+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Nie zarejestrowany
    Guest

depresja

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    idz do lekarza najlepiej psychiatry,wiem,ze latwo mi sie to ,,mowi,,ale wez kogos ze soba niech cie zaprowadzi,to zaden wstyd ja choruje na depresje od lat mam wzloty iupadki.ale wspaniale sie jest poczuc dobrze bez mysli beznadziejnosci i z wiara w lepsze jutro ,samo ci nie przejdzie,probowalam roznych sposobow to jest jak rzep.zrob to dla siebie i udaj sie do lekarza im wiecej bedziesz zwlekac tym gorzej.

oczywiscie, że żaden wstyd! ja tez pierwszy raz poszlam do psychiatry z ... mamą. bez niej w ogole bym nie poszla

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    to dobry pomysl wziac kogos ze soba! niestety w Polsce mamy głupie przekonanie, ze do psychiatry chodzą "tylko czubki"...

Joanna76
    Guest

pomoc

W przypadku depresji warto jest od razu zgłosić się po odpowiednią pomoc. Skontaktuj się z ośrodkiem Mental Relax House. Pracują tam świetni specjaliści, na pewno Ci pomogą odzyskać radość życia.

Olcia030
    Guest

Niema nic

Depresja niewiem czy to to zatakowalo moja dusze .Tak bardzo zostalam skrzywdzona ze nie ma nic zeby choc na chwile nieczuc ,zaczelam sie okaleczac moj brzuch wyglada jak tatar .Ale to pomaga tylko na chwile ,wiem ze sobie nie poradze praktycznie juz sie poddalam bo po co sie budzic ,udawac ze zyje.Wyrwano mi serce i chyba nie tylko ludzie nie krzywdzcie swoich najblizszych to boli

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Tonaxinum Melatonina S
    Mieszka w
    Warszawa
    Polecam wizytę u psychiatry, który po wnikliwym wywiadzie lekarskim i postawieniu diagnozy, może zapisać lekarstwa. Mówi, jak je brać i przestrzega przed samodzielnym ich odstawieniem. W leczeniu depresji uzupełnieniem farmakoterapii może być psychoterapia.

gooocha
    Guest
    z takimi problemami trzeba się zgłosić do specjalisty... nie ma innego wyjścia. a to na prawde pomaga więc nie ma się czego obawiać. Ja znam tylko pracownie psychoterapii horzonty w Krakowie. ale wiem, ze pomogli już wielu ludziom

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Depresanum
    Mieszka w
    Warszawa
    Polecam wizytę u psychiatry, do którego udajemy się, po wielu próbach radzenia sobie z depresją samemu. Gdy uświadamiamy sobie, ze sami nie potrafimy jej przezwyciężyć. Decyzja ta zależy, od tego w jaki sposób, zaburzenia wpływają na nasze codzienne funkcjonowanie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości