+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar MariuszRyłko
    Mieszka w
    Szczecin
    Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Nawet przy odchudzaniu, prosty przykład jak nie zjesz śniadania będziesz cały dzien chodziła głodna, nawet jak zjesz 3 obiady to zaraz znowu będziesz głodna, ponieważ organizm potrzebuje uzupełnic braki związane z paro godzinnym brakiem energi dostarczanej z posiłkiem.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar MariuszRyłko
    Mieszka w
    Szczecin
    Masz w zupełności rację, nawet udowodniono , że jak stosujesz spalacze tłuszczu to śniadanie wpływa zarówno na mięsnie jak i mózg (wiadomo na wszytsko) ale mówie w szczególności
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-11-13 o 10:09

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Thaira
    Mieszka w
    legionowo
    jedzenie śniadań jest istotne ponieważ pozwala nam rozłożyć obciążenie w żołądku. Jeśli ktoś pędzi rano do pracy to w okolicach lunchu ma wciąż skurczony żołądek ale jest mega słaby więc je olbrzymi obiad który potem się nie strawia i się tyje... Śniadanie to taka rozgrzewka dla systemu trawiennego, powinno być dość lekkie.

Śniadanie po pierwsze dostarcza nam energię, a po drugie Ci co jedzą śniadania zazwyczaj nie mają tendencji do objadania się potem

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Śniadanie to podstawa - jedząc je mamy energię na cały dzień. Jeśli dzień zaczniesz od obiadu wtedy Twoja popołudniowa porcja jedzenia będzie dużo większa.

Nie zarejestrowany
    Guest

Śniadanie a odchudzanie

Ale podobno już naukowcy udowodnili, że to mit z tym śniadaniem. Kurcze, nigdy nie lubiłam jeść śniadań, a na diecie, którą chcę rozpocząć, jest taki obowiązek :/ poradźcie cooooś!

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    W zasadzie przez całą swoją edukację szkolną nie jadałam śniadań ponieważ kompletnie nie czułam głodu (teraz wiem, że było to spowodowane stresem). Dopiero na studiach zaczęłam jeść regularnie (małe porcje - jogurt, płatki z mlekiem, tosta) i od razu zauważyłam poprawę. Spokojnie wytrzymywałam do obiadu bez skrętu żołądka i dziś nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez śniadania Kwestia przyzwyczajenia. Warto zacząć od bardzo małych przekąsek

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Siedlce
    Najlepiej jeść co 2-3 godziny, 5 razy dziennie, zamiast podjadać. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Trzeba jeść śniadanie bo to jest najważniejszy posiłek dnia także dla osób przebywających na diecie.Ja na diecie radziłam sobie z pomocą amerykańskich tabletek Foreverslim.Dzięki tym tabletką schudłam bardzo dużo a efekt jo-jo po prostu nie wystąpił.Dla mnie rewelacja.

gość-soki
    Guest

śniadanie a dieta

Na diecie śniadanie jest bardzoooooooooo ważne! U mnie osobiście oprócz jakiś kanapeczek czy wafli ryżowych na stole pojawiały się soki z warzyw i owoców, ponoć sama sokoterapia przynosi fajne efekty w odchudzaniu i można sporo zrzucić. Ja korzystałam z pomocy rmedica, wiem, że organizują turnusy z sokoterapią, więc pozostaje mi tylko polecić. Powodzenia!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości