+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Nie zarejestrowany
    Guest

Domowe nalewki na zdrowie

myślałam iż u was znajdę wspaniały przepis na nalewkę z szyszek sosny tak wspaniały i cenny .nic z tego , nie macie

Nie zarejestrowany
    Guest

Przepisy na nalewki

Jestem przekonana,że gdyby na łamach Zdrowia pojawiło sie choć kilka przepisów na nalewki,wiele osób byłoby bardzo wdzięcznych.W większości mają one przecież bardzo dobroczynne działanie na nasz organizm!

Nie zarejestrowany
    Guest

przepisy

chętnie bym skorzystała z wypróbowanych przepisów

Nie zarejestrowany
    Guest

proszę o pomoc

zrobiłam dziś moją pierwszą w życiu czereśniówkę i tak się przejełam, że zamiast zalać owoce spirytusem i odstawić na miesiąc gdzie póżej miał być wsypany cukier towymieszałam cukier ze spirytusem i zalałam owoce i nie wiem co mamteraz zrobić czy to wogóle wyjdzie Proszę o pomoc

Nie zarejestrowany
    Guest

judyto

jeśli cukier się rozpuścił to postaw nalewkę na słońcu na 2-tygodnie co kilka dni mieszaj, jeśli się nie rozpuścił, mieszaj jak najczęściej bo Ci się zbryli, po tym czasie odstaw w ciemne miejsce na 4 tygodnie tygodnie i zlej a owoce rozgnieć i zalej wódką będzie gorszej jakości nalewka lub domieszaj do poprzednio zlanego likieru

Nie zarejestrowany
    Guest

Nalewka z sosny

Nalewkę z sosny to nie z szyszek tylko z młodych pędów wiosennych., zasypanych cukrem i zalanych alkoholem.

Nie zarejestrowany
    Guest

miłosnik-nalewek

moim przebojem jest'Ratafia'-cały sezon dokładam rózne owoce,jest doskonała......

Nie zarejestrowany
    Guest

Rada dla zakłopotanych.

z mojej wiedzy czareśnie nie nadają się na nalewki,wiśnie porzeczki,truskawki i.t.d....najpierw zalewa się alkoholem/po kilku dniach zlac i owoce zasypać cukrem,zeby wydobyć soki i aromat.życzę powodzenia....

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa

Najlepszy przepis na nalewkę z aronii

Widzę, że Redakcja wzięła sobie do serca prośby użytkowników. Sporo czasu upłynęło od napisania pierwszego posta, ale widzę, że pojawiło się sporo ciekawych przepisów na nalewki. Ja wypróbuję tą z aronii: http://www.poradnikzdrowie.pl/zywien...pis_41803.html, żałuję że w moim ogrodzie nie rośnie dzika róża albo jarzębina - bo te przepisy tez bardzo mi się spodobały.
    Dam znać, czy się udały i czy "leczą", ale to dopiero za kilka miesięcy
    Pozdrawiam wszystkich fanów nalewek!
    Ostatnio edytowane przez Ignacy75 ; 31-07-13 o 16:45

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości