+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41
    Alretka
    Guest
    Ja byłam i jestem zdania, że skoro wspólnie chcemy mieć dziecko to mamy się o nie wspólnie starać pod każdym względem. Mój mąż też brał kwas foliowy jak staraliśmy się o dziecko i nie widział w tym problemu, bo to tak samo jego starania jak i moje.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-07-14 o 09:42

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Apsik
    Mieszka w
    Konin
    Cytat Napisał Alretka Zobacz post
    Ja byłam i jestem zdania, że skoro wspólnie chcemy mieć dziecko to mamy się o nie wspólnie starać pod każdym względem. Mój mąż też brał kwas foliowy jak staraliśmy się o dziecko i nie widział w tym problemu, bo to tak samo jego starania jak i moje.
    Kwas foliowy na pewno poprawi jakość nasienia i wpłynie dobrze na samopoczucie mężczyzny. Mój przyjmował razem ze mną i również nie widział w tym żadnego problemu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-08-14 o 09:58

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Jeśli zdecydowaliście się na powiększenie rodziny, pamiętaj, że dla waszego przyszłego potomka ważne jest zarówno zdrowie i dobra forma twojej partnerki, jak i twoje. Badania naukowe wykazały, że wraz z postępem cywilizacyjnym płodność mężczyzn się obniża. Jakości męskiej spermy od dziesięcioleci coraz bardziej szkodzi zanieczyszczenie środowiska, niezdrowy tryb życia, palenie, stres. Co możesz zrobić, by wzmocnić własną płodność?''

Link do artykułu: Męska płodność - co może ją wzmocnić?

Nie zarejestrowanymarcin
    Guest

mam pytanie na temat plodnosci menszczyzny

Na poczontku zaznaczam rze pisze z fona bez polskich znakuw jenzykowych a wienc Moje pytani a wrencz szukanie odpowiedzi dotyczy takiego tematu czy dzieciaty facet z dnia na dzien morze zostac besplodny bez przechodzenia rzednego wypatku czy terz uszczerbku na zdrowie zaznaczamrze nie pije nie pale mamy 3 letnio curke mojo curke i mojej rzony jest to nasze drugie dziecko pierwsze rzona niestety poronila zaruwno jaki o jednojag i drugie staralismy sie okolo 7 miechuw zaznaczam rze w rodzinie moje rzony dochodzilo jurz do poronien u jejmatki siostry ibabki wedlug mnie ma to cos wspulnego z genami teraz od jakis 3,4 miechuw staramysie o kolejne dziecko i nic fakt rze tyb pracykturo wykonujemy jest cienszki i stresujoncy ale ludzie terz majo gosze prace fakt terz rze rzona wczesniej brala tabletki okolo 3m co bym jeszcze chcial dodac rzona ma cykle nieregularne i coraz czensciej zaczyna mi inynuowac rze morze to moja wina rze z tym dzieckiem to przezemnie tak podgure ja bynajmniej nigdy nie slyszalem rzeby jakis facet z dnia na dzien stal sie besplodnym. Kobiety to jusz inna sprawa

Nie zarejestrowanymarcin
    Guest

z kont wiecie rze kwas foliowyporawia jakosc nasienia

[QUOTE=Apsik;138217]Kwas foliowy na pewno poprawi jakość nasienia i wpłynie dobrze na samopoczucie mężczyzn z kont wiecie rze kwas foliowy poprawia jakosc nasienia

Nie zarejestrowanymarcin
    Guest

wiem co czujesz

Wiem czujes jak pomysle o dziecku co stracilismy i ile staralismy sie o kolejne i teraz terz sie staramy ju 4 m i nic a inni bes staran bes kwasu foljowego bes staran chlejo palo i zdrowe dzieci z renkawa wyciongajo i gdzie tu jest bug sprawiedliwosc

LUBIĘ FORUM
    W staraniach o dziecko mój mąż wspomagał się Permenem Repro - suplementem diety, który poprawia płodność i dodaje sił witalnych. Warto było sprawdzić jego działanie - czekamy na narodziny córeczki

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    ja jak starałam się o maluszka to dawałam mojemu mężowi folik, tak żeby wzmocnić ruchliwość jego plemników

Klaraaa
    Guest

Warszawa

Mój mąż miał plemniki słabej jakości, ale znajomi polecili nam prefert dopochwowy żel wspomagający żywotność plemników. Jest to skuteczne, sprawdziliśmy i to była udana próba zdecydowanie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Klaraaa Zobacz post
    Mój mąż miał plemniki słabej jakości, ale znajomi polecili nam prefert dopochwowy żel wspomagający żywotność plemników. Jest to skuteczne, sprawdziliśmy i to była udana próba zdecydowanie.
    w sklepie naturalnej-plodnosci.pl można zamówić

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości