+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60
    Bendia
    Guest
    A czym się charakteryzują te tabletki Orlifique, że są polecane w przypadku bardziej dojrzałych kobiet? Też jestem około czterdziestki.

Pani45
    Guest
    Polecam do antykoncepcji Cyclotest MyWay- nie chcę ingerować tabletkami w organizm, mam już inne schorzenia, nadciścienie, cukrzyce, komputer cyklu z trybem antykoncepcji okazał się świetną metodą dla mnie.

karolla44
    Guest
    A to szczerze współczuję, ja już od lat biorę tabletki antykoncepcyjne i hormony jak widać mi służą, teraz mam tabletki vines, te z najniższą dawką hormonów, to zupełnie nowa generacja tabletek, nie to co stosowałam 10 lat temu

Jenny43
    Guest
    Ze względu na zdrowie i ryzyko zakrzepicy pożegnałam się z hormonami. W moim przypadku rozwiązaniem okazała się Diafragma Caya z naturalna-plodnosc.pl stanowi świetną barierę dla plemników stosowana z żelem Caya )) Odpowiada mi, mąż też zadowolony, w ogóle jej nie czuć.

Jalenia
    Guest
    Jeśli chodzi o Orlifique, też biorę je od niedawna, bo są polecane nie tylko dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym, ale też tak jak w moim przypadku, przy problemach z żyłami (w żylnej chorobie zakrzepowo zatorowej)

Nie zarejestrowany
    Guest

dojrzały seks

U mnie rewelacyjne sprawdza się zabezpieczenie w typie diafragma caya. Zakładam ją zawsze przed stosunkiem, jest niewyczuwalna, nie przesuwa się ani nie wypada- bo ma jeden rozmiar. Dobrze chroni no i stosuje się ją z żelem dlatego seks zawsze jest nawilżony.

Katro
    Guest
    No i właśnie dlatego, że są takie tabletki jak Orlifique, nie widzę powodu dla którego miałabym rezygnować z antykoncepcji hormonalnej, przeciez wiadomo, że jest najskuteczniejsza.

Nie zarejestrowany
    Guest

Antykoncepcja po 40

Cześć
    Po długiej przerwie wrocilam do tabletek Yasmine,podczas ostatniej wizyty po receptę na kontynuację,lekarz poinformował mnie o ryzyku choroby zakrzepowo-zatorowej.
    Co teraz?mam 45 lat,miesiączka jest albo jej nie ma,cytologia ok.Brac dalej czy szukac innej antykoncepcji????

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja mam 46 lat, ciągle regularnie współżyje z młodszym partnerem- z mężem rozwiodłam się 5 lat temu lekarz polecił mi diafragmę caya, jako bezpieczną i skuteczną anty a nieingerującą w gospodarkę hormonalną, kupiłam i mam już prawie pół roku, świetnie nawilża bo stosuje się ją z żelem no i nie czuć jej

justka
    Guest
    Cytat Napisał karolla44 Zobacz post
    A to szczerze współczuję, ja już od lat biorę tabletki antykoncepcyjne i hormony jak widać mi służą, teraz mam tabletki vines, te z najniższą dawką hormonów, to zupełnie nowa generacja tabletek, nie to co stosowałam 10 lat temu
    Właśnie ja też dostałam teraz te tabletki, ginekolog mi zmieniła na ta nowszą generację, ciekawa jestem czy będą tak samo dobre ja te które brałam poprzednio

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości