+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Wiecie co nie wiem czy ten żel jest taki super. Jasne,ze ma dobry poślizg ale nie jest to najlespzy zel jakiego używałam. Poza tym nawilża się raczej okolice wejścia do pochwy a nie sama pochwę. Jak sobie nawilżycie za bardzo to nie bedziecie odczuwali tarcia i nie bedzie przyjemnie ani Wam ani facetowi
    Do tej pory przetestowałam wiele róznych zeli i z doświadczenia mogę napisać,ze najlepsze były:

libi gel - powieksza ukrwienie tam na dole tak wiec jest o wiele, wiele przyjemniej
    unimil niebieski
    durex niebieski ( chociaż popsuł się w ostatnim czasie)
    do sexu analnego belover. Najbardziej wydajny i zapewnia najlepszy poślizg z wszytkich żeli jakie stosowałam.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A nie boli Cię sex analny> Jak Wy to robicie? Bo podchodziliśmy do tego kilka razy ale za każdym razem odczuwam taki ból jak on próbuje włożyć ,że od razu wyjmuje ( wkłada jedynie czubek).

Nie zarejestrowany
    Guest
    Kochana ból może być dość mocny szczególnie na początku ja: kobieta nie jest dość rozluźniona, jak nie chce tego za bardzo, gdy się boi. Gdy partner naciska oraz wkłada zbyt szybko. Trzeba do tego wyczucia. Oraz tak jak wspominałam dobrego środka nawilżającego. Na pewno pomoże belover o którym wspomniałam tutaj wcześniej

Nie zarejestrowany
    Guest
    A gdzie to kupię?

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    Będę musiał mojej pani podsunąć ten temat

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja zamawiałam w sklepie intymność I potwierdzam tutaj słowa kolezanki. Najlepszy (szkoda tylko,że nie widziałam go stacjonarnie). O wiele bardziej wydajny niż wszystkie durexy i unimile razem wzięte.

Nie zarejestrowany
    Guest

rozwaga

No nikt nikomu nie zabroni wkładać sobie do pochwy czego tam się chce ale wydaje mi się że istnieje wiele innych sposobów na nawilżenie podczas współżycia. Ja zabezpieczam się diafragmą caya i stosuje ją łącznie z żelem plemnikobójczym który genialnie nawilża

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Ja zabezpieczam się diafragma caya wraz z żelem plemnikobójczym, wcześniej miałam zwykłą prezerwatywę, a odkąd zabezpieczam się błoną nawilżenie jest super

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości