+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ciąża na wychowawczym

Czy będąc na wychowawczym mam obowiązek informować pracodawcę o kolejnej ciąży ?

Nie zarejestrowany
    Guest

koniec wychowawczego a ciąża

jestem na wychowawczym do końca września tego roku (3-lata) obecnie jestem w 13 tygodniu ciąży chcę zrezygnowac z urlopu i przejśc na zwolnienie lekarskie czy musze w tedy przepracowac iles dni i czy na zwolnieniu bede miała płatne z zusu

Nie zarejestrowany
    Guest

cciaza na wychowawczym

jestem obecnie na urlopie wychowawczym do wrzesnia i zaszlam w ciaze czy poinformowac pracodawce o tym ze jestem w ciazy czy dopiero pozniej??

Nie zarejestrowany
    Guest

ciekawa jestem

Ciekawa jestem czy ktoś może ludzkim języku to przetłumaczyć. Bo ja urodziłam już jedno dziecko i za dwa dni ma 13 miesięcy, dzisiaj okazało się, że jestem w ciąży nie wiem co mi przysługuje a co nie jestem na urlopie wychowawczym i mam umowę do 2015r.

Nie zarejestrowany
    Guest

ciaza na wychowawczym

no wlasnie mnie taz zastanawia czy bedac na wychowawczym moge przejsc na zwolnienie lekarskie

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża na wychowawczym

jestem na wychowawczym do końca pażdziernika 2010 roku jestem teraz w drugiej ciąży której termin przypada na 14.11.2010 r. czy mam prawo przejść na wcześniejszy urlop macierzyński??

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl
    zapytajcie naszego prawniak na forum www.mjakmama.24.pl

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości