+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
    Nie zarejestrowany
    Guest

karmienie piersią

bardzo mi pomogła informacja o karmieniu piersią

Nie zarejestrowany
    Guest

karmienie piersia

ja tez karmie piersia na poczatku bylo trudno,ale juz 5 tydzien i jest ok.tylko,ze tez w jednej piersi mam mniej mleka niz w wdrugiej,mala zaczyna sie robic cwana i bawi sie ta gdzie pokarmu ma mniej.i tak po pol godziny dalej jest glodna trzeba dac pelniejszego cycusiaby sie najadla,zwlaszcza ,ze urodzila sie spora ,bo 4380 i potrzeby ma duze,ale bede ja karmic jak dlugo sie da,bo to fajna sprawa.

Nie zarejestrowany
    Guest

Najwygodniejsze karmienie

Karmię swojego synka piersią od 3 tygodni i nie mogę sobie wyobrazić wygodniejszego sposobu. Mleko jest zawsze gotowe, w odpowiedniej temperaturze i na miejscu. Gdybym miała bawić się o 4 nad ranem ze sterylizacją butelki, smoczka szykowaniu mieszanki podgrzewaniu jej - masakra. Nie ma co utrudniać sobie życia.

Nie zarejestrowany
    Guest

kiedy USG podczas laktacji?

Witam

karmię swojego maluszka już pół roku i chciałabym wykonać w końcu USG piersi. Przed ciążą wykonywałam je regularnie, więc już pora na kolejne badanie :-)

Wybieram się też na kolejny już Wielki Marsz Życia Avonu i pomyślałam, że mogłabym wykonać USG bezpłatnie właśnie w ramach Marszu, tylko mam dwa pytania:
    - czy podczas laktacji takie badanie ma sens
    - czy któraś z Was korzystała już z takich badań podczas Marszu?

acha, dla zainteresowanych programem marszu : http://www.facebook.com/AvonPolska

pozdrawiam
    J.

LUBIĘ FORUM Avatar natulinka
    Ja też zamierzam karmić jak najdłużej, myślę nawet o zaopatrzeniu się w jakiś słód jęczmienny bo dobrze podobno wspomaga laktację. Podobno femaltiker jest dobry, ale to jest dla mnie nowość, więc nie wiem czy da radę.

nigella
    Guest
    Ja piłam piwo karmi, ale fajnie, ze jest słód jęczmienny w aptece, który pije się z mlekiem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A o tym slodzie jęczmiennym nie slyszałam. Jest bezpieczny dla zdrowia dziecka?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jest bardzo bezpieczny. W naturalny sposób reguluje laktację. Dodatkowo w suplemencie Femaltiker jest melisa, która uspokaj mamusie bo jak wiadomo stres nie ułatwia laktacji. Mnie ten suplement pomógl.

LUBIĘ FORUM Avatar natulinka
    Nie warto się poddawać, matka powinna walczyć o pokarm jak lwica i nie czekać na chwile załamania a od razu pędzić do apteki po wspomniany femaltiker, to wróci laktacja i spokojniejsza będzie bo w tym słodzie jęczmiennym jest rzeczywiście kojąca nerwy melisa.

monia77
    Guest

dziala

Sprobowała ten femalriker i powiem szczerze że jestem bardzo milo zaskoczona, a byłam sceptycznie nastawiona. U mnie po kilku dniach laktacja sie unormowała. Dla mnie bardzo wazne było to że nie przechodzilam wielkiego stresu z tym zwiazanego pewnie dzieki temu że jest tam tez melisa.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości