+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Nie zarejestrowany
    Guest

Częste zaparcia:(

Codziennie juz prawie od miesiąca mam zaparcia i biegunke najcześciej rano po śniadaniu Nie prowadze zbyt zdrowego trybu życia. Boję sie ze jestem chora ale nie chce isć do lekarza. Prosze napiszcie co mam robić a i mam 13 lat więc codziennie chodze do szkoły .

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ta bardzo smieszne :cry:
    mam rozumiec ,że ty tak robisz:P?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    na czym polega Twój zły tryb życia? może powinnaś zmienić dietę? a może jesteś zestresowana i to powoduje rozstrój żołądka... ja ze swojej strony proponuję dodanie do diety błonnika,jest taką "miotełką" dla jelit i nie jest wchłaniany, więc reguluje trochę wypróżnienia, ja zażywam codziennie Vitalio błonnik, 2 łyżeczki do jogurtu i mam dzienną dawkę błonnika...

Nie zarejestrowany
    Guest
    no ja tez mam zaparcia ((((

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja ćwicze włąśnie tylko na w-fie No i miałam juz nie jeść słodyczy ale nie stety dzisiaj w szkole zaczełam jesc chipsy A może powinnam pójść do doktora?( :?: :?:

Nie zarejestrowany
    Guest
    A tobie pomaga ta Vitalio błonnik?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar evabiedrona87
    ja polecam więcej ruchu, jakis błonnik, a w ostateczności może być kawa - przyespiesza przemiane materii

wewaa
    Guest

wzdęcia

Ja problemów z niestrawnością nie mam ale zawsze miałam ze wzdęciami , teraz biorę ulgasim i na prawdę jest dobrze. W zasadzie to jem wszystko i nie martwię się o duży brzuch i uczucie pełności. Po jednej tabletce jest już dobrze.

Nie zarejestrowany
    Guest
    u mnie na zaparcia to regularnie stosuję preparat intesta, jest naprawdę genialny i konkretny. Fajnie reguluje prace jelit, człowiek jak idzie na toaletę, to od razu czuje się lekko i dobrze, nic nie zalega A to o to mi głównie chodzi, bo ja mam ogromne problemy z niestrawnością i z zaparciami

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości