+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Śniadania jeść nie musisz. Zamiast tego wypij świeżo wyciśnięty sok z jabłek, marchewki. Kiedyś nam tak wmawiali, że śniadanie jest konieczne i powinno być syte. Jeśli rano nie czujesz głodu, to nie jedz - może poprzedniego dnia na kolację jadasz dużo, a może żołądek nie strawił jeszcze wczorajszych posiłków i nie potrzebuje ponownego napełniania. Zacznij rano od szklanki wody, potem wypij sok, tylko świeżo wyciśnięty, nie ten z kartonu bo to woda z cukrem i nie ten jednodniowy czy inny ze sklepu bo to wszystko nie ma nic wspólnego z sokiem z owoców. Obserwuj i słuchaj swojego organizmu, a nie stereotypów typu śniadanie obowiązkowo i dużo.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Białystok
    1:Śniadanie

Szklanka jogurtu probiotycznego, 4 łyżki muesli z owocami suszonymi, 2 łyżeczki nasion słonecznika, łyżeczka pestek z dyni.

2:Śniadanie

2 kromki żytniego pieczywa chrupkiego, 2 cienkie plasterki sera żółtego, 2 średnie ogórki konserwowe, kilka rzodkiewek, liście sałaty.

Banned
    Mieszka w
    Rzeszów
    co do przedstawionych tu opinii, że śniadania jeść nie trzeba, to jest to nieprawda - według specjalistów, śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, jest więc obowiązkowe. pomijanie śniadania prowadzi w dłuższym okresie czasu do przyrostu wagi i pogorszenia stanu organizmu. zatem nie rezygnujcie ze śniadania, nawet jeśli nie jesteście głodne. na śniadanie najlepsza jest owsianka na mleku i z suszonymi owocami lub pełnoziarniste pieczywo z warzywami i wędliną drobiową lub ewentualnie jajecznica.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-01-15 o 14:19

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    ja śniadań nie jem, tylko kawa czarna

Nie zarejestrowany
    Guest

Warto jeść śniadania

Zgadzam się w pełni, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Jest "paliwem" dla naszego mózgu i nakręca nasz metabolizm.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-07-15 o 13:44 Powód: spam

monia369
    Guest
    Bo to napędza metabolizm i uzupełnia niezbędne składniki pokarmowe spalone w trakcie snu. To, że śpimy nie oznacza, że organizm nie funkcjonuje. Od kąd zaczęłam jeść śniadania mój organizm zaczął się normować a kg zaczęły spadać. Nauczyła mnie tego moja Pani dieteyk
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-07-15 o 15:41 Powód: spam

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    zgierz
    śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, poza tym jak ja często jestem głodna jak się budzę i jak nie zjem czegoś na śniadanie to potem zjadam więcej na obiad,a tłuszczyk się odkłada

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM

lepsze śniadanie niż kolacja

Obawiam się, że takie późne wstawanie prowadzi do tego, że może pomija się śniadanie, ale za to je się dużo później, kiedy metabolizm w organizmie zwalnia w naturalny sposób, a kalorie są magazynowane w tkance tłuszczowej Więc tak, lepsze śniadanie i może mniejszy lub trochę późniejszy obiad. I jak najwięcej warzyw szczególnie w sezonie letnim.
    Walczysz z kilogramami? Zerknij na: http://zbijamywage.pl/

Nie zarejestrowany
    Guest

Śniadanie do podstawa dnia

Według znanego powiedzenia "Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi". Śniadanie odpowiada za uruchomienie naszego metabolizmu. Jedząc śniadanie zapewniamy swojemu organizmowi energię do działania.
    Kiedyś nie jadłam śniadań dlatego bardzo często zdarzało mi się mieć w trakcie dnia napady głodu. Teraz dbam o siebie, regularnie jem posiłki i czuję się zdrowiej i lepiej. Pomaga mi w tym dziennikzywieniowy24.pl, w którym zapisuję zjedzone posiłki, a także obserwuję na ciekawych wykresach swoje tendencje żywieniowe.

Klaudia22
    Guest
    Śniadanie to bardzo ważny posiłek- to on ma Ci zapewnić silę i energię na cały poranek i nie wolno o nim zapominać! Ja dzięki WygodejDiecie mam właśnie takie śniadania- lekkie, sycące, energetyczne i zdrowe!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości