+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
    Nie zarejestrowany
    Guest

Dlaczego na diecie warto jeść śniadania

w wakacje to każdy chce się pewnie wyspać dlatego gdy wstawałam ok. 12stej i jadłam odrazu obiad przytyłam 2kg tak przez miesiąc,przez nasteony miesiąc przebudzałam sie ok godz 8,9 jadłam activie i szlam dalej spać nie zrzuciłam tych 2 kg ale też nic nie przytyłam

Nie zarejestrowany
    Guest

to działa!!!

jedzenie sniadania naprawde pomaga! ja kiedys wogole nie jadlam sniadan i... tyłam! a kiedy zadzelam codziennie jesc rano sniadanie po 2 tygodniach schudlam 3kg! a jadlam dalej tak samo + rano sniadanie!

Nie zarejestrowany
    Guest

zgadzam się:)

z mojego doswiadczenia wiem, iz jedzenie sniadania to juz pierwszy krok do tego by schudnąć! kiedys wazylam ok 66 kg. dobre 2-3 lata a nawet i dluzej w ogole nie jadlam sniadan. no, sporadycznie. kiedy ok roku temu postanowilam sie odchudzac, wstawalam rano glodna i wcinalam jak glupia( wczesniej poprostu nie mialam ochoty na ranne jedzenie). kiedy przestalam sie odchudzac, a jednak wciaz rano jadlam sniadania, waga przez rok wygladala tak 54-57. 57 kilo to max jaki moge teraz przytyc poniewaz uniknelam efektu jojo- wydaje mi sie ze glownie przez podjecie decyzji o jadaniu śniadan-jakze waznych dla organizmu
    pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

bzdura

Tak jadam od lat, powinnam wyglądać jak linijka. Tymczasem bliżej mu do kulki. Najskuteczniejsza dieta - po prostu jedz mniej

Nie zarejestrowany
    Guest

odchudzanie

gdy zjem śniadanie jestem potem bardzo głodna przez cały dzień i jem...

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    w wakacje to każdy chce się pewnie wyspać dlatego gdy wstawałam ok. 12stej i jadłam odrazu obiad przytyłam 2kg tak przez miesiąc,przez nasteony miesiąc przebudzałam sie ok godz 8,9 jadłam activie i szlam dalej spać nie zrzuciłam tych 2 kg ale też nic nie przytyłam
    Jak budzisz się tylko żeby zjeść i dalej idziesz spać to jeszcze gorzej jak byś w ogóle nie jadła.
    Przyczyna tych 2 kg na plus musi być inna.
    Zobacz Jak Maria S. Schudła Dzięki Tym Produktom ---> http://www.foreverslim.pl

kalamata
    Guest

re

Bo śniadanie to podstawowy posiłek, który trzeba zjeść. Najważniejsza jest rezygnacja z kolacji, która jest tym najgorszym posiłkiem. U mnie jednak nawet to nie dawało efektu. Dopiero kiedy wprowadziłam tabletki Foreverslim, coś faktycznie się ruszyło i zaczęłam tracić na wadze. Tak więc u mnie efekt dało dopiero połączenie tabletem i rozsądnej diety, bo sama dieta niestety efektów nie przynosiła...

Gosia--
    Guest

Śniadanie

Śniadanie to najważniejszy posiłek zjadany w ciągu dnia, napędza nas do pracy, przede wszystkim dostarcza energii na cały dzień. Rano mamy niski poziom cukru we krwi, jeśli pominiemy ten posiłek będziemy źle czuć się w ciągu dnia. Trzeba też pamiętać, że należy w odpowiedni sposób dobrać produkty http://vivalavita.pl/artykul/sniadan...iecie-900.html pierwszy posiłek nie powinien składać się ze słodkich płatków. To ważna zasada.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Szczecinek
    Ale te wypowiedzi mnie śmieszą. Dziwią się ,że jedzą śniadanie a nie chudną. No tak wystarczy zjeść śniadanie i nie martwić się niczym. To bardzo dobry zwyczaj zjeść śniadanie, ale nie tylko to jest ważne.
    Śniadanie jemy po to żeby dostarczyć organizmowi niezbędną energię. Mogę się założyć ,że większość osób które nie je śniadania obżera się na noc.
    Jesteś tym co zjadasz przez całe swoje życie.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Agito.pl
    Śniadanie daje energię na cały dzień, to najważniejszy posiłek. Może być bardziej kaloryczny niż kolacja, bo w ciągu dnia je spalamy.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości