+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Stres i załamanie nerwowe przed maturą

Mam w tym roku mature, kompeletnie mi sie nic nie chce, nie potrafie docenic tego co mam.Żyje tylko z mama, ojciec nas zostawił....Ostatnio miałam operacje, ale już doszłam po niej do siebie.Chodiz tylko o to, ze nie potrafie się wziać garść, a każde gadanie kogokolwiek "Przestan marudzic, weź sie do roboty, przesadzasz"itp.Zdaja sie tylko bardziej wkurzac czlowieka...Tera zbyło kilka dni wolnego, a ja nie zrobiłam nic..:/.Zapisalam się na siłownie...Chodze tez na rolki ale jakos mnie to nie pociesza..i wkurza mnie to jak cholera, ze tak smece i marudze, ale nie potrafie wyjsc z tego stanu,z tego poczucia beznadzijenosci..Mam chlopaka, ktory kocha mnie nad zycie i jest w stanie zrobic dla mnie wszystko, kolezanki mowia, ze takich facetow nie ma i mam szczescie.Wiem o tym, ale mimo to wiecznie sie czyms stresuje i wyzywam na nim a potem tego żałuję...Już naprawde mam dość...Miałam nawet okresy kieyd cięłam sie żyletkami, ale nigdy jakoś poważnie, raczej zeby sie ukarac....W ogole jak patrze na to co napsialam to tak sobie kazdy pewnie mysli"ja pier...kazdy ma w zyciu ciezko..wiec nie marudź!"....Po prostu potrzebowalam sie wygadac..
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-12-14 o 12:47

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Wiejko
    Wcale nie marudzisz.
    Niestety listopad ma to do siebie, że często wyzwala w nas takie stany, uczucia bezsilnośc,i niechęci. U Ciebie jeszcze dodatkowo może to wzmagać operacja i matura.
    Każda operacja wywołuje silny lęk i stres może i już do siebie po niej doszlaś tak fizycznie ale psychika po tym przeżyciu może być jeszcze osłabiona, więc tak Twój organizm reaguje. No i matura to też duże wyzwanie dla młodego człowieka, gdzieś to siedzi w świadomości i męczy.
    Fajnie, że się nie poddajesz i starasz się coś ze sobą zrobić, siłownia, rolki. To powinno Ci pomóc, zwłaszcza ruch na świeżym powietrzu.
    Nie powiem Ci jak wszyscy..nie marudź tylko.weź się do roboty. Popłacz sobie, pomarudź a potem spróbuj sobie wyznaczyć jakiś małe, nietrudne cele i staraj sie je realizować, małe satysfakcje bardzo pomagają.

Człowiek jest cząstką przyrody a w przyrodzie przecież po burzy jest słońce, po wietrze spokój, po nocy dzień.To kiedyś uświadomił mi bardzo mądry człowiek
    Trzeba czasem trochę przeczekać i powieją pomyślne wiatry...Czego Ci szczerze z całego serca życzę

pozdrawiam

Ktoś życzliwy

Nie zarejestrowany
    Guest
    <p>Nie daję się zimowej depresji i przygotowuję pracę maturalnąj.</p>

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Słcuahj tylko swojego rozsądku. Załóż sobie kalendarzyk gdzie będziesz sobie zapisywała co musisz zrobić. Zaczij uprawiać sport to na prawdę dodaje mocy i chęci do życia, spróbuj elepiej sie odżywiać dołóż do tego jakiś fajnu suplement dla polepszenia koncetracji coś takiego jak Revitasens i próbuj, bo czas i tak przeleci

Nie zarejestrowany
    Guest
    Uczestniczyłem w trzydniowym pobycie z mistrzem duchowym na terenie wsi Radęcin, rok temu. Od tego czasu moje życie nabrało wymiaru świadomego. Żyłem przez 25 lat w całkowitym oderwaniu od rzeczywistości. A teraz podejmuję każdą decyzję według wyższego zrozumienia. Powiem, że cykle wykładów z mistrzem hippocomos.pl dają podstawy do prawdziwego rozwoju wewnętrznego. Dużo wiedzy o cybernetyce, faktycznym miejscu człowieka na ziemi, wiele dyskusji o religii i właściwym podejściu do odrodzenia duchowego. Mógłbym wiele jeszcze elementów współpracy z panem Jackiem pochwalić, ale najlepiej skontaktuj się z nim osobiście.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Ja przed egzaminami nie mogę zasnąć, a w dniu egzaminu strasznie się denerwuję. Pomaga mi wtedy nervomix. Ma naturalny skład, więc nie jest jakiś obciążający dla organizmu, a fajnie uspokaja, ale nie otępia.

popieram
    Guest
    Popieram odpowiedź wyżej-kup sobie Nervomix. To są tabletki dostępne bez recepty, które pozwolą ci się wyspać i odprężyć. Nie otumanią, dzięki czemu będzie ci się łatwiej skoncentrować

Nie zarejestrowany
    Guest
    Przez te nerwy miałam kłopoty ze swoimi jelitami, ciągle męczyły mi mnie biegunki. Każdy stres powodował wizytę w toalecie. Biorę Debutir, który wyciszył jelita na tyle skutecznie, że jestem w stanie wysiedzieć podczas egzaminu w ławce.

Nie zarejestrowany
    Guest

stres

Potwierdzam, miałam ten lek, kiedy bolał mnie brzuch i miałam silne skurcze jelita. To nic ciekawego, zapewniam was. Bez leczenia trudno nad tym zapanować.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości