+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 200

Temat: Rak płuc

Nie zarejestrowany
    Guest

Nowotór - cichy morderca płuc

trafilam na informacje ze po radioterapii radykalnej mozna poprawic natlenienie organizmu przez tzw tleno,terapie w czasie cwiczen dostosowanych do stanu zdrowia podaje sie tlen poprawiajac natlenienie organizmu uzyskujac w ten sposob lepsza wydolnosc organizmu ,niestety nie potrafie znalezc informacji czy ktorys osrodek onkologiczny czy rehabilit.prowadzi takaterapie i jakie sa ew.przeciwskazania prosze o informacjeI_

Nie zarejestrowany
    Guest

Rak płuca

wszystkie wiadomosci sa na temat niedrobnokomorkowego raka pluc.Moj Tata chorowal na drobnokomorkowego.Przezyl 12 lat.Mial chemio i radioterapie.Po roku nawrot choroby,tym samym dostal silniejsza dawke wszystkiego.Potem zyl 12 lat.Zmarl z powodu krwotoku wewnetrznego.Peklo mu duze naczynie krwionosne i nikt z lekarzy nie raczyl nas o tym poinformowac ze taka moze byc tez przyczyna smierci..Prosze wiecej napisac na temat drobnokomorkowego raka pluc,przyczyny powstania,szans na przezycie,dlugosc zycia i mozliwe przyczyny smierci.Czy przez wznowe raka czy przez to ze organizm zatruty przez chemie i radioterapie nie mial sily juz walczyc?

Nie zarejestrowany
    Guest

podejscie lekarzy onkologów w stosunku do pacjenta

jezeli jest cos takiego to i tak sie nie dowiesz bo jak czlowiek chce nawet zaplacic za badanie to i tak ma problem zeb uzyskac informacje w naszym kochanym kraju mozna tylko godnie albo i nie czekac na koniec swojego zywota pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

chlopaczek

na tych lujii palaczy szkoda otwierac nawet drzwi od szpitali niech na dworcu umieraja na raka

Nie zarejestrowany
    Guest

gdyby..

gdyby człowiek wiedział że sie przewróci to by usiadł!!!!!!!!!!!!!!!dziś sie dowiedziałąm że moja mama ma raka płoc i NIE JEST ŻADNYM LUJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!jest moją kochaną mamą którą trace.........

Nie zarejestrowany
    Guest

no właśnie a co z drobnokomórkowym rakiem płuc

mój tato też na niego cierpi, dowiedział się o chorobie trzy miesiące temu, odbiera chemioterapię co trzy tygodnie, ale niestety jak na razie poprawy żadnej nie ma, a lekarz odpowiada tylko że jeszcze za szybko aby cokolwiek powiedzieć, a widzimy że guz jest większy aniżeli był?

Nie zarejestrowany
    Guest

płaskonabłonkowy rak płuc-smierć przyszła 3.09.08r

mój przyjaciel o chorobie dowiedział sie w połowie lipca2007r .pierwsza chemię(biała) zaczął brac we wrzesniu,dostał o ile pamiętam5 do połowy pazdziernika,przez cały listopad radioterapia i do kontroli 3.01.2008,niby ok.na poczatku lutego tk.klatki piersiowej,wynik pod koniec miesiąca zmniejszył sie o 2mm(przy rozpoznaniu miał5/4cm) i na tym koniec ;dostał skierowanie do por.pulmunologicznej skąd dostał inhalatory-dyski Flixotide500 i Serevent i tak wygladało jego leczenie w renomowanej klinice w Gliwicach.jak to określił lekarz rodzinny zastosowano spychoterapię.Na początku miał powiekszony tylko węzeł chłonny w śródpiersiu,przez kilka miesięcy czuł sie różnie ale od maja zaczął słabnąć i niknąć w oczach,mdlał nie miał w ogóle siły a do kontroli do Gliwic kazali mu przyjechac 29.08.08r Na początku sierpnia tak bardzo zle się czuł ze wzięli Go na oddział wewnetrzny szpitala miejskiego i co się okazało?przerzuty do nerki,watroby i mózgu.

Nie zarejestrowany
    Guest

cdn.mycha

ból,morfina,omamy,złość i odejście wczesnym rankiem+a w Gliwicach pewnie"czekają"?Żegnaj skarbie choć w moim sercu będziesz żył wiecznie,brakuje mi Ciebie.

Nie zarejestrowany
    Guest

gdydy cd.

Moja Mama tez miala raka pluc, z przezutem na watrobe i kregosub, zmarla , a lekarzy bym zajebal , poprostu olali ta cala sytuacje, odsylajac moja mame do domu, czyste skurwysynstwo jest w polskiej sluzbie zdrowia

Nie zarejestrowany
    Guest

rak płuc

Za mało uwagi pacjentom poswięca lekarz domowy.boja sie,ze z kazdym zleceniem na jakies badanie zubozeje im przychodnia.Ja bynajmniej tak to odczuwam.A przeciez gdyby dokladniej badali ludzi,większy odsetek byłby zdrowaszy.Ale co ich to obchodzi?Wysiedza swoje godziny w przychodni i po kłopocie.Trzeba byc zdrowym by miec zdrowie by móc leczyc się.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości