+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85
    osema
    Guest
    aj tam, pasta jednak nie sprawi że będę miała bielsze zęby...niestety. ja byłam u stomatologa na wybielaniu i to dopiero przyniosło efekty. a dr Cichoń robi to bardzo dokładnie. jestem zadowolona z efektów i mam nadzieję ze utrzymają sie całkiem długo

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moim zdaniem warto uważać na podróbki pasków wybielających, bo można tylko uszkodzić sobie szkliwo.. Warto dopłacić kilka złotych i kupić oryginalne paski wybielające ze strony producenta, ja tak zrobiłam około 8 miesięcy temu i muszę przyznać, że efekt jest zadowalający, a co najważniejsze trwały, odpukać - na razie nie musiałam nic powtarzać ani dokupywać, a ząbki wyraźnie bielsze Link do strony producenta: www.goo.gl/p4j5eS
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-05-17 o 08:20

Nie zarejestrowany
    Guest

kikii9

Po prostu jeszcze ważne jest to, aby chodzić do dentysty. Bez tego no moim zdaniem sę nie uda, chociażby nie wiem jaka dieta wchodziła w grę. Mam swojego sprawdzonego od lat i naprawdę uwazam, że świetnie sie sposują http://www.dentysta-szczyrek.pl/kontakt-i-lokalizacja
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-07-17 o 08:18 Powód: spam

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar adam.kowalski886
    Mieszka w
    Warszawa
    Słyszałem że paski wybielające, nawet te dostępne na allegro działają cuda, tylko trzeba raz na jakiś czas odnowić efekt. W pasty wybielające raczej bym nie wierzył

Nie zarejestrowany
    Guest

Stomatolog Gliwice wybielanie

Próbowałam przeróżnych sposobów na wybielanie, szukałam najskuteczniejszych domowych sposobów w internecie, ale w końcu zaoszczędziłam pieniądze i poszłam do Vita-dent w GLiwicach http://vita-dent.gliwice.pl/ i skorzystałam z wybielania laserowego. Nie muszę się teraz męczyć żadnymi paskami wybielającymi, dziwnymi pastami itp. Polecam! Zaoszczędźcie sobie czasu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-07-17 o 08:18 Powód: spam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości