne. Więcej tu olejkonopny.pl.tl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-03-18 o 17:25

Nie zarejestrowanyLIDIA
    Guest

Jestes bez serca jesli mowisz ze palacz nie ma prawa do zycia

Cytat Napisał nie zarejestrowany Zobacz post
    na tych lujii palaczy szkoda otwierac nawet drzwi od szpitali niech na dworcu umieraja na raka
    jestes trutniem i bardzo bym chciala aby ciebie ta choroba dosiegla kazdy popelnia bledy ze pali moze jestes nie palacym ale wiec ze kazdy ma w sobie raka tylko u jednego sie rozwija a drugiego nie i wcale nie musi palic ale mysle ze nie masz zielonego pojecia o chorobach wiec najpierw sie doksztalc a potem pisz bo tak jak i ja nie wiesz co sie w organizmie dzieje i ile nam zostalo zycia ale ja szanuje kazdego czlowieka czy biedny czy bogaty czy ma nalogi cay tez nie szanuje kazdego i to jest mojezdanie zejdz czlowieku na ziemie a nie bujaj w oblokach z powazaniem lidia

Nie zarejestrowany
    Guest

olej CBD

u mojego znajomego wykryto raka w lutym zeszłego roku , miłą kiepskie prognozy lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili chodzi na cykle chemii i wzioł sprawe w swoje ręce wyszukał w necie dobre opinie na temat oleju CBD 5 % essenz kupił w sklepie konopnym na konopiafarmacja.pl stosuje 3 butelki w miesiac zwiększając tym samym stężenie CBD Świeże wyniki rezonansu - choroba cofnęła się o prawie połowę . Zaznaczam tylko, że to rak w IV notabene ostatniej fazie, więc lekarze nie dawali żadnych szans Cóź nauka i medycyna jest potrzebna, ale nie można jej zawierzać w 100% tylko szukać innych rozwiązań oczywiście w granicach rozsądku. Lekarze mówią, że to cud....
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-11-18 o 20:18

Nie zarejestrowanyTadeusz
    Guest

Rak piersi z przerzutami na płuca - przykład działania lamininy

❌❌ 𝑷𝑹𝒁𝒀𝑲Ł𝑨𝑫 𝑫𝒁𝑰𝑨Ł𝑨𝑵𝑰𝑨 𝑳𝑨𝑴𝑰𝑵𝑰𝑵𝒀 - 𝑹𝑨𝑲 𝑷𝑰𝑬𝑹𝑺𝑰 𝒁 𝑷𝑹𝒁𝑬𝑹𝒁𝑼𝑻𝑨𝑴𝑰 𝑵𝑨 𝑱𝑨𝑱𝑵𝑰𝑲𝑰, 𝑷Ł𝑼𝑪𝑨, 𝑾Ą𝑻𝑹𝑶𝑩Ę 𝑰 𝑲𝑶Ś𝑪𝑰

W 2010 roku u Pani Iwony G.(37 lat) zdiagnozowano raka piersi. Przystąpiono do tradycyjnego leczenia. Chemia, naświetlania. Niestety, jej stan się pogarszał.

W styczniu 2017 roku wypisano ją ze szpitala mówiąc że co mogli to dla niej zrobili, że nie wytrzyma następnej dawki chemii. Mężowi powiedziano, że musi się przygotować na najgorsze.

Prosto ze szpitala przyjechali do mnie, od jednej z pacjentek dowiedzieli się o Lamininie.
    Mąż poprosił mnie abym wyszedł do samochodu. Pani Iwona nie miała siły aby wyjść z samochodu. Leżała na tylnym siedzeniu i chciała posłuchać o preparacie.
    Rzeczywiście, wyglądała na osobę, której zostało niewiele życia.
    Zdecydowali się na Lamininę, mówiąc że nie mają innego wyjścia. Obydwoje przy tym płakali.

W kwietniu 2017 roku przyjechała do mnie. Już bez problemu samodzielnie weszła do domu, wyglądała dużo lepiej. Próby wątrobowe bardzo dobre, część guzów na płucach zniknęło a duże znacznie się zmniejszyły.
    Przesypia całą noc bez problemu, wrócił apetyt, nie ma wymiotów (wcześniej cokolwiek zjadła natychmiast zwracała).
    Lekarze w szoku, 3 miesiące wcześniej nie dawali jej żadnych szans.

Dzisiaj (18.11.2018 roku) przyjechała do mnie samochodem po następną partię Lamininy.
    Wygląda i czuje się bardzo dobrze. Płuca i wątroba zdrowe, czuje się coraz lepiej. Jest piękną pełną życia kobietą.
    Ostatnio lekarz powiedział jej, że jest zszokowany, bo ona nie powinna już żyć.
    Przez cały ten czas zjada po 10 kapsułek Lamininy.
    Wróciła także do tradycyjnego leczenia (chemia)

⭐𝑳𝒂𝒎𝒊𝒏𝒊𝒏𝒂 𝒋𝒆𝒔𝒕 𝒋𝒆𝒅𝒚𝒏𝒚𝒎 𝒑𝒓𝒆𝒑𝒂𝒓𝒂𝒕𝒆𝒎 𝒏𝒂 ś𝒘𝒊𝒆𝒄𝒊𝒆 𝒛𝒂𝒘𝒊𝒆𝒓𝒂𝒋ą𝒄𝒚𝒎 𝒄𝒛𝒚𝒏𝒏𝒊𝒌 𝒘𝒛𝒓𝒐𝒔𝒕𝒖 𝒇𝒊𝒃𝒓𝒐b𝒍𝒂𝒔𝒕ó𝒘, 𝒌𝒕ó𝒓𝒚 𝒃𝒖𝒅𝒛𝒊 𝒅𝒐 ż𝒚𝒄𝒊𝒂 𝒊 𝒛𝒎𝒖𝒔𝒛𝒂 𝒅𝒐 𝒅𝒛𝒊𝒂ł𝒂𝒏𝒊𝒂 𝒏𝒂𝒔𝒛𝒆 𝒘ł𝒂𝒔𝒏𝒆 𝒌𝒐𝒎ó𝒓𝒌𝒊 𝒎𝒂𝒄𝒊𝒆rz𝒚𝒔𝒕𝒆. 𝒁𝒎𝒖𝒔𝒛𝒂 𝒐𝒓𝒈𝒂𝒏𝒊𝒛𝒎 𝒅𝒐 𝒔𝒂𝒎𝒐𝒓𝒆𝒈𝒆𝒏𝒆𝒓𝒂 𝒋𝒊. 𝑫𝒍𝒂𝒕𝒆𝒈𝒐 𝒋𝒆𝒔𝒕 𝒕𝒂𝒌 𝒃𝒂𝒓𝒅𝒛𝒐 𝒔𝒌𝒖𝒕𝒆𝒄𝒛𝒏𝒂 𝒘 𝒘𝒊𝒆𝒍𝒖 𝒊𝒏𝒏𝒚𝒄𝒉 𝒄𝒉𝒐𝒓𝒐𝒃𝒂𝒄𝒉.

𝙋𝙧𝙯𝙮𝙥𝙤𝙢𝙞𝙣𝙖𝙢, ż𝙚 𝙇𝙖𝙢𝙞𝙣𝙞𝙣𝙖 𝙟𝙚𝙨𝙩 𝙧𝙤𝙯𝙥𝙧𝙤𝙬𝙖𝙙𝙯𝙖𝙣 𝙥𝙧𝙚𝙯 𝙈𝙇𝙈, 𝙖 𝙥𝙧𝙖𝙘𝙖 𝙬 𝙈𝙇𝙈𝙞𝙚 𝙯 𝙥𝙖𝙠𝙞𝙢 𝙥𝙧𝙤𝙙𝙪𝙠𝙩𝙚𝙢 𝙩𝙤 𝙨𝙖𝙢𝙖 𝙥𝙧𝙯𝙪𝙟𝙚𝙢𝙣𝙤ść. 𝙕𝙖𝙞𝙣𝙩𝙚𝙧𝙚𝙨𝙤𝙬𝙖 𝙮𝙘𝙝 𝙯𝙖𝙥𝙧𝙖𝙨𝙯𝙖𝙢.

Niżej krótki film w którym opowiada jak Laminina jej pomogła.
    https://youtu.be/Oisvykfq6vc

Więcej przykładów działania i opis preparatu:
    https://preparatlaminine.pl/

Tadeusz Tomczyk ☎ 516018056

tadeusz53
    Guest

Nowotwór piersi z przerzutami na płuca - laminina - przykład działania

❌❌ 𝑷𝑹𝒁𝒀𝑲Ł𝑨𝑫 𝑫𝒁𝑰𝑨Ł𝑨𝑵𝑰𝑨 𝑳𝑨𝑴𝑰𝑵𝑰𝑵𝒀 - 𝑹𝑨𝑲 𝑷𝑰𝑬𝑹𝑺𝑰 𝒁 𝑷𝑹𝒁𝑬𝑹𝒁𝑼𝑻𝑨𝑴𝑰 𝑵𝑨 𝑱𝑨𝑱𝑵𝑰𝑲𝑰, 𝑷Ł𝑼𝑪𝑨, 𝑾Ą𝑻𝑹𝑶𝑩Ę 𝑰 𝑲𝑶Ś𝑪𝑰

W 2010 roku u Pani Iwony G.(37 lat) zdiagnozowano raka piersi. Przystąpiono do tradycyjnego leczenia. Chemia, naświetlania. Niestety, jej stan się pogarszał.

W styczniu 2017 roku wypisano ją ze szpitala mówiąc że co mogli to dla niej zrobili, że nie wytrzyma następnej dawki chemii. Mężowi powiedziano, że musi się przygotować na najgorsze.

Prosto ze szpitala przyjechali do mnie, od jednej z pacjentek dowiedzieli się o Lamininie.
    Mąż poprosił mnie abym wyszedł do samochodu. Pani Iwona nie miała siły aby wyjść z samochodu. Leżała na tylnym siedzeniu i chciała posłuchać o preparacie.
    Rzeczywiście, wyglądała na osobę, której zostało niewiele życia.
    Zdecydowali się na Lamininę, mówiąc że nie mają innego wyjścia. Obydwoje przy tym płakali.

W kwietniu 2017 roku przyjechała do mnie. Już bez problemu samodzielnie weszła do domu, wyglądała dużo lepiej. Próby wątrobowe bardzo dobre, część guzów na płucach zniknęło a duże znacznie się zmniejszyły.
    Przesypia całą noc bez problemu, wrócił apetyt, nie ma wymiotów (wcześniej cokolwiek zjadła natychmiast zwracała).
    Lekarze w szoku, 3 miesiące wcześniej nie dawali jej żadnych szans.

Dzisiaj (18.11.2018 roku) przyjechała do mnie samochodem po następną partię Lamininy.
    Wygląda i czuje się bardzo dobrze. Płuca i wątroba zdrowe, czuje się coraz lepiej. Jest piękną pełną życia kobietą.
    Ostatnio lekarz powiedział jej, że jest zszokowany, bo ona nie powinna już żyć.
    Przez cały ten czas zjada po 10 kapsułek Lamininy.
    Wróciła także do tradycyjnego leczenia (chemia)

⭐𝑳𝒂𝒎𝒊𝒏𝒊𝒏𝒂 𝒋𝒆𝒔𝒕 𝒋𝒆𝒅𝒚𝒏𝒚𝒎 𝒑𝒓𝒆𝒑𝒂𝒓𝒂𝒕𝒆𝒎 𝒏𝒂 ś𝒘𝒊𝒆𝒄𝒊𝒆 𝒛𝒂𝒘𝒊𝒆𝒓𝒂𝒋ą𝒄𝒚𝒎 𝒄𝒛𝒚𝒏𝒏𝒊𝒌 𝒘𝒛𝒓𝒐𝒔𝒕𝒖 𝒇𝒊𝒃𝒓𝒐b𝒍𝒂𝒔𝒕ó𝒘, 𝒌𝒕ó𝒓𝒚 𝒃𝒖𝒅𝒛𝒊 𝒅𝒐 ż𝒚𝒄𝒊𝒂 𝒊 𝒛𝒎𝒖𝒔𝒛𝒂 𝒅𝒐 𝒅𝒛𝒊𝒂ł𝒂𝒏𝒊𝒂 𝒏𝒂𝒔𝒛𝒆 𝒘ł𝒂𝒔𝒏𝒆 𝒌𝒐𝒎ó𝒓𝒌𝒊 𝒎𝒂𝒄𝒊𝒆rz𝒚𝒔𝒕𝒆. 𝒁𝒎𝒖𝒔𝒛𝒂 𝒐𝒓𝒈𝒂𝒏𝒊𝒛𝒎 𝒅𝒐 𝒔𝒂𝒎𝒐𝒓𝒆𝒈𝒆𝒏𝒆𝒓𝒂 𝒋𝒊. 𝑫𝒍𝒂𝒕𝒆𝒈𝒐 𝒋𝒆𝒔𝒕 𝒕𝒂𝒌 𝒃𝒂𝒓𝒅𝒛𝒐 𝒔𝒌𝒖𝒕𝒆𝒄𝒛𝒏𝒂 𝒘 𝒘𝒊𝒆𝒍𝒖 𝒊𝒏𝒏𝒚𝒄𝒉 𝒄𝒉𝒐𝒓𝒐𝒃𝒂𝒄𝒉.

𝙋𝙧𝙯𝙮𝙥𝙤𝙢𝙞𝙣𝙖𝙢, ż𝙚 𝙇𝙖𝙢𝙞𝙣𝙞𝙣𝙖 𝙟𝙚𝙨𝙩 𝙧𝙤𝙯𝙥𝙧𝙤𝙬𝙖𝙙𝙯𝙖𝙣 𝙥𝙧𝙚𝙯 𝙈𝙇𝙈, 𝙖 𝙥𝙧𝙖𝙘𝙖 𝙬 𝙈𝙇𝙈𝙞𝙚 𝙯 𝙥𝙖𝙠𝙞𝙢 𝙥𝙧𝙤𝙙𝙪𝙠𝙩𝙚𝙢 𝙩𝙤 𝙨𝙖𝙢𝙖 𝙥𝙧𝙯𝙪𝙟𝙚𝙢𝙣𝙤ść. 𝙕𝙖𝙞𝙣𝙩𝙚𝙧𝙚𝙨𝙤𝙬𝙖 𝙮𝙘𝙝 𝙯𝙖𝙥𝙧𝙖𝙨𝙯𝙖𝙢.

Niżej krótki film w którym opowiada jak Laminina jej pomogła.
    https://youtu.be/Oisvykfq6vc

Więcej przykładów działania i opis preparatu:
    https://preparatlaminine.pl/

Tadeusz Tomczyk ☎ 516018056

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości