+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Nie zarejestrowany
    Guest

Spanie rodziców z dziećmi - jak długo? dlaczego?

Poznałem kobietę z 6 letnim synkiem.zakochaliśmy się w sobie.Po niedługim czasie pobraliśmy się. Nasz syn,sypia razem z nami,co za bardzo niepodoba się mi.Staram się to jakoś zaakceptować.Wpadłem w panikę kiedy żona oznajmiła,że jak urodzi,to noworodek,też będzie spał razem z nami jak będzie chciał. Zapytałem żonę skąd będzie wiedziała, że niemowlak chce spać z nami ,powiedziała,że wyczuje! Dla mnie jest to nowość i boję się czy to jest normalne, że mamy spać razem tak długo z i jak one bendą chciały.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-10-14 o 10:45

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam nasze dzieci też śpią z nami jedno 6,5 chłopiec i dziewczynka ma z boku swoje łożeczko do naszego łóżka dosunięte,myślę że jeszcze z rok i taki chłopiec nie będzie chciał spać już z mamą,tatą u nas problem bo mały sie boi sam spać,jeszcze do tego straszy siostrę.Więc głowa do góry nie ty jeden.

Nie zarejestrowany
    Guest
    dla mnie to jest chora sytuacja kiedy dziecko spi z rodzicami. nie no. 6-latek spi z mamusia i tatusiem. co to wogóle za pomysly. a noworodek chyba ma swoje łóżeczko i napewno będzie mu tam wygodniej. Smiac mi sie chce z bab, które wyrzucają mężów z łóżka i śpią z dzieciakami. współczuję mężom szczerze. pewnie pomyslicie że co tam ja wiem, pewnie nie mam dzieci. otóż mam 1,5 roczne dzieciątko i wiem co mówie. u nas jest tak , że dziecko zasypia u nas na łóżku a jak zaśnie to przenosimy je do łóżeczka. czasem oczywiście się zdarzy, że obudzi się w nocy to ją bierzemy do siebie, ale bez przesady. jeszcze nigdy nie wyspałam się, kiedy dziecko było z nami w łóżku. DRODZY PANOWIE NIE GÓDŻCIE SIĘ NA FANABERIE WASZYCH ŻON. JAK MOZNA WYCZUĆ ZE NOWORODEK CHCE SPAĆ Z MAMĄ I TATĄ? NOWORODEK MOŻE SIĘ TYLKO PRZYZWYCZAIC DO SPANIA W DUŻYM ŁÓŻKU I BEDZIE SPAĆ Z WAMI DO 6 ROKU ŻYCIA.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Współczuję ludziom którzy śpią z własnymi dziećmi mam 4 letnia córkę która od początku śpi w swoim łózko i w swoim pokoju zeby sie dziecko niebalo spac samemu warto czytac mu ksiazki na dobranoc wlanczac lampke a najlepiej czekac az dziecko zasnie i dopiero wtedy wyjsc z pokoju ja tak zawsze robie i jakos do tej pory niemialam problemu ze dziecko chce spac z rodzicami

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Wcale nie jest tak że powiedzmy 6-letnie dziecko nie bedzie chciało spac z rodzicami. Jak sie przyzwyczai to będzie chciało bo nie będzie wogóle znaló innych możliwosci.Od małego powinno byc przyzwyczajane do spania same i tyle. Potem tylko problemy i z dziecmi i między malzonkami.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości