+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: NIE gojąca sie rana na nodze.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Yzma
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja też słyszałam że bardzo dobrze leczy takie rany Curiosin, chyba ten żel miała na myśli ulanka

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    słyszałam o tym żelu, ale chyba przy okazji leczenai odleżyn, a nie stopy cukrzycowej.

3. Opieka nad obłożnie chorym: łóżko, odleżyny, odparzenia Leukoplakia czyli rogowacenie białe - stan przedrakowy skóry Rybia łuska: przyczyny, objawy i leczenie rzadkich chorób skóry Łojotokowe zapalenie skóry głowy. Jak objawia się łojotokowe zapalenie skóry
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Yzma
    Mieszka w
    Warszawa
    A widzisz ma on wiele zastosowań - dobrze się sprawdza i w leczeniu poważnych ran, i odleżyn ale też np trądziku czy łagodzenia oparzeń

Nie zarejestrowany
    Guest
    Warto sięgnąć też po Genactiv Colostrigen R - krem z colostrum, przyspiesza gojenie trudnych ran i hamuje rozwój infekcji. Mama stosowała go przy stopie cukrzycowej, ale pomaga przy różnego rodzaju ranach, nie tylko cukrzycowych. Sprawdzony, polecam.

Nie zarejestrowany
    Guest

leczenie lnem

Na niegojace sie rany najlepsze sa opatrunki z lnu mozna je zakupic przez telefon lub wysylajac e-maila jeden opatrunek kosztowal 20 zl a okazał sie bardzo pomocny przy niegojacej sie ranie u cukrzyka podaje namiary - wpisz leczenie lnem kwidzyn to jest przedsiebiorstwo zajmujace sie tymi produktami.Sama kupowałam i rany sie pogoiły dlatego tez polecam wszystkim, przesylka pobraniowa bardzo szybko wysylaja ,

Nie zarejestrowany
    Guest
    mam pilne pytanie mial ktos do czynienia z rana na lini majtek oczywiscie z przodu tak miedzy noga a kroczem paprze mi sie to i nie wiem co zrobic

Otta
    Guest
    Cytat Napisał gagatek Zobacz post
    słyszałam o tym żelu, ale chyba przy okazji leczenai odleżyn, a nie stopy cukrzycowej.

Ja miałam problemy ze stopą cukrzycową i właśnie ten żel mi pomógł. Dobrze, że pomaga na wiele dolegliwości.

Wiórrek
    Guest
    Zeby stosować taki żel curiosin nie trzeba najpierw zapytać lekarza? Jest całkowicie bezpieczny?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nie oszukujmy się, ale większość farmaceutyków bez recepty także "zalecza" a nie leczy. Wydaje się więc, ze jeśli leki nie działają, warto spróbować czegoś "z kuchni", chodźby po to żeby rana nie doprowadziła do poważniejszej choroby. Weszłam na forum bo moja babcia ma na nodze ogromną ranę - początkowo myślałam że to alergia na pewną maśc, ale trzyma się już dwa tygodnie- lekarz twierdzi, ze babcia jest "przewodniona", z rany ciągle sączy się woda- u niej furosemid średnio już działa, ale spytajcie lekarza, może u was jest podobny problem. Stosowaliśmy już wszystkie apteczne specyfiki, żele, maści, proszki- guzik. Teraz spróbuję z kapustą, miodem, sokiem z noni i/lub domowej roboty octem jabłkowym- tak sobie w to wierzę, ale już ręce rozkładam, a sprawdzić nie kosztuje. Dam znać czy pomoże.

Nie zarejestrowany
    Guest

x

To może być gronkowiec, niech zrobią badanie na gronkowca. Jeżeli żadne maści i antybiotyki nie pomagają , może to być gronkowiec złocisty.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości