+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    wrocław
    Na trudno gojące się rany u mojej mamy lekarz polecił curiosin. To jeden z tych żeli co zawiera kwas hialuronowy. z tego co wyczytałam w ulotce polecany jest też w leczeniu ran u cukrzyków więc może warto spróbować.

Polecam plastry z lnu. Jak już nic nie pomaga to one są niezawodne na rany.

Mieszka w
    Lodz
    Witaj,
    Sprobuj w Centrum podologii na Zdrowiu w Lodzi. Uratowali niejedna stope. Centrum Podologiczne na Zdrowiu ul.Michałowicza 18
    94-306 Łódź tel. 42 611 12 15

Nie zarejestrowany
    Guest

proszę spróbować

proszę spróbować płyn tanno hermal który wzmacnia barierę skóry
    Tanno-Hermal Lotio to materiał medyczny, który dzięki zawartym w nim syntetycznym garbnikom i ich fizyko-chemicznym, ściągającym właściwościom, osusza sączące poinfekcyjne zmiany skórne. Tanina wraz z substancjami stałymi- tlenkiem cynku i talkiem-wiąże wydzielinę z ran i tworzy barierę ochronną na całej zmienionej chorobowo powierzchni skóry.
    Wysuszenie objętych stanem zapalnym, sączących partii skóry, a co za tym idzie zamykanie się ran, odbiera pożywkę bakteriom i grzybom oraz zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się infekcji skórnej. Dodatkowo powstanie bariery ochronnej zmniejsza swędzenie i podrażnienie. Tanno-Hermal Lotio chroniąc podrażnioną skórę, umożliwia jej regenerację.
    i żel solcoseryl ,który doskonale goi. To są wypróbowane środki i bardzo pomocne....

Nie zarejestrowany
    Guest

spróbować

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Nie oszukujmy się, ale większość farmaceutyków bez recepty także "zalecza" a nie leczy. Wydaje się więc, ze jeśli leki nie działają, warto spróbować czegoś "z kuchni", chodźby po to żeby rana nie doprowadziła do poważniejszej choroby. Weszłam na forum bo moja babcia ma na nodze ogromną ranę - początkowo myślałam że to alergia na pewną maśc, ale trzyma się już dwa tygodnie- lekarz twierdzi, ze babcia jest "przewodniona", z rany ciągle sączy się woda- u niej furosemid średnio już działa, ale spytajcie lekarza, może u was jest podobny problem. Stosowaliśmy już wszystkie apteczne specyfiki, żele, maści, proszki- guzik. Teraz spróbuję z kapustą, miodem, sokiem z noni i/lub domowej roboty octem jabłkowym- tak sobie w to wierzę, ale już ręce rozkładam, a sprawdzić nie kosztuje. Dam znać czy pomoże.
    Proszę spróbować kupić płyn tanno hermal, który wzmacnia barierę skóry.....Tanno-Hermal Lotio to materiał medyczny, który dzięki zawartym w nim syntetycznym garbnikom i ich fizyko-chemicznym, ściągającym właściwościom, osusza sączące poinfekcyjne zmiany skórne. Tanina wraz z substancjami stałymi- tlenkiem cynku i talkiem-wiąże wydzielinę z ran i tworzy barierę ochronną na całej zmienionej chorobowo powierzchni skóry.

Wysuszenie objętych stanem zapalnym, sączących partii skóry, a co za tym idzie zamykanie się ran, odbiera pożywkę bakteriom i grzybom oraz zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się infekcji skórnej. Dodatkowo powstanie bariery ochronnej zmniejsza swędzenie i podrażnienie. Tanno-Hermal Lotio chroniąc podrażnioną skórę, umożliwia jej regenerację.

Nie zarejestrowany - Anek
    Guest

Krem z colostrum

Ja mogę śmiało polecić Diabetegen - ciocia jest cukrzykiem, więc u niej wszystko goi się znacznie, znacznie dłużej i gorzej. Ona stosowała właśnie diabetegen a ja podpatrzyłam i też zaczęłam. Zawarte w nim colostrum naprawdę bardzo fajnie działa, przyspiesza gojenie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A ja z czystym sumieniem polecam wizytę w klinice medycyny paliatywnej w Poznaniu . Najpierw trzeba sprawdzić jaki to jest rodzaj rany zanim zacznie się stosować jaki kolwiek opatrunek specjalistyczny. To co pomaga jednemu wcale nie musi pomagać drugiemu .

Nie zarejestrowany
    Guest

Propolis - kit pszczeli

PROPOLIS .
    Mam 50 lat i zakrzepice żyły strzałkowej w prawej nodze . jakikolwiek uraz czy nawet mocne podrapanie swędzoncej łydki skutkuje powstaniem rany , która pomimo stosowania wszelakich specyfików z apteki ,powiększa się wzgłędem średnicy i wchodzi coraz głębiej w nogę . skutkuje jedynie propolis który zdobywam u pszczelarza . propolis można kupić również w aptece jednak na jego temat nic nie mogę powiedzieć - nie kupuje . . na koniec mogę dodać że pomimo wysmarowania na nogę 5 wiader różnych maści aptecznych . i tanich i drogich i bardzo drogich nie uzyskałem żadnego pozytywnego efektu . lekarz powiedział jasno tą żyłę należy usunąć , lub laserowo zamknąć ( czy cuś takiego ) . propolis zamyka ranę w czasie ok. 1-2 miesięcy i pomógł mi już 4 raz z kolei . z uwagi ze jestem pracownikiem fizycznym nie daje rady tak uważać aby nie dopuścić na 100% do urazów nogi. i na przestrzeni 20 lat jak pisałem 4 krotnie uciekłem z pod skalpela chirurga naczyniowca stosując kit pszczeli . nadmienię że 2 razy miałem przypadek gdzie ok. 1 miesiąca stosująć propolis z raną nic sie nie działo w kierunku - na dobre . po tym okresie sukcesywnie z tygodnia na tydzień rana sie zasklepiała . jezeli komuś propolis pomże to super . pamietajcie po wyleczeniu smarujcie, natłuszczajcie nogę dobrą maścią . nie dopuszczajcie do wysuszenia skóry - po kąpieli prysznicu ...itd - MAŚĆ ! ")). pozdrawiam .

Gabrysia
    Guest

Red face rany na nogach

W przypadku długo niegojących się ran na nogach polecam osobiście gabinet Centrum Stopy w Warszawie ul. Kazimierzowska 69. Ktoś z moich znajomych bardzo polecał to miejsce, ponieważ już po kilku wizytach w tym gabinecie rana na nodze jest już mało widoczna.

Nie zarejestrowany
    Guest

Nie gojące się rany na nodze

Są bardzo dobre plastry ze srebrem. Przykłada się je na ranę i wymienia co 2,-3 dni. Po miesiącu rana się zagoila ale otworzyła się w innym miejscu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości