+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Ważna broń w walce z cukrzycą

Nie zarejestrowany
    Guest

Ważna broń w walce z cukrzycą

dowiedzialam sie duzo,jestem zadowolona,

Nie zarejestrowany
    Guest

cukrzyca

Jestem w siódmym miesiącu ciąży .Dwa dni temu dowiedziałam się że mam cukrzyce i jestem przerażona.

3. Przykładowy JADŁOSPIS dla CUKRZYKÓW (dieta 1500 kcal) Dieta wzmacniająca włosy i paznokcie: o jakie witaminy i minerały musisz zadbać? Kości zagrożone osteoporozą: jedzenie na ich wzmocnienie Jedzenie, które wywołuje ALERGIĘ
    Nie zarejestrowany
    Guest

cukrzyca w ciaży

Mam cukrzycę od 6 lat, 1,5 roku temu zaszłam w ciąże - też byłam przerażona:czasem miałam45 a czasem 300 i bałam się o dzidziusia a tymczasem dziecko o mało nie zginęło przy porodzie kiedy lekarze kazali mi rodzić naturalnie a mała miała pępowinę dookoła szyi i dostała 3 pkt Apgar i nie była to wina cukrzycy - dziś jest 10cio miesięczna dziewczynką która raczkuje stoi duzo gaworzy - głowa do góry wszystkie mamy z cukrzycą!!!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar BlankaQUAID
    Mieszka w
    Warszawa

Odpowiednia dieta jest ważna.

PRZY CUKRZYCY WAŻNYM JEST, ABY DOSTOSOWAĆ ODŻYWIANIE DO TABEL Z TZW. NISKIMI WĘGLOWODANAMI:
    Są to węglowodany, które po spożyciu podnoszą poziom cukru we krwi maksymalnie do 26% wzrostu, czyli nie nadwyrężają trzustki. Jemy niskotłuszczowo, 0% negatywnych TOKSYN, energetyczne węglowodany wyłącznie NIE przekraczające po spożyciu DOZWOLONEJ granicy; czyli 26% wzrostu. Pokarmy o właściwym doborze białek, oraz co niezmiernie istotne, nie zawierające toksyn spowalniających i zatruwających nasze organizmy.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar BlankaQUAID
    Mieszka w
    Warszawa

ENERGIA. Dieta.

TO WŁAŚNIE PRZY PROBLEMACH Z ODŻYWIANIEM, PRZY ZWALCZANIU OTYŁOŚCI, RÓWNIEŻ CUKRZYCY TYPU 2:
    Niezmiernie pomocne są tabele z produktami odpowiednio prozdrowotnie, odchudzająco sklasyfikowanymi wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu. Skuteczne i warto !! Ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego. *

Nie zarejestrowany
    Guest

Lek na cukrzyce

DIATON
    Preparat zalecany jest dla diabetyków. DIATON reguluje metabolizm glukozy stymulując trzustkę w wydzielaniu insuliny jednocześnie ułatwiając penetracje insuliny do wnętrza komórki. Odpowiednio dobrane składniki mają korzystny wpływ na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. DIATON regeneruje i osłania komórki beta trzustki, przeciwdziała rozwojowi zmian miażdżycowych. Ekstrakty roślinne zawarte w suplemencie przeciwdziałają rozwojowi neuropatii, retinopatii i nefropatii. DIATON zawiera kwas alfa-liponowy oraz ekstrakt roślinny otrzymywany z liści Gymnena Sylvestre, rośliny występującej w lasach tropikalnych południowych Indii.
    DIATON zalecany jest dla:
    - osób z nadwagą lub otyłych
    - osób z nietolerancją glukozy/stanem przedcukrzycowym,
    - diabetyków,
    - osób z przewlekłym zapaleniem trzustki,
    - osób z podwyższonym poziomem trójglicerydów.

http://www.afropharm.eu/?prod=3&kat=17&kp=54

Firma Afropharm Sp. z o.o. gwarantuje produkty najwyższej jakości oraz wysoką konkurencyjność na rynkach farmaceutycznych.
    Tel: (22) 843-20-11 www.afropharm.eu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-10-13 o 12:54

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Jeśli chodzi o cukrzycę typu II to warto pamiętać w diecie o oleju rzepakowym - badania wykazały jego dobroczynne działanie zarówno w zapobieganiu jak i w przypadku powikłań cukrzycy.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości