+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Problemy z zajściem w ciążę

Czy któraś z Was ma problemy z zajściem w ciążę? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, problemami. W jakich klinikach się leczycie, jakich specjalistów polecacie? To może innym bardzo pomóc :wink:

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam.mam dosc niepokojacy problem.
    mianowicie do pazdz 2009 staramy sie z mezem o dziecko.przeszlam wtedy serie podst badan i ginekolog powiedzial ze nie ma przeciwskazan ani nie powinno byc problemow.
    ale..
    w grudniu podczas owulacji 23-12( wyznaczam ją testemi owulacyjnymi dosc dokladnie ) mielismy stosunek, wlasciwie 2 dni,1 dzien przed,w trakcie i 1 dzien po - dla zwiekszenia szans 7 stycznia powinnam dostac okres- nie dostalam.zrobilam test,slaba kreska,bardzo slaba, wiec za kilka dni chcialam go powtorzyc,ale po 4 dniach -11 stycznia dostalam strasznego krwawienia ( nie wiem czy to zwykly okres,bo nigdy tak mocnego nie mialam, i byly jakies dziwne grudki w nim ). no trudno pomyslalam, w styczniu sprobujemy raz jeszcze.
    24 stycznia znow mialam owulacje, i tak jak poprzednio mielismy stosunek dzien przed,w trakcie i dzien po. Cykle mam 28 dniowe, wiec 8 lutego powinnam dostac okres. nie dostalam,wiec nie robilam juz testu domowego ,ale poszlam na test ciazowy z krwi,beta HCG,wyszedl wynik 13. pani z laboratorium powiedziala ze to ciaza,juz sie cieszylam,ale dzis 11-02 niestety od rana znow zaczelam mocno krwawic,wiec pewnie po ciazy juz nie ma szans ( co to moze znaczyc, co robic? wizyte mam na wtorek do lekarza,ale moze to da komus do myslenia,co sie dziac moze?
    dlaczego beta potwierdzila ciaze,i byla podwyzszona,a jednak krwawienie kolejny miesiac przyszlo , i to ze zdwojona sila?
    juz mi sie plakac chce. wiem ,ze te kilka miesiecy staran to jeszcze krotko,ale jest to mocno niepokojace dla mnie
    z gory dziekuje za odpowiedzi i porady.
    pozdr

Nie zarejestrowany
    Guest
    witam staram sie o dziecko lecz ze swoim lekarzem nie potrafie sie dogadac czy ktos moze mi podpowiedziec jakie najpierw trzeba zrobic badanie z gory dziekuje pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest
    witam
    Mam nadzieje ze ktos moze mi cos dopowiedziec
    mianowicie od roku nie biore pigulek, moj lekarz stwierdzil przed rozpoczeciem ich brania jak i po ze wszystko jest ok.
    Zaczelismy sie z mezem starac i od roku nic, na poczatku myslalam ze to nie jest nam pisane ale wkoncu poszlam do lekarza gdy przez 3 miesiace nie mialam krwawienia
    Zrobilam badania i uslyszalam PCOS, bez zadngo uzasadnienia
    Siedze w necie i tyle sie naczytalam ze niewiem co myslec
    Placze caly dzien i mam taki metlik w glowie
    Czy ja mam szanse zajsc w ciaze????

Nie zarejestrowany
    Guest
    Super, że się zaangażowałyście w rozmowę. W grupie zawsze raźniej. Nie wiem, czy można zajść w ciążę z PCO, ale wiem kto może Ci pomóc. Ja leczę się z mężem w klinice invicta. Mają swoje oddziały w Gdańsku i Wawie. Jeśli jesteś z bliska, wybierz się tam. Pomogli mojej koleżance, która słyszała we wszystkich klinikach, że nie ma nawet szans na in vitro a dziś jest matką ślicznej i zdrowej dziewczynki

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    To niżej, to ja Antoninka. Zapomniałam się zalogować. Cieszę się, że się włączyłyście do dyskusji dziewczyny :wink:

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Apropos klinik, to znam taką jedną, gdzie leczą między innymi niepłodność, to Vimed w Warszawie. Wiem o niej, bo moja koleżanka zaszła w ciążę dzięki nim i na razie płód rozwija się prawidłowo. To co u niej powodowało niepłodność, to zaburzenia owulacji na tle pokarmowym. To mi uświadomiło, jak wielką rolę pełni w naszym życiu prawidłowa dieta i jakie może wywoływać skutki złe żywienie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Przypuszczam, ze niestety poronilas

Nie zarejestrowany
    Guest

problem z zajsciem w ciaze

mam problem z zajsciem w ciaze mam juz syna ale z inntm partnerem.zobecnym mezem robilismy badania sa dobre zdaniem lekarzy powinnam zajsc ale niestety od 10ciu lat nic nie ma dzieciatka

Nie zarejestrowany
    Guest
    to może być stres wywołany presją wyjedz z mężem do spa i wyluzuj się. zapytaj męża czy nie był w wojsku na radarach

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości